Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak by nie mogli tydzien pozniej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no nie powiesz mi ze każdy wyjeżdża na niedziele za granice hehehe ale tak na serio to w tygodniu tak jak Cysiu napisał były trzy autka więc sądze ze czwartek 18 : 30 może być lepszy niż niedziela w którą nikt nie przyjeżdżał a w weekendy co jakiś czas spotkamy się na jakimś ognichu lub czymś podobnym.. :gwizdanie: hm ? no nie kazdy ale niektorzy co czasem by przyjechali na spota pracuja zagranica np i nie ma ich miesiacami....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
albo niema ich w kraju :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
ważyłeś może kolego ile wagi sie wyzbyłeś z auta ??
-
[INNE] 4.2 manual skrzynia biegów pomocy quattro
witam musze dostac sie do skrzyni biegów a dokładniej do łozysk zebatki 1 biegu i poszukuje schematów badz rysunków technicznych jak rozłożyć skrzynie biegów moje prace staneły na wyciągnieciu torsena i nie moge sciągnąć obudowy skrzyni wktórej sie on znajduje aby sie dalej dostać do zebatek może już ktoś rozbierał >?? wszelkie porady mile widziane
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
dzisiaj rano po 6 okolo 20 kilometrow od getser mijana czarny b5 avncik na GB (Y albo E) zapomnialem rejestracji :gwizdanie: moze klubowicz
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ta tylko ze zwykle 1.6 maja naklejki M-Power
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
15go będziesz leciał do kraju ja też,może się gdzieś zobaczymy.Mam rezerwację Gedser-Rostock na 15stą.Jak zobaczysz czarne B7 avant z boxem na dachu to dawaj awaryjki i klakson pozdrawiam. no niestety kolego ja mam prom 16 lipca o 7 rano ale ten sam moze kiedys sie spotkamy na trasie pozdrawiam kolege
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dostajemy ale ja tez odpadam do 15 lipca zagRanica jestem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i byli we trzech
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Marcinie tylko ja nie jezstem pewny ze napewno wróce 15 ;P ale to juz jakas data okolo
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no nie, tych tekstów to się nasłuchałem przy Accordzie, że to auto dla dziadka a prezesi pewnie też jeżdżą, ale nie tymi 8 i więcej latkami tylko młodszą budą a własnie że nie bo prezes dolnej odry nadal jezdzi pierwsza A8 co do ińska to ja teraz bede od 3 do 15 czerwca a pozniej okolo 15 lipca do konca sierpnia wiec w połowie lipca to jakos maciej ma urodziny jak dobrze kojarze >>??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja musze sie zabrac za Suczke wiec raczej narazie sobie odpuszcze dalsze wycieczki pozatym A na komis postawie raczej a ińsko w jakim terminie bedzie planowane ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hahaha i znow ojca zobacze jak gosci weselnych przywozi ;P nie no insko bylo fajne a co do wiekszej ilosci audi to moze fakt ze wiecej jezdzi ale i wiecej dziadkow nimi jezdzi albo prezesow itd.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hmm ale akcja miala by sie dziac u ciebie ;P Marcinie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
miejcie na uwadze koledzy jakies fleksiki uzywane pily lub 3 alusy o CB niewspominajac to dajcie znac zchecia podjade z bracmi po to co nasze
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
haha widze popularny jest stoliczek wogole zajumali mi 3 felgi w nocy ;/ 18cala BBS wlam mialem na podworko ;/ a 4 mi zostala bo u przyjaciela lezy co za idiotyzm brac 3 felgi ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dokladnie akurat na pierwsza niedziele miasiaca bede w kraju ps. ma ktos moze blok V6 albo V8 i 4 tloczki do niego ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to akurat pierwsza niedziela miesiaca bedzie jak wroce ;P tylko smieszniej bedzie jak auto bedzie sprzedane
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no gdyby nie trzeba bylo odkrecac mocowania amorka ze wszystkim to bym to zrobil w 20 minut ale tu chodzi o okazje do spotkania juz z od pasazera zmienialem we wrzesniu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to browar kobieta i TV ;PP hehe gorne lewe ale b5 ;P wsumie to bym musial wszstkie przejrzec
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
monster garage ?? ja mam do wymiany 2 wachacze
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
hehe juz to widze rechabilitacje tylko niestety masz automaty ;P a tak to byc od swiatel do swiatel jezdzil i ciskal gaz ze sprzeglem na zmiane ;P byle szybko do zdrowia i nastepnego spota razem Martinez
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Martinez tutaj z tugodnia na tydzien nic sie nie da zrobic a ty z godziny na godzine bys chcial ;P??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja dopiero na poczatku czerwca bede pojutrze wyjezdzam ;/ ech ale w lipcu mamy nadzieje ze bedzie