Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
też bym był za spotkaniami 2 razy w miesiącu wiekszosc miesiaca spedzam w dani w pracy i ogolnie ciezko jest trafic aby byc w pierwsza niedziele w polsce dlatego tez mnie wczoraj nie bylo ;( a jak beda 2 spoty w miesiacu to mam wieksze prawdopodobieństwo bycia pozdrowienia i bezawaryjności
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
dzieki za miła ocene czyli wsumie cały przodzik zmienic na 2polift
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
Witam wkońcu czas aby okazac moja ukochana (chwili obecnej jedyna ) Niunie ktora wsunie trafila do mnie przypakiem ale odrazu wpadla w oko Jest to Audi a4 B5 Avant wrzesień 1996 roku z 1.9tdi AFN po jednej włascicielce ktora zmienila ja na passata CC. w moin posiadaniu od sierpnia 2009roku. Stan auta w dniu sprowadzenia to standard na wyposażeniu: -elektryka przod (szybki plus lusterka) -klimatronic -2x airbag -cenralny -abs -regulowana kiera -alusy standard 15 cala -manualna skrzynia -halogeny przodzik w lampkach nalatane 243tusiaki klocków na dzien dzisiejszy w autko doszlo: -przyciemnnione tylnie szybki - 18 cali BBS z oponkami 225/40 -spreżynki H&R -30mm -zmiana audio -obszycie kierownicy -zmiana końcuwek wydechu na proste z nierdzewki spawane. -podkreślenie zakisków hamulcowych na czerwono obecnie autko wyglada tak i chyba nie zle wydusza z siebie plany przyszlosciowe: -elektryka tył -zainstalowane -lampki przod z ledami do jazdy dziennej poprawka beda polifty -zderzak po lifcie plus halogeny i spryskiwacze -dodanie kilku koników -zmina licznika na posiadajacy temperature oleju silnika i ładowanie-zainstalowane+chrom ramki -tempomacik-czeka na montarz -chrom pakiet. i co sie jeszcze wymysli badz doradzicie nowa fela na wiosne BBS 18x8" et32 -> BBS18x8.5" et38 z rancikiem do polerki niedawno zagościły kubełkowe foteliki z przodu kilka nowych gadzetow montaz niedlugo pozdrowienia szerokości i Bezawaryjności
-
[ALL B5] Z ośki na quattro
a no jak Q to afn po modach tylko niestety a FWD tylko mody mozna.
-
[B5 AFN] Przekładka FWD na Quattro b5 avant
Witam przepraszam jesli pytanie sie powtórzy badz jakoś inaczej jest odpowiedziane na moje pytanie aczkolwiek od kilku miesiecy nawiedza mnie myśl zQuattrowania mojej niuni a jedyne co wiem jaka jest prawdopodobna róznica to budowa z tulu caroseri tylko ile w tym prawdy i czy moze ktos juz zrobił małe modzenie i zainstalowal zamiast belki ławe z napędem ?? widziałem ze w b6 to nie jest duzy klopot ale na b6 mnie nie stac no i raczej szanse na prosta zniane nawet b5 na inne b5 quattro nie mam szans raczej zbyt szkoda mi obecnego egrzemplarza prosze o doradzenie i podzielenie sie wiedza na tenat mojego pytania pozdrawiam wszystkich serdecznie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmm ktore miejsce i o kotrej ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak bedzie cos po 20 wrzesnia to moze sie zalapie miejsce wsumie mi obojetne aby bylo ciekawie wiec panowie planujcie i sie dogadujcie
-
RS4 Cantona
ja tylko powiem ze przyjaciel ma S4 i to juz mnie lekko przeraża a taka RS to bym szybko skonczyl na drugim swiecie... swoja droga slicznotka
-
[ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
egr sie pozbyc i tez bedzie dobrze ;d jak zjade do polski to sie po przygladam ;D pozdrowionka panowie
-
[ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?
przepraszam ale tak z nie orientacji zapytam a po co jakas flansza ?? bo ogolnie zaslaby juz mi sie zrobil standard AFN
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak by bylo pewne w sobote łasztownia to na 90% jestem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a na temat kluczewa ktos cos wie :??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nom potwierdzam mieszane ale zajebiaszcze i zabawne a przez caly dzien idzie sie bardzo fajnie zrelaksowac paterzac na taka liczbe AUDI kolo siebie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
krematorium zamkniete ;p wznowili budowe ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hehe no własnie udało mi sie nie trafic pod biedronke w stargardzie ale jeden telefon i mnie znalezli wielkie dzieki za przywitanie no i fakt audic bylo juz troche ;D czekam na konkrety co do lipca przyjaciela musze zwerbowac ale musze juz troche wiedziec aby sobie wolne szykowal
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no macieju chyba tylko ja sie dolacze z okolic szczecina ale zobaczymy wrazie co zapisalem sobie twoj numer gps wezme to powinienem trafic
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hehe ok bo ogolnie koles ma z jakims kolesiem przyjechac je ogladac ale to dopiero we wtorek ;p
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bert851 a no mam jeszcze nasze fele a co spyliles juz swoje ?? juz w gps szukam bezdronki w ZST
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobrze muwisz to ja poprosze Macieju o twoj numer kontaktowy i ulice przy ktorej jest biedronka :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to ja do stargardu dojade do ekipy tylko mam nadzieje ze znajde biedronke
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja napewno gdzies w stargardzie sie podepne wiec czekam na miejsce i czas startu w ZST
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a ktos na insko bierze wiekszego grila ?? bo ogolnie wegla bym wzial i sie dolaczyl do kogos bo poco tyle piecykow rozpalac
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wstepmnie sie wpisuje z tym ze chcialbym dołaczyc do ciebie Macieju w stargardzie i razem dalej ruszyc zebym sie dlugo nie szukał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jakos sie odnajdziemy audi pozna audi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no widze ze galca tak samo nastroszona jak moja macieju o ile w doł masz opuszczony zawiasik >> ?? jak dobrze pujdzie to jutro zjawie sie na chociwlu [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 16:46_________________________________________________ no jak by to tak nazwac parking jest naszym miejscem prawei codziennych spotkan czyli znajomych z gryfina a ze wiekszosc to golfy to tylko przypadek kolego