Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. bo nie wiedzialem ze istnieje ;D
  2. no ciekawe jakie bedzie zainteresowanie to juz w niedziele
  3. taniej bedzie mu bedzie rozlewnie kupic
  4. wielkie dzieki za miejscowki nie zmarnuja sie
  5. to coupe-ta bede w kluczewie bo polo to juz kupiec jest i niecierpliwi sie kiedy wroce wiec do swiat juz nie bede mial ok to z ktoras audi bede na kluczewie a na sniatowie nawewo A chyba ze sie kupiec znajdzie :gwizdanie:
  6. no i swiat martinez na 1 maja 2 miejsca rezerwuje
  7. 23.04 jest super hiper zlot z 1/4 mili na kluczewie, a jak byś chciał coś wczęsniej to w sumie da się zrobić albo na kremie albo na nowej fajnej miejscówce pod salonem kjiji na struga \21 dopiero wracam ;p a na kluczewo wsumie myslalem polo jechal ale moze juz go nie bede posiadal zobaczy sie jeszcze a moze chcesz sie zmierzyc z audi coupe 2.3 135KM ??
  8. tyle samo mocy i lzejszy lanosik no moze byc ciekawie ;p kiedy nastepne spotkanie na kremie ?? ale blizej okolic swiat;)
  9. no przeciez pisze ze standard ;p mialem sie bawic w takie sprawy ale zmieniam na S ;P no to moze moja zabaweczka druga podjade na kluczewo posmigac zanim bedzie sprzedana
  10. no martinez zdziwil bys sie bo nawet 2.8 benzyna przod naped wychodzil w a8 co jest zupelna porazka a 2.5tdi pije tyle samo co 3.3tdi a wogole nie jedzie... a ja mam standard AFN tylko przywyknietego do ciezkiej nogi [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:46_________________________________________________ps. a nie planuja moze w lany poniedzialek albo 2-3maja tez takiego spotkanka ??
  11. a8 to ciezka locha ;p w poruwnaniu do ciebie jak co to na sniatowie ze mna mozesz sie bujnac
  12. no a czemu chce sprawdzic jaka jest roznica wielka albo niewielka
  13. oj tam znajdzie sie ktos wiekszy napewno ;P
  14. to bede udawac ze nie widze
  15. hehehe no tak ale teraz to sie zmowimy raczej wiec nie bedzie z zaskoczenia cykal
  16. no niestety ja dopiero w wielkim tygodniu bede w kraju ;p a cos wydlubales ze z AFN chcesz sie mierzyc ??
  17. ta i znow mnie ustrzeli aparatem ;D
  18. no i elegancko
  19. to tak jak by kogos mieli sadzic za spotkania na kluczewie ;D a to moze byc jakos problemik ze sniatowem ??
  20. cos nie dziala link a termin jak zawsze 1.05 godzina nieznana ;p
  21. ta chyba ze bedzie atak bombowy i lotnisko przestanie istniec to wtedy bedzi problem
  22. kazikboy odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    albo jeszcze podlaczyc vaga i wejsc w abs i wtedy sprawdzic predkosci odczytu z kazdego kola w jednej tak przerabialem ze niby jest ok a tak naprawde jeden czujnik pokazywal mniej np 3 kola mialy 12km/h to czwarty bodajrze 8km/h oczywiscie czujnik byl za daleko od koronki
  23. ja mialem zwykle z ledziwami dodam ze 96 rok a teraz mam kubly i jest roznica troche bardziej sztywno co do plecow to niewem jaka roznica moj fotel zwykly juz byl strasznie wysidziany dlatego radze bardziej na jakosc jaka jeszcze jest w stosunku do zuzycia bo ja stosowalem jasia pod plecy bo inaczej 40 kilometrow i kregilnik przypominal o swoim istnieniu :/ tak wiec jakosc sie liczy gabki jaka zostala bo kubel czy zwykly to juz tylko albo sztywniej albo swobodniej a za komfort moim zdaniem odpowiada to co sie znajduje pod materialem i w jakim stanie pozdrawiam
  24. dokladnie sa te same ja zakupilem prad na tyl tylko ze przyszly sedany po zalozeniu do avanta mialem miezle zdziwienie ale po przelozeniu prowadnic wszystko dziala jak nalezy
  25. tylko badz cierpliwy u mnie na 3 dzien dopiero odpuscil a prace byly takie ze odrdzewiacz suchy smar itd. popryskane odczekanie z minute i machanie az sie zmeczysz dzwiami i co kilka godzin od roku mam spokoj ale jesli wozisz nerwowych pasazerow to sie przydaje maja wiekszy problem aby trzaskac dzwiami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.