witam serdecznie mam na imię Paweł i jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 avant z 96 roku
obecnie pracuje jako wulkanizator mam nadzieje że w miare mozliwości bede mógł pomóc oraz wrazie co liczyc na doswiadczenei innych klubowiczow
no i do zobaczenia na spotach
pozdraiwam serdecznie