Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. dokladnie przedlifty mialy 2 zbiorniczki jak i poprzednie modele typu audi 80 a polift juz posiada jeden moim zdaniem opcja 2 jest lepsza mniej przewodu do przegladania wrazie pekniecia
  2. zawsze mozna sie samemu pogimnastykowac i odchylic dzwi na wysokosci szyby tak aby wsadzic drucik twarty zagiety ja mialem latwiej bo auto chodzilo i alarm byl taki ze zamykal czasami sam to wystarczylo dostac sie drutem do panela szybek i otworzyc szybke
  3. a u mnie duzo chociaz audi po jednej wlascicielce wygladalo na 200tysi mniej niz ma ;p
  4. kazikboy odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    moze odlaczyc bezpiecznik od ABS i wtedy sprobowac jesli nie wystepuje usterka znaczy ze cos nie tak z abs a jesli dalej bedziesz mial te uczucie to mozliwe iz cos jest pod tarcza i ma bicia na boki
  5. taka tutaj cisze ze chyba juz czas rozpoczac temat sniatowa bo tydzien wczesniej to nikt sie nie dogada...
  6. to jakie to 60% chyba ich wartosci... tutaj jest wszystko smieszne ale przegieli niech znajda kupca nam za te ich 60% wartosci chociaz nie mowiac o pełnej to z checia odrazu oddaje moja chociaz na czysto bym wyszedl :gwizdanie:
  7. o prosze ktos blizej mnie sie trafil [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:47_________________________________________________ z tego co mi wiadomo to dunskie na David a dowiadywales sie moze David ile zwrotu podatku dostaniesz wrazie bys chcial zarejestrowac swoje malenstwo u nas ??
  8. jak na razie sie tylko pytam mialem brac S od przyjacie i postawic z moja A na kanale i porownywac wszystko glowne pytanie bardzie by chodzilo o laczenie szerego czy wydluzenie bedzie mialo duzo minusa w porownaniu do plusow a to ze ciezko zmiesic to nie oznacza ze sie nie da zrobic odpowiedniej ilosci miejsca a wszystko mozna zakonczyc zderzakiem od S np dla jaksoci chodzenia
  9. a tak jak to jest w S4 zdjecie zapozyczone na przyklad o co mi chodzi wiec prosze nie pytac co jest zamalowane
  10. a nie w nadkolu od strony pasazera ja w S jest ;P tylko wiem ze wiazalo by sie to z lekka przerobka ulozenia osuszacza klimy ktory tam sie znajduje albo widzialem juz ze np. golf V ma duzy jak chlodnica przed chodnicami montowy tylko dluzszy dolot opozni zapewne dolot cisnienia do kolektora ssacego co nie ??
  11. a jak by zainstalowac skrzynke 6 biegow od 131km albo V6tdi to mozna wiecej raczej no i po modzie jak przegiagnie sie turbo do 4.6tys obr to 220 powinna dobic z mojego punktu widzenia ;P a co powiecie na szerego polaczenie 2 intercoolerow ?? podpatrzylem ten pomysl z audi TT 1.8T a w s4 maja 2 montowane wiec moim zdaniem mozna 2 wstawic i szeregowo polaczyc aby duze IC nie zdradzalo ze bylo modzone
  12. ja lecialem wczoraj 206 w 4 osoby i mam tylko oproznionego kata i zaslepione EGR i silnik przyzwyczajony do mojej nogi wiecej by sie dalo gdyby sie przesunelo gorna granice turbo bo bez to juz nie ciagnie a ja zauwazylem ze przy 4.2tys obr pociag spada czyli wnioskuje odlaczenie turbo ale moge sie mylic
  13. szczrosc do bulu ale z prawdziwym przekazem do dennych handlarzy
  14. to juz odpada niestety nie ma klimy zwykle cuope 89rok z maska b4 2.3 benzynka plus gazik central elektryczne lustra plus szyberdziura 16'alu zrobione hamuce przod tyl nowy rozrzad i glowica po regeneracji z jakies 3 tys kilometow temu oglnie doinwestowana zaciski tyl po regeneracji nowe tarcze plus klocki vmax 230 osiagnelem auto przyjaciela jezdzial jego narzeczona mialem ja brac i troszke pogrzebrac z racji iz nie wstawie quatrro do mnie ale sutacja sie zmienila i przymierzam sie do kupna S wiec poszukujemy kupca wrazie by ktos cos wiedzial z gory dziekuje
  15. a niewiecie moze kto by chcial kupic audi 90 coupe
  16. no ja mam polo 86cf2 1.3 75 koni krotka skrzynke vmax 180km/h ;P jeszcze w calosci bo na przegladzik trzeba pojechac i tez mialo byc na kjs ale pobyt zagranica uniemozliwia... moze sie kiedys spotkamy na spocie zabaweczkami ;P ok juz nie zasmiecamy niestety w lutym nie uda mi sie trafic na spota ;/ bezawaryjnosci i aktywnosci na spotach zycze
  17. Ja mam 75hp, ale chyba za szybkie, bo 800kg na ultra krotkiej skrzyni i jezdzi szybciej niz AFN hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ??
  18. do dyspozycji tzn jakiej ;P czyzby ktos chcial sie nauczyc jezdzic ??
  19. dobrze ze nie ma standardowych 16 to dopiero wyglada;P 225/60/ 16 ;PP
  20. zapewne 1.maja jak zawsze ja juz mam ustalone z szefostwem ze bede w kraju ma majowke tylko jeszcze musze klekocika zdazyc przygotowac :gwizdanie:
  21. jak zrobi sie cieplo to bedziemy na sniatowo leciec
  22. ten dym to olejek parowal ;P >>??
  23. nie na pasku pk wszystko pozlo nowe jakies 12tys km temu bo nie mialem sprzegielka na alternatorze i skokki paska rozwalily pompe wspomagania i pompa wody juz lapala bicia wiec wszystko na pasku bylo nowe alternator po regeneracji i zalozone sprzegielko to ewidetnie jest w silniku ale raczej cos mechanicznego by tyle nie wytrzymalo z bratem przypuszczamy luz na sworzniu korbowodu a tloka tylko czy to mozliwe ??
  24. niewiedzialem ze az tylu z gryfina bedzie ;P jak bede w kraju to trzeba spota w miescie zrobic
  25. Witam z mojego AFN wydobywa sie metaliczny stukot slyszalny tak samo nad i pod silnikiem a wszystko zaczeło sie od gonienia passata b6 TSI na autosteradzie gdzie przy ponad 180 usłyszalem sygnał ostrzegawczy z licznika harakterystyczne PIIIK i ujrzałem ze mryga kontrolka od plynu chlodzace a wskazówka temperatury znajdowałą sie powyzej 95*c i juz spadała po czym jak zjechalem to dolalem ponad litr plynu i od tamtej pory jest metaliczny stukot zmienialem juz chydropopychacze <szklanki> poluzowywalem wtryski i zadnych zmian na niedogrzanym silniku podczas dodawania gazu jest to slychac glosniej podczas zwalniania hamujac silnikiem jest ciszej na wyzszych obrotach nie jest to mocno slyszalne jak na nizszych ale to chyba poprzez predkosc stukania dodam ze jak dam okolo 2200 obrotow to zaczyna wibrowac silnikiem a z tylu robi sie niebiesko zmaczaco ze cignie i spala olej dodam troche wiecej gazu wchodzi na 3tyd obrotow i jest spokoj delikatny normalny dymek dodam iz przejechalem tak juz 20tys kilometrow i ani gorzej ani ciszej a nawet nic bokiem nie wyskoczylo czy sciagniecie glowicy cos pokaze ?? pomocy pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.