Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jak nie rozkrecony do konca to jak najbardziej mozna tego dokonac podtlenek LPG jest aktywny to moge do ciebie na nowogard na jakas nocke nawet przyleciec
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a na ktora masz tego Dj-a kolego ?? moze jakies ognisko albo grilek zakonczeniowy wakaccje polecimy z grubej rury a te eSki maja 290koni to jeszcze c4 model cos o tym wiem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niezle tylko skad 306 koni w S6 ?? i raczej sprzegło wymienił
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
firma jak firma w skali nie przemysłowej zapewne posłuzy to co marcinie 9 wrzesnia cos myslimy bo ja 12 wyjezdzam ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
zapewne maja ale od 40NM ja korzystalem z oznaczeniu na tym co sie kreci aby ustawic klucz i odejmowalem i tez działało mam nadzieje ze poprawnie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
w sensie ze tydzien pozniej wracasz ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
heh ;/ i ja powinienem stac obok race grin polo
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
rejon Grntofte biały sedanik B5 CLi rejestracja
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie kluczewo sie nie podda nigdy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
śniatowo odwolali bo ciagle pada...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Cornek sorki ale w esku sie pomyliłem z data o jeden dzien uwaga 29 lipca śniatowo kto sie pisze ?? zapewne rozkład taki sam jak 1Maja był
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ech jak by to było pod koniec miesiac to bym zajechał popaczec na porzadne furki a tak niestety na wygnaniu ciagle ;(
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja bym powiedział ze odkad forum sie zmieniło to upadło wsio...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ojtam kazdy zawsze wezmie po jednej kostce i w kilka spotkan juz nie bedzie przeszkadzac
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na paletach porozrzucana to bym moim komfortek przejechał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ta a wczoraj przelatywalem i zastawili kostka wjazd na ten nowy parking...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
teraz wszyscy jeszcze bardIej zaczna sprzedawac i cena jeszcze bardziej spadnie chociaz ten opis ze zaleta auta jest lepsze zawieszenie zapomniał dodac ze nie na polskie drogi...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ale zapewne cos na podobnej zasadzie dzialania ;P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hondy niech sie scigaja z bmw
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Cornek masz g-techa i jak nic o tym nie wiem ?? w maju na sniatowo prosze pamietac o tym sprawdzimy eSke
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
martinez1980 wielkie :notworthy: :notworthy: dla twojej terrorystki
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
to umnie na miescie a jeszcze na zywo nie widziałem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
ładna sztuka co do dekli to w wiekszosci motorów V tak jest niestety z upływem czasu chyba poprzez ciepło z turbo i kolektorów wydechowych :gwizdanie:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
miejcse mało ważne byle czas i aktywnośc była ostatnio ognisko było bardzo fajne
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wybacz ale nie zdaze zrobic 600kilometrow ;P dlatego wole w daleka przyszłosc patrzeć z planowaniem