Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. jak nie rozkrecony do konca to jak najbardziej mozna tego dokonac podtlenek LPG jest aktywny to moge do ciebie na nowogard na jakas nocke nawet przyleciec
  2. a na ktora masz tego Dj-a kolego ?? moze jakies ognisko albo grilek zakonczeniowy wakaccje polecimy z grubej rury a te eSki maja 290koni to jeszcze c4 model cos o tym wiem
  3. niezle tylko skad 306 koni w S6 ?? i raczej sprzegło wymienił
  4. firma jak firma w skali nie przemysłowej zapewne posłuzy to co marcinie 9 wrzesnia cos myslimy bo ja 12 wyjezdzam ??
  5. zapewne maja ale od 40NM ja korzystalem z oznaczeniu na tym co sie kreci aby ustawic klucz i odejmowalem i tez działało mam nadzieje ze poprawnie
  6. w sensie ze tydzien pozniej wracasz ??
  7. heh ;/ i ja powinienem stac obok race grin polo
  8. rejon Grntofte biały sedanik B5 CLi rejestracja
  9. nie kluczewo sie nie podda nigdy
  10. śniatowo odwolali bo ciagle pada...
  11. Cornek sorki ale w esku sie pomyliłem z data o jeden dzien uwaga 29 lipca śniatowo kto sie pisze ?? zapewne rozkład taki sam jak 1Maja był
  12. ech jak by to było pod koniec miesiac to bym zajechał popaczec na porzadne furki a tak niestety na wygnaniu ciagle ;(
  13. ja bym powiedział ze odkad forum sie zmieniło to upadło wsio...
  14. ojtam kazdy zawsze wezmie po jednej kostce i w kilka spotkan juz nie bedzie przeszkadzac
  15. na paletach porozrzucana to bym moim komfortek przejechał
  16. ta a wczoraj przelatywalem i zastawili kostka wjazd na ten nowy parking...
  17. teraz wszyscy jeszcze bardIej zaczna sprzedawac i cena jeszcze bardziej spadnie chociaz ten opis ze zaleta auta jest lepsze zawieszenie zapomniał dodac ze nie na polskie drogi...
  18. ale zapewne cos na podobnej zasadzie dzialania ;P
  19. hondy niech sie scigaja z bmw
  20. Cornek masz g-techa i jak nic o tym nie wiem ?? w maju na sniatowo prosze pamietac o tym sprawdzimy eSke
  21. martinez1980 wielkie :notworthy: :notworthy: dla twojej terrorystki
  22. to umnie na miescie a jeszcze na zywo nie widziałem :gwizdanie:
  23. ładna sztuka co do dekli to w wiekszosci motorów V tak jest niestety z upływem czasu chyba poprzez ciepło z turbo i kolektorów wydechowych :gwizdanie:
  24. miejcse mało ważne byle czas i aktywnośc była ostatnio ognisko było bardzo fajne
  25. wybacz ale nie zdaze zrobic 600kilometrow ;P dlatego wole w daleka przyszłosc patrzeć z planowaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.