Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bo audi daje z byt duzy luksus i sie własciciele leniwi robią
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
przydało przydało ale to czeka na lepsza pogode
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
nowa fela na wiosne i kubełki z przodu zdjecia na pierwszej stronie
-
[B6 AWX] moja śnieżno biała audiczka :)
wedle mnie ładnie kontrastuja czarne dokladki i szybki do ładnego białego lakieru ogolnie slicznotka i ten chromik pozdrowionka
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
witam doszly małe zmianki
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
kilka dni wiecej sie poświeci ale efekt kilka konikow wiecej myśle że sie opłaca czekam aż znow bedziesz smigać pozdrwiam i juz bezawaryjności życze
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
to jeśli głowice sie nie uszkodziły to mozesz je nawet sprzedac konkretniej albo przelozyc do nastepnego silniczka
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba? własnie z 80 wstawiony jakos na poczatku tematu pisze o tym jak dobrze pamietam
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
hmm cały numer silnika i aso coś może powie albo po vin albo poprostu szukać w wyszukiwarkach
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
ciekawe czy wzmacniana głowice czy cały silniczek
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
owszem wstawił i to nie jeden a tematów na ten temat na forum jest od ch....a nie masz PD-ka aby zmieniac wałek, sama zmiana IC-ka praktycznie nic nie daje bez zmiany map wiec reasumując, szukaj turbo AWX-AVF, montuj IC-ka i rób program :good: 150kM masz jak w banku :wink4: przydała by sie jeszcze do tego pompa 11 i wtryski 0.216 :rolleyes: z 216 pompka sobie radzi nasza pod 230 trzeba napewno pompke 11
-
[ALL B6] Co sądzicie o tym coolerze na FMIC?
witam a ja sie zastanawiam czy taki by nie wszedl ostatnio brat serwisował iveco i ładny duzy cooler wpadł mi w oko a wygłada on tak http://allegro.pl/intercooler-iveco-daily-2006-2010-i1321404873.html
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
a wałek to jaki inny kolego chciale wstawić ??
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
czy tylko złomstwo zwane BMW zasługuje na tył naped >>??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
co niedziele na -1 koło myjni spotykam sie z chlopakami z Poloklub polska i jest miejsce ale to juz wasza decyzja
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czyzby ta cisza zapowiadala ze nie bedzie spocika w niedziele ??
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
pełen szacunek tez myslalem nad takim czyms ale w 80 coupe ale najpierw wogole mysle czy da sie zrobic z FWD na Q w mojej a4 pozatym co do tego ze nie lubisz klekotków ciekawe co bys powiedzial po przejaszczce jednostka V12 tdi pomysl nietypowy ale poważny i najważniejsze że zrealizowany a frajda z jazdy to juz tylko przyjemnosc pozdrawiam serdecznie [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:09_________________________________________________czyzby prace były zawieszone ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a coz takiego proponujesz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
akuratnie bardzo dobrze pasuje mi 7 jutro wracam do kraju a 10 wracam wiec akuram sie zalapie
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe To nie słyszałeś jak gościowi rozbili B8 i nie chcieli oddać kasy za naprawę no mi sie obiło o uszy cos z RS6 ze było za mocne na umiejetnośći chlopakow ale to raczej auto zostalo na dłuzej >?? wirusika bez jazd sie raczej robi chyba ??
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
ba za kiera też przyjacielu jechaleś ;P :)po zaopatrzenie do sklepu ;P kiedy swoje S wrzucisz ) ??
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
patrzylem na zderzaki od S ale jest 2 razy drozszy od polifta a fakt mysle nad xenonkami ale to po zmianie lapek i jak beda spryski myślałem nad usunieciem napisów zostawic tylko 4xO i myśle nad zmiana bledy nad rejestracja na polifta kierunk boczne dobra myśl chociaż też widzialem że są niebieskie szkiełka kierunków pomysle
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
a no ceny aut maakryczne a fakt jest do szwecji to kilometr morzem mam ale mowe RS widziałem juz tutaj tylko to zapewne nawet nie był statystyczny dun... ael w szczecinie mozemy sie spotkac
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
witam ja tez wiekszosc miesiaca spedzam teraz w dani tylko nie przyjezdzam tutaj swoja niunia ;( ale zawsze jakos cos mozna sie dogadac ja urzeduje w Helsingor