Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. bo audi daje z byt duzy luksus i sie własciciele leniwi robią
  2. przydało przydało ale to czeka na lepsza pogode
  3. nowa fela na wiosne i kubełki z przodu zdjecia na pierwszej stronie
  4. wedle mnie ładnie kontrastuja czarne dokladki i szybki do ładnego białego lakieru ogolnie slicznotka i ten chromik pozdrowionka
  5. witam doszly małe zmianki
  6. kilka dni wiecej sie poświeci ale efekt kilka konikow wiecej myśle że sie opłaca czekam aż znow bedziesz smigać pozdrwiam i juz bezawaryjności życze
  7. to jeśli głowice sie nie uszkodziły to mozesz je nawet sprzedac konkretniej albo przelozyc do nastepnego silniczka
  8. Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba? własnie z 80 wstawiony jakos na poczatku tematu pisze o tym jak dobrze pamietam
  9. hmm cały numer silnika i aso coś może powie albo po vin albo poprostu szukać w wyszukiwarkach
  10. ciekawe czy wzmacniana głowice czy cały silniczek
  11. owszem wstawił i to nie jeden a tematów na ten temat na forum jest od ch....a nie masz PD-ka aby zmieniac wałek, sama zmiana IC-ka praktycznie nic nie daje bez zmiany map wiec reasumując, szukaj turbo AWX-AVF, montuj IC-ka i rób program :good: 150kM masz jak w banku :wink4: przydała by sie jeszcze do tego pompa 11 i wtryski 0.216 :rolleyes: z 216 pompka sobie radzi nasza pod 230 trzeba napewno pompke 11
  12. witam a ja sie zastanawiam czy taki by nie wszedl ostatnio brat serwisował iveco i ładny duzy cooler wpadł mi w oko a wygłada on tak http://allegro.pl/intercooler-iveco-daily-2006-2010-i1321404873.html
  13. a wałek to jaki inny kolego chciale wstawić ??
  14. czy tylko złomstwo zwane BMW zasługuje na tył naped >>??
  15. co niedziele na -1 koło myjni spotykam sie z chlopakami z Poloklub polska i jest miejsce ale to juz wasza decyzja
  16. czyzby ta cisza zapowiadala ze nie bedzie spocika w niedziele ??
  17. pełen szacunek tez myslalem nad takim czyms ale w 80 coupe ale najpierw wogole mysle czy da sie zrobic z FWD na Q w mojej a4 pozatym co do tego ze nie lubisz klekotków ciekawe co bys powiedzial po przejaszczce jednostka V12 tdi pomysl nietypowy ale poważny i najważniejsze że zrealizowany a frajda z jazdy to juz tylko przyjemnosc pozdrawiam serdecznie [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:09_________________________________________________czyzby prace były zawieszone ??
  18. a coz takiego proponujesz
  19. akuratnie bardzo dobrze pasuje mi 7 jutro wracam do kraju a 10 wracam wiec akuram sie zalapie
  20. a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe To nie słyszałeś jak gościowi rozbili B8 i nie chcieli oddać kasy za naprawę no mi sie obiło o uszy cos z RS6 ze było za mocne na umiejetnośći chlopakow ale to raczej auto zostalo na dłuzej >?? wirusika bez jazd sie raczej robi chyba ??
  21. a cuz takiego zlego v-tech wykonał ?? ?? tez myslałem ze na strojenie do gdańska sie wybiore jak sie czyta to raczej dobre rzeczy niz złe
  22. ba za kiera też przyjacielu jechaleś ;P :)po zaopatrzenie do sklepu ;P kiedy swoje S wrzucisz ) ??
  23. patrzylem na zderzaki od S ale jest 2 razy drozszy od polifta a fakt mysle nad xenonkami ale to po zmianie lapek i jak beda spryski myślałem nad usunieciem napisów zostawic tylko 4xO i myśle nad zmiana bledy nad rejestracja na polifta kierunk boczne dobra myśl chociaż też widzialem że są niebieskie szkiełka kierunków pomysle
  24. a no ceny aut maakryczne a fakt jest do szwecji to kilometr morzem mam ale mowe RS widziałem juz tutaj tylko to zapewne nawet nie był statystyczny dun... ael w szczecinie mozemy sie spotkac
  25. witam ja tez wiekszosc miesiaca spedzam teraz w dani tylko nie przyjezdzam tutaj swoja niunia ;( ale zawsze jakos cos mozna sie dogadac ja urzeduje w Helsingor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.