Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. dokładnie w połowie lutego jakiś spot ??
  2. a ktoś wie gdzie mozna zakupić rurki na modernizacje wydechu ;P ?? nie musi byc koniecznie nierdzewa albo kwac zwykla wydechowa też moze byc
  3. wielkie :notworthy: jak temat zamilkł zaraz po powstaniu nie spodziewałem sie aż takiego efektu powinieneś być inżynierem i składać takie cuda jak R8 i inne pracować dla audi quattro GMBH czy jakos tak ;P to mi wstyd majac tylko niecale 300 chyba bedzie trzeba oddac na złom nie no powodzenia w ukończeniu i długim użytkowaniu
  4. jak co to mozesz zadzwonic tutaj i sie zapytac http://panoramafirm.pl/czepino/mw_piaskowanie_marcin_wozniakowski-afylpm_zbm.html bo sam sie nie orientuje ile biora aczkolwiek proszkowo raczej nie maluja PS zna ktos dobrego rezacza w aluminium ?? na forum badz w okolicah ??
  5. ta w skali 1:48 to moze i mnie stac ale prawdziwe to juz inna bajka
  6. A mi niestety mało :gwizdanie:
  7. tak wiec ognisko bedzie tam gdzie Bialy LEONIK
  8. najwazniejsze aby wogole jakis sie odbyl :gwizdanie:
  9. Preferuje kluczewo ostatnio sam bylem z nadzieje ze ktos przyjedzie teren ladny ale otwarty i sie wszyscy przestraszyli a nie padalo 1. CORN - Kluczewo 2.Kazikboy - Kluczewo 3. 4.
  10. 1.9 w B3 jeszcze sie nie spotkalem troche wagi ma chyba ze swap na 2.2T
  11. tez jestem za kluczewem wrazie co mozna na pasie poszalec odrazu
  12. bylem od 13.06 do 13.46 ;p i zaledwie kilka kropli bylo przez ulamek sekundy trzeba cos ustalic tak aby nic nie moglo przeszkodzic
  13. wczoraj o tej porze nie padalo ja tam jade na chociwel tak czy siak bo nie ma zadnej decyzji a tam mozna cos ustalic wrazie co
  14. chętni: - Cysiu - spiidy -Kazikboy - - - kopiowac i dopisywać się
  15. zapraszamy zapraszamy
  16. mozna poprubowac powysylac PW i jakos inaczej zachecic fajnie by bylo licznie sie wkoncu spotkac
  17. mi pasuje obym zdazyl zime zakupic
  18. tez myslalam tam ale chyba troche dalej chociwelska na to wolaja czesto BMW klub robi tam drift treningi jest kawalek placyku a zas moze juz snieg bedzie aby sie powyglupiac :gwizdanie:
  19. a moze jakis spot przed swiateczny albo swiateczny w co bardzo watpie :gwizdanie: ale przed mozna by w wiekszej grupie podsumowac kolejny roczek
  20. zebym cos wiedzial to bym zajechal no a tak jutro wyjazd ;(
  21. A czy przypadkiem dziś nie jechałeś do Denmark nie dopiero 7 jedziemy pozatym S zimuje w kraju
  22. 6-tego mogl bym sie jeszcze pojawic moze chociwelska w samo południe
  23. a ja bede w Danui
  24. tylko powiec ze 6 listopada to bedzie jak nie to znow mnie ominie dobra impreza
  25. ja mam jedynie 20 kilometrow wiecej a co do zimy to fakt ognisko plus Quattro-wanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.