Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
moze 22 wieczorkiem karting spot tylko ktos by musiał ogarnać czy bedzie czynne a tak to ogolnie ja od środy czynny w kraju szkoda że odwiłż ;(
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a mozna nastepny weekend ?? bo ja dopiero za tydzien bede aktywny w kraju
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
moze jakis przed swiateczny dla odreagowania tej goraczki światecznej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ta przynajmniej w dani widziałem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
bo teraz to nie ważne czy sangjong czy ferrari wszystko zyje z serwisu.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
teraz to juz nie sa automaty a zmechanizowane manuale dzieki ktorym szybciej zmienia sie biegi poczekamy do pierwszych napraw
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
raczej to zdes USA oni maja wieksze wymogi wiec zderzaki sa napakowane bardziej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a to nie lepiej poszukać ori zielonych szyb z 70% przepustowości ?? a nie jakieś piece jak sie przyczepi to bedziesz bił szybke bo nie bedziesz miał co zerwać ja za 5 szyb w b5-teczce dawałem 350zł z zrywaniem i czyszczeniem 2 szyb ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- ps. albo siglachrom-y szybki ori dymione wstawiane w aucie poszukać mój brat miał takie w B3-ce wiec b6 też powinny być albo już za dużo oszczedzali i nie było takich dobrych dodatków już...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no ja od 20 grudnia do raczej 7 stycznia jestem osigalny
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
haha dokładnie jakie spoty wrecz mozna zapytać w przerwie światecznej coś sie ogarnie jak bedzie smieg
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
to raczej zakupiona już z wlepą gdyż bardzo czesto widziana w gryfinie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no ja wcisnełem sie za nią na poczatku po lewej była A8 Matineza i a6 Kosiniaka jak sie nie myle coś sie zimowo ogarnie regionalnie to się zapoznamy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
patrz kolego mogliśmy wczoraj live pogadać o oponkach ale bedzie jeszcze okazja
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
yhym ale dzieki za wycene mam rozeznanie w cenach jak sie nigdzie toyo nie znajdzie to możliwe że bede sie kontaktować
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
nie nie mi chodziło o lato zima jest stalufelga mniejsza
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
225/40/18 toyo t1 badz podobnej jakości przyczepnosci ?? indeks predkosci 260mininum
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w sensie w regionie,marcinie ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zapowiada sie że bede
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hahaha ja mialem tylko 75PS w CBR400RR;) mniejsza i lzejsza od CBR600 a dorownywała kroku tylko ze zdrowy rozsadek kazał sprzedać bo nie rozsadnie jest zmykać licznik nie mając nawet kasku... a zrobic auto ktore bedzie dorownywac takiemu moto to juz nie problem w dzisiejszych czasach
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Galec zmieniaj odrazu na cos w Q bo to juz nie jazda bedzie i bezsens modow
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
bo zaczeli by jezdzic czyms porzadnym to by sie nie burzyli
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nie ostatnia jeszcze w grudniu zrobimy własny spot saneczkowy (jak pogoda pozwoli)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spidy zakonczenie sezonu na kluczewie jest w pazdzierniku Martinez mam niespodziewajeke
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
własnie poprosze o mapke ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to nmiedziela godzina 15 miejsce ???