Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. moze 22 wieczorkiem karting spot tylko ktos by musiał ogarnać czy bedzie czynne a tak to ogolnie ja od środy czynny w kraju szkoda że odwiłż ;(
  2. a mozna nastepny weekend ?? bo ja dopiero za tydzien bede aktywny w kraju
  3. moze jakis przed swiateczny dla odreagowania tej goraczki światecznej
  4. ta przynajmniej w dani widziałem
  5. bo teraz to nie ważne czy sangjong czy ferrari wszystko zyje z serwisu.
  6. teraz to juz nie sa automaty a zmechanizowane manuale dzieki ktorym szybciej zmienia sie biegi poczekamy do pierwszych napraw
  7. raczej to zdes USA oni maja wieksze wymogi wiec zderzaki sa napakowane bardziej
  8. a to nie lepiej poszukać ori zielonych szyb z 70% przepustowości ?? a nie jakieś piece jak sie przyczepi to bedziesz bił szybke bo nie bedziesz miał co zerwać ja za 5 szyb w b5-teczce dawałem 350zł z zrywaniem i czyszczeniem 2 szyb ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- ps. albo siglachrom-y szybki ori dymione wstawiane w aucie poszukać mój brat miał takie w B3-ce wiec b6 też powinny być albo już za dużo oszczedzali i nie było takich dobrych dodatków już...
  9. no ja od 20 grudnia do raczej 7 stycznia jestem osigalny
  10. haha dokładnie jakie spoty wrecz mozna zapytać w przerwie światecznej coś sie ogarnie jak bedzie smieg
  11. to raczej zakupiona już z wlepą gdyż bardzo czesto widziana w gryfinie
  12. no ja wcisnełem sie za nią na poczatku po lewej była A8 Matineza i a6 Kosiniaka jak sie nie myle coś sie zimowo ogarnie regionalnie to się zapoznamy
  13. patrz kolego mogliśmy wczoraj live pogadać o oponkach ale bedzie jeszcze okazja
  14. yhym ale dzieki za wycene mam rozeznanie w cenach jak sie nigdzie toyo nie znajdzie to możliwe że bede sie kontaktować
  15. nie nie mi chodziło o lato zima jest stalufelga mniejsza
  16. 225/40/18 toyo t1 badz podobnej jakości przyczepnosci ?? indeks predkosci 260mininum
  17. w sensie w regionie,marcinie ??
  18. zapowiada sie że bede
  19. hahaha ja mialem tylko 75PS w CBR400RR;) mniejsza i lzejsza od CBR600 a dorownywała kroku tylko ze zdrowy rozsadek kazał sprzedać bo nie rozsadnie jest zmykać licznik nie mając nawet kasku... a zrobic auto ktore bedzie dorownywac takiemu moto to juz nie problem w dzisiejszych czasach
  20. Galec zmieniaj odrazu na cos w Q bo to juz nie jazda bedzie i bezsens modow
  21. bo zaczeli by jezdzic czyms porzadnym to by sie nie burzyli
  22. nie ostatnia jeszcze w grudniu zrobimy własny spot saneczkowy (jak pogoda pozwoli)
  23. spidy zakonczenie sezonu na kluczewie jest w pazdzierniku Martinez mam niespodziewajeke
  24. własnie poprosze o mapke ??
  25. to nmiedziela godzina 15 miejsce ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.