Treść opublikowana przez kazikboy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja bym sie tam lepiej martwił za ile wysiadzie smarowanie w tym silniku niż jego spalanie niestety...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja nie żartuje potrzebny kupiec prawie z miejsca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
jest na sprzedaż kolego wieć bierz gotówe za swoja i kupuj
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czemu nikt w moja niechce wjechać porzadnie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chłopak się rozkreca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
oj marcinie ty to znowu robisz zamieszanie na poprzedniej stronie jakos był poczatek listy frekwencja na szybka kalkulacje około 10 autek
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
zawsze mozna podjechać na przymiarke np na poniedziałkowy spot na wałach
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
BBS RG 8.5 cala szeroka et32 może być akurat jedna jest bo 3 ukradli
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to wiec jak lista ?? 1. KAzikboy 2.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja może przyjade nowa Dama tak wiecc 18luty godzina 20 zaksiegowane
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja myśle że jakos 19-20
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
konkretnie spot poniedziałek 18 luty godziny wieczorne kostka zjazdowa kto za ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
trzeba zdecydowanie np ja bede za 2 tygodnie mobilny z wkraju w sensie z autem czekamy na inne propozycje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
po 10-tym ruszy
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja to bym sonie znow polatał w kółko
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a nofakt ktos sie nam z suchym pchał pod koła
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no nie wiem my z martinezem gonimy do pracy w poniedziałek dlatego moze byc ciezko
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
a mnie to juz nie łaska dopisac 1. MartineZ 2. micak 3. trooky 4. Suchy 5. Kazikboy do cornka napiszesz ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wały ??
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
wieczór ktora panowie ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
konkret taki że niedziela 16 głebokie miejsce ogniskowe po prawej ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spidy Polo ma co tydzien tylko wczesniej milismy na 18 ale zostala zmianka wprowadza własnie też aby i na szanuj sie pozostawali niektorzy jak np Ore
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niedziela mi pasi do 19 bo na spot polo klub polska smiga i zostane na szanuj sie a co wiec jak 16 ?? czy 15
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja moge jedynie powiedziec ze sobota wieczór mi nie pasi ;/ nie lepiej w niedziele wciagu dnia za widniaka ??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a potem ognisko na srodku parkingu moze byc i głebokie wsio rybka ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 14:57 ---------- hallo hallo juz wtorek !! jak tam ognicho w niedziele ??? bo znów nic z tego nie bedzie ;(