Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śmierć z nieba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Śmierć z nieba

  1. Witam, tak dla informacji podaje informację, że jest akcja fabryczna na aktualizację sterownika poduszek, nie wiem czy wszystkie b8 ale lifty napewno
  2. No też na to stawiam, we wtorek mam podstawić auto do VW, jak coś wyjdzie to dam znać Witam, tak dla informacji, okazałosię że padł przegub wewnętrzny-pękła guma i powoli dokonało się dzieło zniszczenia. Dodatkowo powiem, że jast akcja fabryczna aktualzacji sterownika poduszek - nie wiem czy wszystkie B8 ale lifty napewno
  3. Poszło PW, mmam nadzieje że to wystarczy, tylko obawiam się że u mnie to cos innego może być
  4. To jest wibracja odczuwalna na płycie samochodu , nie na samej kierownicy? Ja właśnie takie wibracje mam , kierownica nie telepie. Wystepują od ok 135km/h , ale u mnie dają się też odczuć w przedziale od 60 do 75km/h - tylko delikatne. Jak wyrzuce na luz to w obu zakresach prędkości drgania znikają. Kupiłem kpl sprzęgło / dwumas dociski tarcza / z rozbitka po przebiegu 14tys km bo mechanik mnie przekonał, że to od dwumasy może pochodzić ta wibracja. Zmieniłem ten kpl i dalej jest to samo. Została mi na pamiątkę dwumasa z dociskiem i tarczą w bardzo dobrym stanie / po 110tys.km/ i troche lżejsza kieszeń Wysłane z mojego myPhone Cube Mozna jaśniej, mówisz o wymianie tulejek
  5. To jest wibracja odczuwalna na płycie samochodu , nie na samej kierownicy? Ja właśnie takie wibracje mam , kierownica nie telepie. Wystepują od ok 135km/h , ale u mnie dają się też odczuć w przedziale od 60 do 75km/h - tylko delikatne. Jak wyrzuce na luz to w obu zakresach prędkości drgania znikają. Kupiłem kpl sprzęgło / dwumas dociski tarcza / z rozbitka po przebiegu 14tys km bo mechanik mnie przekonał, że to od dwumasy może pochodzić ta wibracja. Zmieniłem ten kpl i dalej jest to samo. Została mi na pamiątkę dwumasa z dociskiem i tarczą w bardzo dobrym stanie / po 110tys.km/ i troche lżejsza kieszeń Wydaje się że trzęsie całą budą, kierownica też, dodam że auto ma 20 tys km
  6. Witam, Panowie dziś dopadł podobny problem i mnie, auto lift z 2012 1.8 CJEB manual, na autostradzie buja budą dośc odczuwalnie i do tego drga drązek kierowniczy, ja puszcze gaz czy wrzucę luz to drgani znikają więc to raczej nie koła, może półoś alba skrzynia - co sądzicie?
  7. Panowie czy takie fele na zimę podejdą do B8 lift: przód 17x8" tył 17x9" rozstaw 5x112 ET 35 otwór centrujący 66,7
  8. Panowie, spieszyć się bo nie wiadomo kiedy pójdzie: Renault Megane II 1,9 DCI F1 TEAM 2003 ZOBACZ! (4347496028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. Witam, tak a propos Macana: Duster ratuje Macana - Auto Świat
  10. Wielkie dzięki, jesteś mistrz, pozdrawiam
  11. Rozumiem, tylko najpierw trzeba odblokować zielone menu?, Mam nadzieję, że ktoś u mnie mi to zrobi, a i jakimi guzikami można wejść w zielone
  12. Witam, mam problem, a w związku z tym pytanie, wczoraj w czasie jazdy zapaliła mi się kontrolka od ciśnienia i komunikat od spadku ciśnienia w przednim lewym kole, wiem żeby zgasł błąd trzeba go zresetować w mmi i tu jest problem w moim mmi nie mam takiej opcji - widocznie zniknęła po wgraniu języka pl, jak mogę "dograć" tę funkcję do menu, dodam że mam 3g+
  13. Już skumałem, założony dekor z innego model, pasuje idealnie tylko delikatnie przykrywa przyciski set i o,o tak, że nie widać napisów, całkiem fajne to wygląda
  14. Panowie czy spotkał się ktoś z brakiem oznaczeń set i 0,0 przy liczniku? ( auto B8 avant 2012)
  15. Witam, Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi, po mojej b7 zostały mi oryginalne fele 17 s line, czy podejdą do b8 lift, cieć w wulkanizacji coś przebakiwał, że może być inny otwór?
  16. Witaj kolego, Toruń piękne miasto polecam ci hotel copernicus - praktycznie przy centrum, poniżej masz link do groupona: Toruń: Hotel 4* w Sercu Miasta Na kolacje polecam ci Dom Sushi: Toruń - Dom Sushi, generalnie można spacerować po starówce cały dzień, a na wieczór jakiś drink na mieście, pozdrawiam
  17. No dobra ale te 203 km to wynika,że był hamowane w 2011, 186 w 2014
  18. Kolego, prawdopodobnie juz wtryski się przybrudziły, ja w swojej byłej BRD zawsze przy serwisie kazałem czyścić wtryski w myjce ultradzwiękowej, też miałem zrobiony program ( DPF na pokładzie) i też przed czyszczeniem odczuwałem delikatne spadki mocy,a po serwisie i myjce od razu było lepiej
  19. Jeżeli po ponownym zapaleniu wszystko było ok, to na 95% to wina małej gruszki zamontowanej przy rozrządzie ( zawór regulacji podciśnienia), pomaga i przekręcenie, ale polecał bym wymianę, w aso grucha nie kosztuje wiele i jest poprawiona
  20. Kolego jaki silnik?, jeśli BRD to prawdopodobnie wtryski, ale i tak trzeba podpiąć kompa
  21. Witam, miałem coś podobnego, pomogła wymiana egr, teraz przy każdej wymianie olejów każe go czyścić. pozdrawiam
  22. No racja, dzięki, lecę mrozić flaszki bo dziś znajomi wpadają na wodźitsu ( ksiądz dał dyspense),pozdrawiam
  23. Niby tak, ale martwi mnie ten system poziomowania lamp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.