Treść opublikowana przez Śmierć z nieba
-
Akcja fabryczna na sterownik AIR BAG POLIFT 2012 --->
Witam, tak dla informacji podaje informację, że jest akcja fabryczna na aktualizację sterownika poduszek, nie wiem czy wszystkie b8 ale lifty napewno
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
No też na to stawiam, we wtorek mam podstawić auto do VW, jak coś wyjdzie to dam znać Witam, tak dla informacji, okazałosię że padł przegub wewnętrzny-pękła guma i powoli dokonało się dzieło zniszczenia. Dodatkowo powiem, że jast akcja fabryczna aktualzacji sterownika poduszek - nie wiem czy wszystkie B8 ale lifty napewno
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Poszło PW, mmam nadzieje że to wystarczy, tylko obawiam się że u mnie to cos innego może być
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
To jest wibracja odczuwalna na płycie samochodu , nie na samej kierownicy? Ja właśnie takie wibracje mam , kierownica nie telepie. Wystepują od ok 135km/h , ale u mnie dają się też odczuć w przedziale od 60 do 75km/h - tylko delikatne. Jak wyrzuce na luz to w obu zakresach prędkości drgania znikają. Kupiłem kpl sprzęgło / dwumas dociski tarcza / z rozbitka po przebiegu 14tys km bo mechanik mnie przekonał, że to od dwumasy może pochodzić ta wibracja. Zmieniłem ten kpl i dalej jest to samo. Została mi na pamiątkę dwumasa z dociskiem i tarczą w bardzo dobrym stanie / po 110tys.km/ i troche lżejsza kieszeń Wysłane z mojego myPhone Cube Mozna jaśniej, mówisz o wymianie tulejek
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
To jest wibracja odczuwalna na płycie samochodu , nie na samej kierownicy? Ja właśnie takie wibracje mam , kierownica nie telepie. Wystepują od ok 135km/h , ale u mnie dają się też odczuć w przedziale od 60 do 75km/h - tylko delikatne. Jak wyrzuce na luz to w obu zakresach prędkości drgania znikają. Kupiłem kpl sprzęgło / dwumas dociski tarcza / z rozbitka po przebiegu 14tys km bo mechanik mnie przekonał, że to od dwumasy może pochodzić ta wibracja. Zmieniłem ten kpl i dalej jest to samo. Została mi na pamiątkę dwumasa z dociskiem i tarczą w bardzo dobrym stanie / po 110tys.km/ i troche lżejsza kieszeń Wydaje się że trzęsie całą budą, kierownica też, dodam że auto ma 20 tys km
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Witam, Panowie dziś dopadł podobny problem i mnie, auto lift z 2012 1.8 CJEB manual, na autostradzie buja budą dośc odczuwalnie i do tego drga drązek kierowniczy, ja puszcze gaz czy wrzucę luz to drgani znikają więc to raczej nie koła, może półoś alba skrzynia - co sądzicie?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie czy takie fele na zimę podejdą do B8 lift: przód 17x8" tył 17x9" rozstaw 5x112 ET 35 otwór centrujący 66,7
-
Strefa Śmiechu
Panowie, spieszyć się bo nie wiadomo kiedy pójdzie: Renault Megane II 1,9 DCI F1 TEAM 2003 ZOBACZ! (4347496028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Witam, tak a propos Macana: Duster ratuje Macana - Auto Świat
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Wielkie dzięki, jesteś mistrz, pozdrawiam
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Rozumiem, tylko najpierw trzeba odblokować zielone menu?, Mam nadzieję, że ktoś u mnie mi to zrobi, a i jakimi guzikami można wejść w zielone
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Witam, mam problem, a w związku z tym pytanie, wczoraj w czasie jazdy zapaliła mi się kontrolka od ciśnienia i komunikat od spadku ciśnienia w przednim lewym kole, wiem żeby zgasł błąd trzeba go zresetować w mmi i tu jest problem w moim mmi nie mam takiej opcji - widocznie zniknęła po wgraniu języka pl, jak mogę "dograć" tę funkcję do menu, dodam że mam 3g+
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jak dla mnie to nr 5 albo 7
-
Oznaczenie licznika
Już skumałem, założony dekor z innego model, pasuje idealnie tylko delikatnie przykrywa przyciski set i o,o tak, że nie widać napisów, całkiem fajne to wygląda
-
Oznaczenie licznika
Panowie czy spotkał się ktoś z brakiem oznaczeń set i 0,0 przy liczniku? ( auto B8 avant 2012)
-
felgi z B7
dzieki
-
felgi z B7
Witam, Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi, po mojej b7 zostały mi oryginalne fele 17 s line, czy podejdą do b8 lift, cieć w wulkanizacji coś przebakiwał, że może być inny otwór?
-
Wypad na weekend do ..... miejca jakie polecacie
Witaj kolego, Toruń piękne miasto polecam ci hotel copernicus - praktycznie przy centrum, poniżej masz link do groupona: Toruń: Hotel 4* w Sercu Miasta Na kolacje polecam ci Dom Sushi: Toruń - Dom Sushi, generalnie można spacerować po starówce cały dzień, a na wieczór jakiś drink na mieście, pozdrawiam
-
mało mocy po usunięciu DPF
No dobra ale te 203 km to wynika,że był hamowane w 2011, 186 w 2014
-
mało mocy po usunięciu DPF
Kolego, prawdopodobnie juz wtryski się przybrudziły, ja w swojej byłej BRD zawsze przy serwisie kazałem czyścić wtryski w myjce ultradzwiękowej, też miałem zrobiony program ( DPF na pokładzie) i też przed czyszczeniem odczuwałem delikatne spadki mocy,a po serwisie i myjce od razu było lepiej
-
Kontrolka DPF, brak mocy, migająca kontrolka świec żarowych.
Jeżeli po ponownym zapaleniu wszystko było ok, to na 95% to wina małej gruszki zamontowanej przy rozrządzie ( zawór regulacji podciśnienia), pomaga i przekręcenie, ale polecał bym wymianę, w aso grucha nie kosztuje wiele i jest poprawiona
-
ZGASŁ PODCZAS JAZDY -Układ rozgrzewania świec żarowych?
Kolego jaki silnik?, jeśli BRD to prawdopodobnie wtryski, ale i tak trzeba podpiąć kompa
-
Delikatne szarpanie (przerywanie) w zakresie 1750-2000 obr/min
Witam, miałem coś podobnego, pomogła wymiana egr, teraz przy każdej wymianie olejów każe go czyścić. pozdrawiam
-
Dojazdówka
No racja, dzięki, lecę mrozić flaszki bo dziś znajomi wpadają na wodźitsu ( ksiądz dał dyspense),pozdrawiam
-
Dojazdówka
Niby tak, ale martwi mnie ten system poziomowania lamp