Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. 1) Wzmacnianie siły hamowania: -> STG 03 - Elektronika hamulców-> Funkcja 10 (Adaptacja) -> Kanał 09-> Wartość 0 (Standard / średnia) zmienić na 2 (duża) Zmiany: - większa siła hamowanie przy małym wciśnięciu pedału hamulca - szybsza reakcja hamulców 2) Wchodzimy w 09.Centr.zesp.elektr. -> Wybieramy kodowanie -> Pomocnik kodowania. Bajt-17 i zaznaczamy "ptaszka" w Bit-0, czyli Zainstalowane światło nagłego (awaryjnego) hamowania, sterownik musi być co najmniej 21- bajtowy. 3) ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- ja to bym chciał u siebie zapodać ale ta je.ana gwarancja są problemy z dwumasem w 1.8 TFSI?
  2. Musze pochwalic Bart-Sa w 1,5 godzinki zrobilismy dzis: 1) bluetootha 2) podwyzszenie obrotow jalowych 3) selektywny centralny zamek 4) wspomaganie hamowania 5) awaryjki przy gwaltownym hamowaniu (jeszcze nie przetestowane) Czuje sie spelniony dzieki raz jeszcze
  3. w porzo było, skromnie ale miło
  4. ja też będę w takim razie na Franowie parę minut po 16
  5. dobre pytanie na 1,5h przed spotem mi obojętnie w sumie, ale też jestem za Franowem raczej
  6. Vario - myślałem bardziej o ostatnich planach detailingowych
  7. do wiosny się jakoś zgadamy, mi się nie pali szybko się u Ciebie wszystko zmienia BTW
  8. wpadnij, wpadnij, zrobisz wstępną wycenę
  9. bez tego da się żyć, ważne, że fura śmiga dobrze w końcu chociaż zrobiłem klimę (jak się upały skończyły )
  10. taaaa... a blut nadal nie działa
  11. konkret spot się jutro zapowiada
  12. z wieczorka, ja też będę jednak
  13. też czekam, bo 4.0.4 czasami się przytnie... u mnie teoretycznie w listopadzie będzie...
  14. ja chyba niezdąże wrócić ludzko z Wawy, żeby na spota się ogarnąć... chyba żebym się ostro urwał ze szkoleń...
  15. http://www.youtube.com/embed/rdIWKytq_q4?feature=player_embedded
  16. jesień kutwa przyszła
  17. powitać z deszczowej Wawy...
  18. dzięki za rady w sprawie trasy
  19. nie pomogliście na razie jak na Szamotuły nie ma robót to chyba tam polecę
  20. :hi:jadę w środę rano do Wielenia - podpowiedzcie czy lepiej jechać przez Oborniki czy Szamotuły?
  21. może ma dzianych rodziców, a 300 PLN nadszaprnęło by znacznie kieszonkowe
  22. a ja znowu w Wawie jestem 16...
  23. widzę, że nie tylko mi podpasowała ale jest dobra trzeba przyznać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.