Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez bym sie pojawił na spocie może...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miało być 1.8T a będzie 1.9tdi + multi? co do dokładki, to w 2004 były już w kolorze także jest si...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Jak 2 to trochę kiepski wyświetlacz, jak 3 lub 4 to spoko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - napisałem, że silnik to jedyna fajna rzecz, w środku golas, zewnątrz golas, kolor jak dla mnie też do kitu...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no, wszystko do wymiany oprócz silnika ja bym nawet pomalował...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na razie w sumie mi nic nie brakuje... ewentualnie coś do chromów dla ojca...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
glinka, jakiś podkład megsem i Colli 476- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polubcie jakby Wam się chciało https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=465608810202797&set=a.465440643552947.1073741855.330248160405530&type=1&theater- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ... wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka" co sie z szybą stało? Mam pajaka od 2-3 lat + jest już zmęczona i chce ja zrobić z AC przed końcem ubezpieczenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ... wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, dzieki za info- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol: 1) kiedy wpadniesz po szampon? 2) odpowiedz na PW na fejsie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:ja też po weekendzie piewrszy raz w robocie... miazga...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tam gdzie najtaniej sprzedają nowe opony, czyli max 1 rok od daty wyprodukowania (moje kryterium ) znajdź w necie to co Cię interesuje i dzwon do sklepów z pytaniem o datę produkcji...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wypadek na A2, trasa do Poznania zablokowana- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dam sobie radę, tylko chce wiedzieć jak najwiecej przed rozpoczęciem działania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem w Slesinie teraz, to pojadę na spokojnie kiedyś jak będę w Poznaniu. Do końca sierpnia czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kutwa, odechcialo mi sie już...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za info Karol Czyli naklejke muszę załatwić wcześniej w urzędzie? Długo sie czeka?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek - co do szybki to interesuje mnie: 1) czy jak mam "naprawianego" pajaka na wysokości oczu kierowcy to szyba na bank kwalifikuje sie do wymiany czy mam jej pomoc 2) potrzebne są oględziny agenta, jakieś zdjęcia i protokoly? 3) czy PZU samo wybiera warsztat gdzie to jest robione? Ale pewnie tak... 4) co wtedy z dostepnoscia szyb? Kto to to sprawdza? Ja czy oni? (Mam czujnik deszczu i światła) 5) co z naklejka rejestracyjna na szybę, załatwiają od ręki w urzędzie? () ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- Zna ktoś może ten serwis: Serwis samochodowy ? maja dość fajny groupon na klima i sie zastanawiam czy jest sens- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Wymieniał ktoś szybę za pośrednictwem PZU? Mam kilka pytań- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Temat już nie istnieje na forum pewnie ze 3 lata, a co tak chcecie od mojej Małej?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma czegoś takiego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale Gocha sie odzywa czy nie? - Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje