Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. wczoraj była carbonara na lunch
  2. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DEhJgRveaV8
  3. Run flaty są super twarde i mało komfortowe, znajomy kupił A6 C6 na nich i było kiepsko, a jak zmienił na zwykłe to komfort bajka (mowa o 18 calach). A starym oponom po prostu nie wierzę - chyba że je zjedziesz w dwa sezony a kosztują połowę ceny.
  4. Witam dwa razy nie Slo
  5. SGS2 forever
  6. Karol -> po Megsie była super matowa, ale jak nałożyłem odżywkę to znów się wyświeciła... chociaż i tak jest lepiej niż przed
  7. dodam tylko, że ja jestem osobiście średnio zadowolony z usług lakiernika Darka -> zderzak tył -> wydawało się si jak odbierałem, a później po kilku myciach wyszło jakieś białe "halo", jakiś odprysk mały i dwie konkretne rysy do podkładu...
  8. Witka z wieczora
  9. zawsze na Słupcy skoro w Ślesinie jesteś można zorganizować nie mówie nie, ale to raczej w środku tygodnia, bo weekend mam plan nie rozsawać się z browarem
  10. ja niestety jutro na Ślesin uderzam i zostaje na przyszłej niedzieli (któtki urlopik ) także nie będzie mnie w niedziele...
  11. Arek, kiera do bani
  12. Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię... Mnie nie stać na rs4 b5 nawet, więc spoko Ale niebieski avant rs4 b7 byłby ok dla Ciebie
  13. Pitu, pitu, tralalala...
  14. Czyli dzisiaj decyzja już bedzie podjęta?
  15. Jak mowa o rs4 b6/b7 to niebieski, jak b8 to czerwony
  16. a ja po basenie i znów mokry w mieszkaniu...
  17. byłem akurat w Przeźmierowie na rowerze jakiś czas temu jak to kręcili chyba bo była kumulacja za***istych fur na Orlenie
  18. A to spoko, normalnie bym tam nie wyprzedzał, ale chciałem zobaczyć czy to Ty
  19. Michał, ale oburzony troche byłeś jak Cię smignalem
  20. Przegrali 1:1...
  21. są też takie blendy gładkie które w ogóle nie są przygotowane pod tablice rejestracyjne ja jak zmieniłem grill na czarny to blende tez wymianialem na czarna, koszt w ASO ok. 200 PLN jeśli dobrze pamietam Ale teraz w dobie plastidipa to chyba bym pomalowal grafitowa
  22. ja Ciebie też, jakoś się mijamy teraz w Waie siedzę, w weekend wesele pod Tomaszowem Mazowieckim i tak jakoś mało mnie w Poznaniu ostatnio...
  23. dzisiaj jest, jutro nie
  24. i co z tym fantem zrobiłeś? tartak był?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.