Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AREK18T

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AREK18T

  1. AREK18T odpowiedział(a) na adamq temat w Audi A4 B5
    tez taki mam szukalewm i nic nie znalazlem na temat AEB
  2. dzieki gregory!!! wlasnie lece do sklepu zamowic nowy.po stokroc DZIEKUJE
  3. witam szanownych kolegow i kolezanki:)bardzo prosze o pomoc,potrzebuje numer z ETKi zaworu N75 do mojej niuni mieszkam w uk a tu bez numeru seryjnego w sklepie nic nie zdzialam bo oni (czyt. Anglicy ) tylko po katalogu leca z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc i zycze milego dzionka :>
  4. ALBO CZUJNIK BIEGU JALOWEGO ,SPRAWDZ BLEDY
  5. papier w reke,uprzednio namoczony ,ryski "zdejmujesz" papierem delikatne koliste ruchy ciagle polewajac woda,nie trzyj zbyt dlugo zeby nbiue przetrzec do bazy(czyli koloru) caly czas polewasz woda najlepiej z odrobinka plynu ludwik do mycia naczyn gdy ryska zginie i wszysko wyschniezostaje siwe zmatowiale miejsce ,wtedy nakladasz paste polerska"g3"na element(rowniez w to zmatowiale miejsce) i na czarna gabke w polerce ,moczysz gabke i polerowany elementi zaczynasz rozprowadzac paste polerka na najnizszych obrotach po rozprowadzeniu pasty na elemencie zwiekszasz delikatnie obroty polewasz woda i moczysz gabke(WODA JEST NIEODLACZNYM SKLADNIKEIM POLEROWANIA LAKIERU!!!!)i tak ciagle woda troszke pasty i polerka i woda i zwiekszasz obroty i tak az dojdiesz na maksymalne obroty i ciagle woda! w miejscu gdzie usuwales ryski papierem 2000+woda (papier musi byc mokry) polerowanie bedzie trwalo dluzej i pamietaj nie spiesz sie i rob to delikatnie porubuj gdzies na innym ausie jakims starym lub na jakims innym elemencie.na koncu po umyciu auta a pewnie zrobisz to 2 albo 3 razy bo po polerce pasta jest wszedzie uzyj jakiegos silikonu nablyszczajacego ja uzywam firmy Amway -SILICONE GLAZE najlepszy z jakim sie spotkalem.zycze powodzenia i pamietaj sprobuj gdzies na jakim elemencie ,jak ci wyjdzie idz na swoja niunie;)i nie spiesz sie[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:09_________________________________________________ja uzywam polerki z max 3800obr/min i nic nie pali a czas 3-5 godz to czas moj nie chwalac sie profesjonalisty ktory ma na kolncie 10-tki polerek i pomalowanych aut :gwizdanie:
  6. panowie i panie pamietac tez trzeba ze oprocz kolorow i ich numerow sa jeszcze odcienie danego koloru!!!!!
  7. zimowka takiej szerokosci?? :thumbdown:powodzenia zima
  8. jak bedziesz malowal maske u lakiernika popros o polerke mechaniczna dachu on bedzie wiedzial o co kamam jesli rysy nie sa glebokie to na pewno je usunie moze i maski nie trzeba bedzia malowac,zapytaj (dobrego) lakiernika bo jak pojedziesz do pseudolakiernika to tylko sie bedziesz wku....l.powodzenia :good:Laiernik
  9. to akurat mam w jednym paluszku wiec moze ci troszke pomoge. otoz do polerowania lakieru stosuje sie paste "G3" jest to pasta do polerowania na mokro przy uzyciu polerki mechanicznej z regulacja obrotow ,maksymalne obroty polerki to 3800obr/min nie wieksze(!!!! bo spalisz lakier), do usuniecia rysek stosujesz papier szlifierski "na mokro" o gradacji 2000,potem nakladasz paste g3 i polerujesz na mokro.UWAGA!!!! jest to operacja bardzo dluga przepolerowanie jednego calego auta trwa okolo3-5godzin, jest to zmudna praca ale efekt koncowy wyglada fantastycznie autko jak z salonu! do osob ,ktore tego nigdy nie robily!!! jedzx do lakiernika ,przyjrzyj sie jak on to robi(jesli Ci pozwoli) a dopiero sam srobuj na jakim starym elemencie bo nieumiejetne poslugiwanie sie papierem szlifierskim jak i sama polerka moze doprowadzic do zniszczenia lakieru.gdy bylem w polsce robilem polerki za 350-400zl w zaleznosci od stanu lakieru i wielkosci auta.przy nastepnej mojej polerce porobie fotki co ulatwi nauke i pozwoli osczedzic kilkaset zlotych.pozdrawqiam serdecznie a jak macie jakies pytania w sprawie lakiernictwa to smialo pisac
  10. bo jesli na zaprawki to wystareczy tylko kod lakieru jesli chesz cosz pomalowac pistoletem ,jakis element lub kawalek i zrobic "przejscie " potrzebne ci beda jeszcze "fiszki" z odcieniami danego koloru dostepne w profesjonalnych lakierniach lub w sklepach gdzie dobieraja lakiery.
  11. Witam WSZYSTKICH i bardzo prosze o pomoc w wytlumaczenie bledow jakie "wyskoczyly" mi na VAG-u i ewentualna lokalizacje czujnikow i mozliwych awarii.mam a4 b5 1.8t z 96roku ZAWOR REGULACYJNY CISNIENIA DOLADOWANIA N75 01262 , POTENCJOMETR PRZEPUSTNICY USTERKA ZAKRESU DZIALANIA G69 165 P0121 , PODGRZEWANA SONDA LAMBDA 1RZAD CYLINDROW1 BRAK DZIALANIA 16518 P 0134 . Autko stracilo moc i jestem zrozpaczony:( pozdrawiam i dziekuje serdecznie!Arek
  12. AREK18T odpowiedział(a) na AREK18T temat w Audi A4 B5
    Dziekuje Koledzy zaczne od n75 bo przepustnice mam nowa na gwarancji jeszcze jest ,swieczki zmieniane jakies 1000mil(obecnie w uk i kierownica po prawej ale zawsze a4 AEB!) temu filtr powietrza i paliwa tez nowy(razem ze swiecami.jeszcze raz serdecznie dziekuje jeszcze pewnie nie raz bede pytal Yo!!
  13. AREK18T opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam WSZYSTKICH i bardzo prosze o pomoc w wytlumaczenie bledow jakie "wyskoczyly" mi na VAG-u i ewentualna lokalizacje czujnikow i mozliwych awarii.mam a4 b5 1.8t z 96roku ZAWOR REGULACYJNY CISNIENIA DOLADOWANIA N75 01262 , POTENCJOMETR PRZEPUSTNICY USTERKA ZAKRESU DZIALANIA G69 165 P0121 , PODGRZEWANA SONDA LAMBDA 1RZAD CYLINDROW1 BRAK DZIALANIA 16518 P 0134 . Autko stracilo moc i jestem zrozpaczony:( pozdrawiam i dziekuje serdecznie!Arek
  14. Witam WSZYSTKICH i bardzo prosze o pomoc w wytlumaczenie bledow jakie "wyskoczyly" mi na VAG-u i ewentualna lokalizacje czujnikow i mozliwych awarii.mam a4 b5 1.8t z 96roku ZAWOR REGULACYJNY CISNIENIA DOLADOWANIA N75 01262 , POTENCJOMETR PRZEPUSTNICY USTERKA ZAKRESU DZIALANIA G69 165 P0121 , PODGRZEWANA SONDA LAMBDA 1RZAD CYLINDROW1 BRAK DZIALANIA 16518 P 0134 . Autko stracilo moc i jestem zrozpaczony:( pozdrawiam i dziekuje serdecznie!Arek wiem wiem juz napisalem:D
  15. Witam WSZYSTKICH i bardzo prosze o pomoc w wytlumaczenie bledow jakie "wyskoczyly" mi na VAG-u i ewentualna lokalizacje czujnikow i mozliwych awarii.mam a4 b5 1.8t z 96roku pozdrawiam i dziekuje serdecznie!Arek
  16. Witam wszystkich posiadaczy A"czworek"!pozdrawiam i milego zycze dnia:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.