Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no spoko, pojadę prosto ze spota do roboty najwyżej jak się zasiedzimy Poczekajmy może jeszcze ktoś chętny będzie i potwierdzimy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś jeszcze?? :gwizdanie: Którą proponujesz, mi pasuje od 17 w górę właściwie...
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
dokładnie mam PETEX i według mnie są za krótkie sam zobaczysz Faktycznie w przypadku B5 wydaje mi się, że na miejscu kierowcy dywanik mógłby być dłuższy (żeby głębiej pod pedały wchodził) poza tym nei mogę złego słowa o tych gumach powiedzieć . Jędrek chwali Petexy w pozostałych autach, więc widocznie tylko w B5 jest ten problem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To może spontan dziś? Chętni obczaiłbym furę
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
bo są praktyczniejsze to po 1, po 2 na welurach jeździłem całe 3-4 dni i już były brudne, po 3 nie lubię welurowych dywaników do samochodu W się w pełni zgadzam
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Też mam Petex'a
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemano!- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego, początkowe strony tego wątku = wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja twoją furę w Focusie często widzę w tym samym miejscu zaparkowaną A dzisiaj jechałeś jedno auto za mną na grunwaldzkiej koło 16:00, później na WZ odbiłeś (Dokładnie nie widziałem, ale wydawało mi się, że to ty) Pozdrawiam- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Umyj w końcu potwora i zrób zdjęcia- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jędras woli "nieparzyste" Audice. Było A3, jest A5, będzie A7??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry po nieobecności. Totalny brak czasu ostatnio. Jędrex gratuluję! Artur, Jędras już wątek założył ;P- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Nie mogę się doczekać kiedy na żywo zobaczę Gratuluję!- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego z tego co mi się wydaje i jak sięgam pamięcią to po prostu x-Clean jest nowszym olejem dlatego w dawnych postach nie jest wymieniany Fakt, możesz mieć rację, na to nie wpadłem. Pewnie wezmę tego x-clean'a, ale i tak najpierw doczytam temat do końca. Pozdrówka. Niecałe 2 tygodnie temu zalałem X-clean'a. Pierwsze wrażenia po wymianie - silnik pracuje kulturalniej i mniej telepie. Zrobiłem póki co jakieś 1000km na nim, ale różnicę w kulturze pracy zauważyłem w porównaniu z poprzednim Castrolem Edge. Polecam.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja chętny wstępnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam po dłuższej nieobecności Myślałem, że będę miał sporo do czytania a tu tylko kilka stron Wczoraj wracałem z Koszalina, i przez jakiś czas miałem okazję jechać za Astonem DBS No to super- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wera ustrzelona w Łochowie Wyłączam się na tydzień, spadam nad morze Na zaś:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu prośba, pokaż Arturowi z tą klapą, że też będzie kozak Reniu chyba wakacje ma teraz Dzisiaj wyprane fotele i kanapa u mnie były Zobaczymy jak wyschnie do końca, ale efekt już widać Tylko na fotelu pasażera jakaś biała plama wyszła i za cholerę się tego doczyścić nie dało, jeszcze spróbuję na własną rękę. Wieczorkiem wymiana oleju na Motula, zobaczymy czy jest taki wspaniały BTW, jak byłem na praniu tapicerki (EL-CAR na chodkiewicza) to na podnośniku stała klubowa B5 2.8 sedan, grafitowa na Aleksandrowskich blachach. Kojarzę ją z jakiegoś ze spotów w Toruniu, niestety nie pamiętam czyja, w każdym bądź razie pozdrawiam kierownika- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A to maluch którego kupili http://ultime.pl/wp-content/uploads/2011/06/2011_02250003.jpg Jeszcze tylko musza pomalowac i wstawic szyby Hehehehe prawie taki sam, tamten też paru szyb nie ma Muszę się dowiedzieć czy transakcja została do końca sfinalizowana, po gościu był podjarany, że sprzeda swoje cudo Malan może na export do Danii pojedzie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Kurfa... Bo imprezie kupiliśmy dzisiaj nad ranem z kumplami malucha na shellu na grunwaldzkim- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wentylator może? Ten za filtrem kabinowym? Kempes, sorry. Podobno teściowa do ciebie dzwoniła, ale poza zasięgiem byłeś czy coś. Żeby nie było, to nic z tego nie mam, po prostu myślałem, żę pomogę, ale jak to z teściowymi (w moim przypadku przyszła ;P ) bywa... Dzisiaj komorę silnika wyczyściłem, odpływy, jutro za jasnego poprawki i będzie błysk. Kolejny mod to na 100% podszybie z polifta, odpływy czyściłem 2 miesiące temu, dzisiaj było tak zasyfione, że woda znowu nie spływała... Motul na poczcie czeka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
312tysi na benzynke to już trochę dużo,jeszcze w gazie no ale 96 rok to nie ma co sie dziwić w sumie na przebieg nigdy nie patrze .... z góry zakładam że jest kręcony.... nawet w żabce, bo 220000tys to ona miała w 2000r [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:58_________________________________________________ Trochę się pogubiłem, to jeszcze A4 forum, czy już BMW?? Miałem dzisiaj podjechać na spota, ale trochę innych ,nieprzewidzianych przygód miałem, nieważne . Chciałem nareszcie Dropsone'a furę na żywo zpbaczyć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mogę mieć, ale mój kabel gdzieś na poczcie leży jeszcze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przejeżdżam tą drogą codziennie, dzisiaj 2 razy widziałem jak się tam TIRY zatrzymywały i kierowcy znicze zapalali... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie