Treść opublikowana przez lukasz86
-
Climatronic nie załącza sprężarki
wydaje mi się ze jest OK, ale musiałbym podjechać do speca. A brak czynnika powoduje nie załączanie sie sprężarki ? wydawało mi się ze najwyżej nie bedzie chłodzić...
-
Climatronic nie załącza sprężarki
Witam, mam następujący problem. Od około 2 tygodni nie załącza mi się sprężarka w klimatyzacji. Panel działa w porządku, wszystkie przyciski ok, pojawia się nawet gwiazdka. może ktoś wie: Jak sprawdzić czy panel podaje sygnał na przekaźnik i wykluczyć jego awarie ? czy można jakoś pominąć przekaźnik i załączyć na krótko sprężarkę aby wykluczyć awarie przekaźnika? pozdrawiam, Łukasz
-
[B5 ADR] zawór magnetyczny odpowietrzania baku
ok, wielkie dzieki za poswiecony czas
-
[B5 ADR] zawór magnetyczny odpowietrzania baku
Hej, Mam do wymiany tez zaworek w aso widzialem ze sa 2 wersje 058133517 i 058133517B. Moze ktoś wie jaka jest rożnica (oprócz ceny) i czy ten z *B podejdzie do mojego auta?? Ł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam takie i polecam
-
[B5 ADR] maskownica głośnika tył avant '96
DziekI
-
[B5 ADR] maskownica głośnika tył avant '96
Poszukuje numer tej maskownicy http://img204.imageshack.us/i/beztytuute.png/ oraz wymiary jak by sie dało. Pozdrawiam, Łukasz
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
no i problem z klapkami jak zawsze ..:/ jezeli chodzi o czujnik temperaturu to jest prawdopodobnie tak jak mowisz to ten przy zderzaku
-
[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu
dzik81: sprawdz sobie kody bledow na klimatroniku kamilg.86.86 hmm klikasz auto, ustawiasz temperaturke i leci
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
dzieki
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Witam, Podepne się z pytaniem, może głupie ale... Czy jak były montowane składane lusterka to obydwa, czy mogło sie składac jedno??
-
Oryginalny termometr w liczniku
ja znalazlem na allegro ps. w odpowiedzi na moje pytanie nie dziala regulacja natezenia oswietlenia
-
Oryginalny termometr w liczniku
przyłączam się do pytania kolegi
-
[B5 ANB] Problem z klimą
sniezynka wyswietla sie zawsze gdy jest wlaczone chlodzenie (wlaczona sprezarka) ?
-
[B5 ADR] Spadające obroty
hehe dzieki chlopaki za pomoc podpialem kompa i padlo na przepustnice, co sie okazało - wtyczka byla niedopieta cale szczescie obylo sie bez kosztow... ps. mozna zamknac
-
[B5 ADR] Spadające obroty
Koledzy ostatnio cos moja niunia ma jakies dziwne jazdy... Sprawa wyglada tak. wczoraj autko przy ruszaniu ostro szarpnelo i zgaslo. bez problemu zapalilo i pojechalem dalej, gdy dojechalem do skrzyzowania obroty spadly do 300 i tak sie trzymaly, uruchomilem silnik ponownie i bylo OK. Dzis z ranca wsiadam odpalam i co i niunia trzyma niskie obrotyi gasnie mimo tego ze powinna na ssaniu odpalac, po rozgrzaniu sie silnika ogolnie obroty sie trzymajana wlasciwym poziomie. Dodam ze przepustnica byla czyszczona niedawno, swiece tez byly wymieniane. prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników OOOO kółek