Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aaa,to dlatego Bieniek jej nie ma:grin:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie... nie jestem jej fanem w B6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze do usług No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie pewnie masz racje, dobrze, ze dzis po obiedzie puscilo w koncu... za rok ja Wam polewam w jacuzzi, poczujecie co to dobry bourbon
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
jedrek, a Ty gdzie byles jak bylismy w BT? miales byc... pantoflu
-
C5 Freak Biturbo+
gleba dobra jest, przeciez on ledwo wjechal pod Stasinde kiedy jakies konkretne kolo?
-
Bukowina '14 Hot-Line
a nie czasem brat ? Kuzyn ano tak , zapomniałem ze "we warszawce" i okolicy na kuzynów mówi sie "brat" bo on prawie jak brat rodzony... jestem z nim blizej niz z wlasna siostra no i jakby mnie nie bylo, to nie byloby z niego ludzi... a jak sie czuje to nie wiem, wczoraj byl mocno niewyrazny, a dzis nie rozmawialismy. jak wyjezdzal swoim 2,5 w gównie z mojego garazu to tez kiepsko wygladal
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Tylko FSi. TFSi są teoretycznie wolne od tego problemu.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jakby bylo umyte, to byloby lepiej... felgi matowe, a na sloncu cudownie by sie blyszczaly... szkoda, ze nie bylem w stanie wsiasc za kolko i skoczyc na myjke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze do usług No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony...
-
Bukowina '14 Hot-Line
W tym roku niestety nie zdążyłem bo sie jeden osobnik dorwał i nie dał pojeść http://s18.postimg.org/v33n5ks5x/20140329_223832.jpg Kości zostały rzucone...
-
Bukowina '14 Hot-Line
milo, milo, ja sie zastanawiam ile jeszcze Bukowin musze zaliczyc zeby poznac wszystkich w końcu trzeba by napić razem no wlasnie co do tekstow zlotu, to WhyMe tez dal rade: " gdzie mi tu z jakims autem w gównie... sorry dizlu"
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
O to to. Tak, czy siak gratki szybkiej eSki
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dokladnie, zdrowe RS4 jest bardzo szybkie i objezdza nawet RS4 B5 po sofcie.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Auto robi MEGA robote, nowe koło bajeczne, gratsy!
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
fanta, byles swoim autem w BT?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Poprawie wydech zeby nie lezal tak nisko i bedzie powrot do 62-63.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mialem 62, ale nie bylem w stanie bez ostrej przycierki do garazu wjechac.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No te pare zakrętów jest mega fajnych ...szkoda tylko ze czasem ktoś przeszkadza i strach pojechać na 100% Raz nawet mocno przegialem za Krakowem, przed ta nowa czescia Zakopianki, zakret idacy w dol, a na koncu jeszcze mocniej zaciesniajacy sie. Az mi sie cieplo zrobilo... ale zawias trzyma idealnie. Bieniek, czuc roznice, ale ciezko porownywac gwint, ktory byl dedykowany do nie mojego auta. Tak. W tym momencie troche koza, bo jakies 64cm przod i 64,5cm tyl, ale jak poprawie wydech, to pojdzie nizej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gwint przetestowany na Zakopiance w drodze do BT... jest bajecznie
-
Bukowina '14 Hot-Line
cwiara byl niesmiertelny, 3 zgony w ciagu 1 doby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wzajemnie dojechaliście bez przygód? bez przygod, choc wszyscy niewyrazni
-
Bukowina '14 Hot-Line
milo, milo, ja sie zastanawiam ile jeszcze Bukowin musze zaliczyc zeby poznac wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok
-
Bukowina '14 Hot-Line
cwiara, oficjalnie zmieniamy Ci nicka na poltora_litra ja tez juz w domu, zlocik epicki, bylo mega!