Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
W miescie bajka, bo wreszcie mam wspomaganie. W trasie uklad moglby mocniej sztywniec, bo jest za luzny...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Klient jest
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dawno nic sie specjalnego nie dzialo w aucie, ale troche wiekszy serwis ostatnio i jeden mega zakup... - servotronik - wreszcie mam wspomaganie w aucie, dzięki boberek za pomoc ! - nowe polosie przod z Seata Exeo po 20000km - wal wymieniony, bo w starym uszkodzilem podpore - poduszki silnika RS4 - kompresor klimy Jedzie do mnie też okazyjnie kupiony NOWY gwint Bilstein B16 PSS9 od RS4 B7 :kox: Dzięki Józek za namiary !
-
B6 DIVISION
Dzwonilem dzisiaj do wlasciciela. Audi cale malowane. Mala stluczka z przodu i tylu byla- tak przynajmniej mi powiedzial. Jezdzi od roku. Kupil za ok 40 tys i 12 chyba wlozyl. Skory w stanie slabym. Poprzedni wlasciciel podobno byl duzy i wozil labradory z tylu:decayed: O ile sie nie myle, to ta RS4 zna dobrze Hugo, bo to auto jezdzilo sporo lat w Lublinie. Co do stanu... Wy chyba nie widzieliscie zajechanego wnetrza.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
bez tlumikow?
-
Podłączenie iPhone'a 5S (Spotify) do RNS-E
Dla potomnych. Kupilem ten kabelek: ZŁĄCZE ADAPTER AUX-IN JACK AUDI A3 A4 A6 RNS-E (3939226518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Dziala bardzo spoko, jakosc dzwieku bdb. Jako rozwiazanie low-budget polecam. Pozostalo mi tylko dorobic gniazdu AUX w tunelu zeby byla kulturka.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
co to za hamownia? ile normalnie biora za Q ? tez chce w koncu jechac, bo ogarnalem pare dupereli.
-
B6 DIVISION
Tył lapma? p21 2 włókna dzięki!
-
B6 DIVISION
Pany, jakie zarowki siedza u nas w halogenach? i tylni stop?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
ja bym tego nigdy nie kupil, mega drogie auto w eksploatacji wzgledem oferowanych osiagow. to juz lepiej pomodzic C5 z 2,7T pod maska
-
Podłączenie iPhone'a 5S (Spotify) do RNS-E
Ktoś wie jak najtaniej podpiąć iPhone'a 5S do RNS-E ? Zależy mi na słuchaniu muzyki ze Spotify, sterownie może być tylko z poziomu telefonu. Z góry dzięki za rozwiązania
-
B6 DIVISION
to Ty nie masz bt? we h lub q No nie mam... 3 lata temu kupilem obudowe pod BT i na tym sie skonczylo A ten z literka C (tez High) - czym sie rozni od H i Q ?
-
B6 DIVISION
Pany, chcialbym kupic BT do auta. Mam ori instalacje pod zestaw glosnomowiacy, wiec potrzebuje tylko modulu. Mam RNS-E, chcialbym zeby to smigalo z iPhone'em. Z jaka koncowka szukac?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Gwintu z Q do FWD nie zalozysz chyba. Z FWD do Q tak.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Uczęszczam, ale rzadko, raz na 1,5 mca. Daj jakiś namiar na Czosnów, to po drodze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Proszkowanie, naprawa jednego rantu, lakier premium (ten ze zdjec), rozebranie i zlozenie + wywazenie kol = 750PLN Pytanie co dostajesz za 350PLN, zapewne zwykly lakier i bez serwisu kol/gum. Warszawa jest na pewno drozsza Weź go opierdol... weźmiesz dobrą kasę, a Kuba i tak się nie zorientuje
-
B6 DIVISION
Panowie, pilnie potrzebuje wału napędowego do B6 2,5TDI quattro manual o numerze - 8E0 521 101 E, długość 165 cm ! Ktos ma, ktos widzial?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tez nie wiem. Oddalem do lakierowania, pokazalem palcem, ze taki sam jak na tej feldze co lezy i tyle
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie wiem jak sie nazywa... widzialem na żywca
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
inna technologia, nie proszek, odcienie różne są za***iste tych nie bede przemalowywal... juz to zrobilem po raz drugi na jesieni bo wczesniej kolor, ktory wyszedl zupelnie mi nie podchodzil. jakby ktos mial Sportec'i do malowania to chetnie sie zamienie z doplata z jego strony po prostu. ...ale nic na sile, jak nie znajdzie sie chetny, to i tak bedzie koksik na ten sezon .
-
B6 DIVISION
Pany, wzmacniacz antenowy (ten pod lewym boczkiem bagaznika) - mozna dokupic dowolny, czy musi miec taki sam numer jak u mnie?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, nie chcę, najchętniej bym się zamienił na drugi komplet nadający się do malowania. Po prostu pewien lakier wpadł mi w oko...
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
W końcu porządne koło... mam w tym swój udział
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Świeżo malowane. Nie będę wywalał drugi raz prawie klocka, może ktoś ma Sporteci do malowania... to zrobiłoby się podmiankę z dopłatą. Tak to wygląda, opony nie na sprzedaż.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wpadaj do wawki ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 20:48 ---------- Panowie [i Panie], rozważam opcję sprzedaży moich Sportec'ów 19" . Świeżo polakierowane proszkowo na grafit połysk. Cena 3199 PLN. Prościutkie, po prostu igiełki. Jest możliwość zamiany na inne 19" lub nawet na Sporteci do malowania. Po prostu wpadł mi pomysł na inny lakier i nie mogę go sobie wybić z bani... Fotki wrzucę później.