Treść opublikowana przez Flyer
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
to nie jest profi robota
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
4s ma lepsza kamere/aparat, w wygladzie to tylko kosmetyka, ktorej nie dostrzeze 99% userow co do reszty to chyba to samo, moze procek ciut lepszy.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Jak ostatnio mylem aktywna piana, to dalem solidna warstwe (2x cale auto), wtedy mycie reczne rekawem i szamponem bylo tylko formalnoscia
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
male szanse moim zdaniem.
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
No wlasnie... a propos awaryjnych sytuacji. Z Itaka mialem wlasnie solidna wpadke. Mielismy zaplanowany wylot z Turcji na 16:00, mielismy wyjechac z hotelu w poludnie (do lotniska 120km), wyjazd byl 2-3 krotnie przesuwany (o godzine, o pol godziny), w koncu udalo sie chyba wyjechac o 15:00. Na lotnisku bylismy o 18:00 juz odprawieni i mielismy miec lot kolo 19:00. Jak przyszlo info, ze lot jest przesuniety o kolejne 2h ludzie zaczeli dzwonic do Okecie, bo biuro nas totalnie olewalo z informacjami. Okazalo sie, ze nasz samolot stoi na Okeciu od rana, bo zostal uszkodzony o godzine 9:00 (!) i nie wiadomo kiedy zostanie naprawiony, ale prawdopodobnie dopiero nastepnego dnia. Jak dowiedzielismy sie o tym, to dopiero wtedy rezydentka z Itaki zaktywizowala sie, czekalismy po odprawie lacznie 2 lub 3 godziny na lotnisku (duzo ludzi juz nie mialo nawet gotowki zeby kupic wode, z platnoscia kartami byly jakies problemy). Kolo godziny 21:00 zabrano nas na jakas prowizoryczna kolacje, potem do hotelu... ktory byl tak dramatyczny, ze praktycznie nie spalismy. W hotelu wyladowalismy o godz. 24:00, a o 5:00 mielismy ostatecznie wracac do Polski... wiec na sen mielismy ok. 2h (!). Finalnie udalo sie wyleciec o 6:00 rano z Turcji zastepczym samolotem z Wegier (czyli nie tym, ktory byl naprawiany). Czemu fakap? Itace nie zalezalo na klientach, od rana wiadomo bylo, ze samolot jest uziemniony, nie chcieli pokryc kosztow kolejnego noclegu zeby na spokojnie zorganizowac kolejny lot, woleli nas zawiezc na lotnisko, odprawic (bez sensu) potem przetransferowac do hotelu (a raczej pensjonatu) w jakiejs wiosce (stawiam, ze mial jakies 2-3 gwiazdki) i po kilku godzinach z powrotem zawozic na lotnisku... Wspolczulem wtedy rodzinom z malymi dziecmi, bo nawet o wode bylo ciezko sie doprosic. Od tamtej pory jesli lece z biura, to tylko TUI, tutaj nigdy nie bylo zadnych fakapow, zmian godzin odlotow na wakacje na pare dni przed wyjazdem itp. Ciekawostka - przewoznikiem bylo wtedy YES Airways (ktorego wlascicielem bylo slynne AMBER GOLD), 2 lata walczylismy o odszkodowanie za tamten lot, jak juz dostalismy pozytywny wyrok w sadzie, to AMBER GOLD oglosil bankructwo...
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
to 535d po BOXie to chyba nawet serii nie trzyma, przeciez to nierealne zebyscie szli rowno... jak bylo pozniej?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
a ja korzystam często z netu, jak jestem na mieście przeglądam knajpy - szukam nowych miejscówek korzystająć z appek mobilnych (foursquare, gastronauci), jak jeżdżę komunikacją to nie obejde się bez jakdojade.pl (appka, nie strona), czytam sporo jadąc autobusem, czy czekając kogoś gdzieś na mieście. Gram akurat bardzo rzadko. na wakacjach w parę dni wykorzystałem 2GB (brak wifi, wioska na mazurach) to nawet nie chodzi o wygląd... ale o modę / typowe polaczkowanie, sąsiad ma to i ja muszę mieć, ch&j, że mi niepotrzebne to tak samo jak np. z samochodami, dużo "polaczków" musi mieć auto, chociażby mu do 1-ego ledwo starczało, to i tak się zakredytuje żeby mieć się w czym pokazać
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
W takim razie Nokia na Symbianie jest za***ista Swoja droga, zastanawiam sie jak duzo osob korzysta ze smartfonow nie majac pakietu danych (tj. 0,5-2GB, a po przekroczeniu spada predkosc). Przeciez to mija sie z celem [bo inaczej nie jestem w stanie wytlumaczyc wylaczania przesylu kilobajtow].
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
nie jedyny, bo każdy smartfon ma tak. [nie wiem tylko jak jest z windowsem]
-
Biuro podróży lub ktoś, kto ma znajomego/znajomą w tymże miejscu
jak lecę z biura, to tylko TUI. Jeszcze się nie zawiodłem. Z Itaką miałem raz mały fakap. Z każdym innym chyba bałbym się lecieć... nie lubię niespodzianek w postaci zmiany godzin odlotu itp.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
No tak, jak wysylasz MMSa, to idzie powietrzem, za darmo MMS to transfer danych, wiec nawet jak masz wylaczona transmisje, a Twoj telefon wysyla MMSy to znaczy, ze sam sobie wlacza ta usluge na czas wysylania wiadomosci.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
No przeciez MMS to transfer danych, a nie zwykla wiadomosc...
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Pech... ale to świadczy o tym, że jednak ciężko pogodzić DD i auto do upalania na torze. Ciesz się, że koło nie odpadło przy 140, bo wtedy pewnie szukałbys nowej budy...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie wiem kto to, ale jest ewidentnie kretynem i spamerem.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ja u siebie tam byłem... i nie było co myć jakieś nieszczelne te B5-tki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jaką Edycję ?? taką jak Pablo I Ja ? nie, zwykłą, bez przesady, nie wydam 6 stów na grę
-
B6 DIVISION
kupiles? Tak:wink: w sumie czegos takiego szukalem jesli to od Avanta i quattro... jakby Ci nie podpasowal, to daj znac.
- B6 DIVISION
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W koncu sie ogarnalem i zrobilem preorder na GTA V
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jak Ci sie zachowywal naped na dojazdowce? Nie spinal sie mocno dyfer?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie wiem czemu audi poszlo w kierunku chinczykow z tymi nowymi felgami (z zewnatrz polerka, w srodku czarne) - zalatuje to "felgami z allegro". Ja bym zostal przy rotorach, ew. 1 cal wyzej. RS6 jest szersze, rezanie body w tak nowym aucie... no nie wiem, moze gdyby ktos zrobil szlif na tylniej cwiartce to mialoby to sens
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysio, pomysl nad jakas konkretna felga... bo az sie prosi do tego auta Te seryjne z R8 mi sie osobiscie zupelnie nie podobaja
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Taaaa... chyba na test drive
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Fakt faktem srebrny kolor to chyba najnudniejszy kolor swiata, ale R8 nawet w nim na zywo wyglada bardzo spoko. Ja do wczoraj uwazalem, ze srebrna A5 to kibel... az zobaczylem ja na ladnym kole, lekkiej glebie i od razu inne auto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
https://www.google.com/search?q=regeneracja+kompresora+klimatyzacji+warszawa&oq=regeneracja+kompresora+klima&aqs=chrome.3.69i57j0l3j69i62l2.8571j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8 yaaay, ale fajna stronka, nie znałem! szukam sprawdzonego miejsca gdzie ktoś kiedyś już regenerował.