Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie będę nad tym kminił na urlopie... bo zaczął parować dopiero ostatnio
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak, dokładka jednak nie ucierpiała, ale na fotkach jeszcze nie jest dokładnie skręcona i odstaje, więc będzie jeszcze lepiej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Z kolorem jest tak, że z bliska widać ten miedziany odcień, z daleka już nie. W słońcu też nie... Chciałem jaśniejszy grafit niż to co mam na zimówkach, bo inaczej te koła zginą i nie będzie widać, że to 19". Eksperyment udał się połowicznie. Za to dziś pierwszy raz słyszałem swój wydech na zewnątrz auta i mega się jaram... Na urlopie nagram coś GoPro, bo jest naprawdę sztosik :kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie jest za nisko. Jest idealnie. Chciałbym nawet niżej, ale nie wjadę do garażu No to jedziemy z fotkami, chociaż aura nie sprzyja. Tu wygląda całkiem całkiem pytkę... A tutaj widać dokładnie to, co mi nie pasuje. Czasami kolor wpada w taki miedziany / złotawy odcień... strasznie mi się to gryzie z lakierem W słońcu jest spoko, ale w pochmurny dzień wygląda to właśnie tak z bliska, z daleka już znacznie lepiej. Zastanawiam się, czy malować, czy polatać do końca sezonu.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tym, że przytarłem felgę to nawet się nie przejąłem, tylko ten kolor mnie mega wkurzył... rano na słońcu było naprawdę spoko. Wystarczyło jednak, że zrobiło się po południu pochmurno i klapa... totalnie nie leży mi, jakbym pomalował je w taki grafit, jak koła, które sprzedałem pocasowi, to byłby miód, a tak zachciało mi się kurfa jaśniejszego koloru.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Chyba jednak nie będzie foto, bo jestem strasznie rozczarowany kolorem... w słońcu wygląda ładnie, ale jak zrobiło się pochmurnie to ewidentnie wpada w miedziany/beżowy odcień i kompletnie nie pasuje mi do lakieru W dodatku na start przytarłem już jedną felgę... przez własną nieuwagę i 235 na 8" (a chciałem kupić 245 ). Kiepski dzień, aż z tego całego wkurwienia musiałem się znieczulić % Jadę w sobotę na urlop, wracam odbieram zimówki z malowania i oddaję ponownie Sportec'i.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
grubo
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Znacznie lepiej wygladalyby koncowki a'la S6
-
B6 DIVISION
ja mam 2,3 i stoi normalnie, nie ma flaka ale dobije do 2,5 dla bezpieczenstwa.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie jak zobaczyłem tą A6-tkę, to pomyślałem o Tobie Trzeba było trąbić
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Podkręciliśmy na maxa do góry i stoi idealnie. Poza tym hałas to nie było tarcie kół... a niedokręcone amory
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie... znowu poszedł majątek i miałbym sprzedać za 30k? W żyyyciu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kolor jasny grafit z połyskiem, jest spoko... ale nie wiem, czy lepiej wyglądałby jednak ciemniejszy odcień. DTMy oddałem do malowania, będzie czarny połysk na zimę
-
B6 DIVISION
eee tam... czemu nie ma mnie wsrod jury ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jednak nowa opona to nowa opona, zero utraty komfortu względem zimowych 18"
-
B6 DIVISION
No i miales racje... krzywa felga przod. Juz nie raz sie nauczylem, ze jak cos bije, to na bank kolo (felga / opona), ale u mnie bicie zaczelo sie dopiero jak zalozylem gwint, wiec ciekawostka btw. jakie cisnienie macie w 235/35/19 ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gwint już finalnie wyregulowany. Sportec 19" + Pirelli P Zero Nero GT 235/35/19 już na aucie Dziś albo jutro pyknę fotki, a w sobotę wreszcie na urlop!
-
B6 DIVISION
Pojadę, ale w Wawie to 100-150 zł No to już wiem skąd to pytanie to teraz pytanie, czy faktycznie od zmienionej geometrii poza scinaniem opon moze wystepowac jakies bicie na kierownicy (miedzy 130-150km/h), czy to jednak efekt uwalonej poduszki silnika... ? no niestety, wiekszosc rzeczy tutaj kosztuje inaczej niz w mniejszych miastach, a zarobki przynajmniej w mojej branzy nie sa az tak drastycznie wyzsze jak w Krakowie, Poznaniu, czy Wroclawiu.
-
B6 DIVISION
Pojadę, ale w Wawie to 100-150 zł
-
B6 DIVISION
Warto. Pytam, bo ostatnio po zmianie na gwint ruszylem w trase i co jakis czas pojawialo mi sie bicie na kierownicy... kola proste, opony OK, tylko poduszka silnika stuka i zastanawiam sie, czy bicie nie mialo czegos wspolnego z geometria wlasnie
-
B6 DIVISION
Panowie, po wymianie zawiasu z serii na gwint - warto ustawiac ponownie zbieznosc / geometrie ?
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
dziwne to, bo przecież mamy dokładnie takie same auta (B6 2,5TDi Q Avant), więc musi usiąść. mam nadzieję, że ten kto to wkładał nie wsadził przypadkiem złych sprężyn na tył... albo zostawił stare, bo to nie do wiary, że stoi tak wysoko
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Jak wrazenia z jazdy? Tył coś Ci mało usiadł... albo nierówne podłoże, hmmm...
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Doskonale rozumiem wkurwienie... robisz wszystko na tip top, ma byc super ekstra... a potem problemy, ot caly urok modzenia w aucie Wywal DPF i zrob korekte. Czy w tym silniku jest jakis problem z jego usunieciem programowym?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Chętnie zobaczę ten wątek z fotkami niewystrzelonych poduszek po wypadku.