Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
chgw, fotochromy mam fabryczne, nie dokładane, raczej coś jest zjebane w instalacji, bo kupiłem auto już z podmienionym lusterkiem fotochrom na inne (nie działało), więc może szwab coś dłubał.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Żaden markowy gwint nie jest taczką, zdziwisz się U Nosba na 20" i gwincie H&R było mega komfortowo.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
No wlasnie, jakis dziwny obiektyw
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A mam parę tematów, muszę pociągnąć wiązki do BOSE, dowiedzieć się czemu zewnętrzne fotochromy mi nie działają , myślę nad kamerą cofania i paroma duperelami jeszcze.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Marcino87, wybieram się jakoś w lipcu/sierpniu do Domina, to wpadaj
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Przejedziesz sie moim, to będziesz chciał wydech... quadysz tak miał Sprzęgło i dwumas zostawiasz, w sensie kupiłeś z silnikiem? Bo od 2,5 chyba nie podejdą. Sprzęgło wsadziłbym nowe od RS4, bo kosztuje niewiele, dwumas śmiało używka może być, to nie diesel.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
trochę Ci z tym zeszło ale jest Ponad 100PLN za sztukę... długo musiałem się namawiać na taką ekstrawagancję
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Widze, ze profil juz sobie zaktualizowales... Napisz cos wiecej, co w koncu bedziesz robil na start. - dolot - wydech - zmiany w silniku - chlodniczka oleju ...czy robisz serie dla cieniasow?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jedz na rolki do ECU, 200PLN i sie przekonasz. Sam musze w koncu jechac i sprawdzic ile ten sportec wypluwa u mnie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
K... krzywo Zdjęcie krzywe, ale przyklejone prosto Sama "6" jest nieco mniejsza niż literki. For Sale: FS: Audi S4 B8 Emblems-V6 T SoCal
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jest +50PS i +100 do lansu
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To zapytaj jeszcze swojego kolegę Patryka o jakich nie dokończonych sprawach (których nie zamierza dokończyć, bo został uciszony i się obraził) pisał do Prezesa ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to niezły balon
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No ja bym 225/35/19 nie założył, 235/35/19 to juz nie jest za wiele gumy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja jestem zdania, żę jak ktoś ma sprawne auto (w sensie dobry zawias i nie wytłuczony), a do tego założy dobre opony, które nie mają 3mm bieżnika, to naprawdę da się jeździć na 19" nawet w Polsce. A jak jest kiepska droga, to nawet na 17" będzie ciężko...
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Jak ktoś chce obniżyć i zachować komfort to tylko gwint... ja już się tego nauczyłem. Weitec ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. H&R to już ponad 5 kafli...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Słuchajcie, koniec pogaduch, w tym momencie będę kasował wszystkie wypowiedzi, które nie wnoszą nic do wątku.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Czy jest ktokolwiek kto jeszcze nie dostal zwrotu kasy od PUMY ? (oprocz silvera)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Bo to ten sam rozmiar tarczy, więc różnice są minimalne. Poza tym po co ktoś by zmieniał hamulce S4 na Porsche? Chyba tylko dla lansu, albo zabawy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jeszcze nie testowalem, moze dzis
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
i nie hamują zbyt dobrze w stosunku jakosc do ceny i tak sa mega.
-
B6 DIVISION
tak ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- łoj, od paru miesięcy mam srajfona, w domu wymieniłem wszystko na jabłka, iMac do pracy, iPad do netu itd.
-
B6 DIVISION
Powinieneś dać podpis: robione nokią 3210 Nie mam konta na fotosiku i tylko 500px jest fota:kwasny: A tak to robi fullHD 1920x1280:kox: imageshack.us
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ile jest Ci winien? Kiedy podales mu dane do przelewu?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Też jestem w szoku, w dodatku za pół darmo!