Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
18" troszkę małe... szczególnie do B6. Jeżdżę i jeżdżę i nie mogę nacieszyć się gwintem
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
turzol, a jak poradziles sobie ze skrzypieniem kanapy? U mnie czasami skrzypi z mocowania oparcia, ktore wystaje z okolic slupka.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Etam warsztat, sam działaj. Jeśli wszystko jest poprawnie złożone to nie ma prawa skrzypieć... Ewentualnie sama roleta naprężą boczek i coś skrzypi. Kombinuj Ja się przyzwyczaiłem do sporadycznych trzasków z bagażnika... to niestety nie sedan.
-
B6 DIVISION
co to znaczy ładne? dla jednego ładne to 7mm, a dla drugiego 4mm jak dla mnie to takie gumy do kulania sie... troche stare
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Czemu nie pod kątem?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No licze na to, ze beda jednak inne, w sumie w tej chwili oficjaln ceny gier to tez jakies 250PLN, a chodza znacznie taniej.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Monika Wenker, z działu prasowego PlayStation, w Sony Computer Entertainment Polska powiedziała: Mogę potwierdzić, że PS4 zagości w Polsce, tak jak w całej Europie, pod koniec 2013 roku Ceny gier mają wahać się między zakresem 249,90 do 279,90 zł. Konsola powinna kosztować około 1699zł.
- B6 DIVISION
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
dziadek, przestań w końcu hejtować nasz kraj, bo wszędzie trawa jest bardziej zielona... ja się już nasłuchałem tylu rzeczy o różnych krajach, że wcale nie uważam, że Polska to kraj absurdu. Wszędzie jest korupcja, wszędzie są głupie przepisy, wszędzie mogą Cię spotkac podobne problemy i niespodzianki jak w PL i taka jest prawda. Kumpel kiedyś mi opowiadał, że np. w Wiedniu za opóźnienie w opłacie za telefon komórkowy płaci się setkami EUR (opóźnienie 1-2 dni), a za przekroczenie limitu danych (gdzie w PL po prostu blokują transfer, albo doliczają do rachunku za każdy MB) to też 300-500EUR... komedia? Nie, życie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Vario, a wytłumacz mi po co te pytania? Myślisz, ze jak ktoś oszuka moderatora to nagle postawimy całe forum na nogi? Co to w ogóle za myślenie... Jak moderator da ciała, to zapewne przestanie być moderatorem, ale nie sądzę żeby taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce w naszym gronie. Wszyscy jesteśmy tu ładnych parę lat i wiem, że nie ma w naszym gronie ludzi nie godnych zaufania.
-
B6 DIVISION
To może ma ktoś uszkodzony gwint do A4 B6 ? (KW/Weitec/AP)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Już mam malują się, za 2 tygodnie bedO
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Była... i była nawet "dobra", bo tylko o grach, ale nic specjalnego nie pokazali. Jak można się jarać Call of Duty...
-
B6 DIVISION
Wystarczy w zupełności plastyk. Alu ciężko później wyjąć i trzeba dłubać śrubokrętem... Potem trzeba przed założeniem czyścić druciakiem... straszne pieprzenie.
-
[ALL B5] Audi S4
Od czego taki stan tego silnika? Stara pompa oleju nawalała? No chyba, że ten przebieg, który masz na szafie jest cofniety 2-3x.
-
B6 DIVISION
może nie pod gwint ale mam H&R takie jak na tym zdjęciu.. http://imageshack.us/a/img580/286/2013415734.th.jpg jak Cie interesuje to prześle moje zdjęcia wieczorem Musza byc niestety pod gwint, bo sprężyna pod gwint jest inna.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
MGSV oglądaliście? Też rwie jajca. Szczególnie światło, cienie w nocy... bardzo dobrze to wygląda, a pewnie za 2 lata to już w ogóle będzie czad.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dużo zależy od samej opony. Ja nie będę zakładał zjeżdżonych 5-letnich używek, tylko nową porządną gumę Jeździłem ostatnio na gwincie i 19" (nowa opona) i jest dobrze. Komfort baaardzo zbliżony do moich 18" na 1BE. 3 lata temu jak miałem 19", to miałem też stary zawias, mocno wytłuczone 1BV, które były niemiłosiernie twarde nawet na zimowych 17". Poza tym... od ponad 3 lat nie jeździłem na niczym mniejszym niż 18", nawet w zimę, więc jak ktoś w zimę lata na 16", a potem zakłada 18-19" i oczekuje normalnej jazdy, takiej jak na balonach, to wiecie...
-
B6 DIVISION
Oryginal... ale jak bedziesz wkladal FMIC to juz taki ladny nie bedzie
-
B6 DIVISION
Nie ma ktos sprezyn na tyl pod gwint lub po prostu obnizajacych KW/Weitec/AP ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jeszcze niedawno jak miales darmowa gre online, to dziwiles sie "jak mozna za to placic takie pieniadze"... Tez sa promocje na xlive jesli chodzi o gry i to bardzo czesto, sa tez darmowe gry.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
195 za rok to duzo. xlive jest jednak sporo tanszy... Powinno to kosztowac max 130-150PLN.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No jak na razie PS4 wygrywa. Jesli nic sie nie zmieni, to tym razem kupuje PS'a, zamiast X'a.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Sprawdź sobie definicję słowa oszust. Wywiązał się ze swoich zobowiązań, więc nie jest "oszustem". Tłumaczyłem to już wiele razy, ale najwyraźniej do Ciebie to nie trafia - on za swoje podejście do działu sprzedaży ma dożywotni zakaz wstępu. Tak, tak, oczywiście, że można walić w ch*ja, legalnie! Świetna dedukcja, na poziomie podstawówki Poza tym, eugeniuszu, jesteś na tym forum ładnych kilka lat i nie wiesz jeszcze, że nie jestem tutaj tylko JA? Jest też Hugo, który de facto ma największe uprawnienia, a moderator nie daje nikomu bana ot tak sobie. Może wreszcie to zrozumiesz.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przecież będą 19", tylko za jakieś 2 tygodnie. Widzę, że każdy by zakładał 19", ale większość i tak lata na 18" maks ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- 10mm na obu osiach.