Treść opublikowana przez Flyer
-
na GWINCIE do chorwacji
Palca nie możesz włożyć pod nadkola, a Ty chcesz lecieć w 4 osoby + bagaż do Chorwacji? Ba... do Chorwacji, gdziekolwiek
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
avus to avus
-
[ALL B5] Audi S4
to ja Ci radzę wgrać serię i wystroić gdzie indziej bo boost to z tego co pamiętam miałeś konkretny...
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
A czy może to powodować filtr-stożek? Stożek na 99% nie ma z tym nic wspólnego
-
[ALL B5] Audi S4
Piknie to wygląda, chętnie bym w swoim taką generalkę zrobił... Czemu dotykałeś turbin? Przecież one miały znikomy przebieg u Ciebie...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
raczej nie, bo zahaczylem dolem / tylem dokladki o kant kraweznika i przy cofaniu sie wygiela... jutro rozbieram i naprawiam, oby poszlo gladko.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja tu płaczę nad zdupconym zderzakiem, a Wy mi o parktroniku...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szkoda mi kasy na ledowego RNS'a, parktronika nie potrzebuje ...a zeby nie bylo za wesolo, to dzis dzięki glebie odjechałem z krawężnika z wywniętą do góry dokładką Mam nadzieję, że uda mi się ją zreanimować i będzie tak ładnie spasowana jak wcześniej... a to wszystko kilka dni przed urlopem karma!
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Moglem Ci nie sprzedawac
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Udalo Ci sie kupic wszystkie elementy tunelu?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
To auto o wiele lepiej prezenuje sie na żywo niż na fotkach. SGSIII w takim razie robi kijowe zdjęcie, zniekształca obraz Na kolejny sezon pomyślałbym o pomalowaniu kółek na srebro jeśli chcesz zostawić chromy.
-
B6 DIVISION
Tak, tak, dziękuję. Czy ja Ci w ogóle puszczałem kasę?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Daje PS2
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Wstydzilbys sie taki shit polecac
-
B6 DIVISION
Torx"em z odpowiednią przedłużką.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No to już nic nie sprzeda. Dzięki buba za cynk.
-
B6 DIVISION
solar pewnie kupie, bo taniej raczej nie wyrwe, ale kamere chetnie kupilbym w tej cenie co Ty
-
B6 DIVISION
Niech no mi ktos wrzuci pomysl na moda, bo nudzi mi sie... Jakby ktos widzial w dobrej cenie solar dach / kamere cofania pasujaca do B6 / nadkladki na pedaly RS4 / listwy progowe S-line to bede wdzieczny za cyne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bierz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ty papugo sam cos wymyśl,a nie po Flyaju wszystko zgapiasz:decayed: No właśnie... 5 PW dziennie mam
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Opona po użyciu zestawu naprawczego zawsze jest już tylko do wymiany, bo nie da się nic z tym klejem zrobić...- B6 DIVISION
tez mnie to zastanawia- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a skad ja mam wiedziec co by ktos chcial sE sprawic nic nie rezasz, temat Ci umarl, podam Ci pozniej numery tych znaczkow jak znajde- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
za***iście wygląda , 100pln za 1 literke/cyferke czy komplet na strone ?? Komplet na stronę, za literki bym nie zapłacił - B6 DIVISION