Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
V8 w tipie to nie jest tania dupowóz tak jak 1.9TDI
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Miesiąc? To co oni robili? Swapa? Szczerze mówiąć nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na to miejsce
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, nie mow, ze to Ty zaliczyles taki fakap... Zaciski sa alu, dzieki temu meeeega lekkie, 3kg sztuka.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja...
-
B6 DIVISION
Napisz prosze o jaka osobe chodzi, bo to podchodzi pod paserstwo.
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
czemu?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
W wychodzily corki z synchro? Jak patrze na foty Twojego, to mam ochote na taki projekt... Szkoda tylko, ze nie mam drugiego miejsca w garazu. Piekny jest!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie.... nie chce mi sie w taka pogode
-
B6 DIVISION
Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres... Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
nie pogrubi, co najwyzej spitoli
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Ziomek, psujesz sobie ladne logo Powinno byc wieksze, a napis performance powinien byc obok NOSB, a nie pod... Moze zrobimy grubsza wersje napisu "NOSB" ? Bo ginie na takich elementach...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powiem tak, masa ludzi obsmiewala konferencje Sony, potem masa ludzi obsmiewala konferencje MS. Przypadek? Ja mam tylko nadzieje, ze te plotki o kosmicznych kwotach za "uruchomienie uzywanej gry" na xboxie, to plotki, bo jesli to bedzie prawda, to nie kupie ponownie xboxa... Po cichu licze, ze to bedzie co najwyzej symboliczna oplata, ktorej nie odczujemy, bo ceny uzywek mocno spadna w stosunku do X360.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ten sam zarzut do konferencji Sony, nie pokazali konsoli, pokazali tylko pada, ktory jest slaby IMHO i nadal xboxowy go bije. Tylko 1 exclusive jest naprawde warty uwagi. Poza tym kaaaamąąą, dobrze wiesz jak to dziala... Na 2 tygodnie przed E3 gdzie Sony pokaze swoja konsole i pewnie sporo wiecej - NIE MA SZANS zeby MS wylozyl wszystkie karty na stol, to bylby strzal w kolano i ich obecnosc na E3 bylaby zbedna. Tam sie bedzie dzialo, zjezdza cala branza... i nie moga dopuscic do tego zeby Sony zdominowalo ich na glownym wydarzeniu tego roku. Tak dziala PR i reklama. Jak sie wypuszcza duza kampanie, to zawsze idzie do mediow teaser. Taki teaser zrobil MS, czysty PR, zrobili buzz w sieci i pewnie o to im chodzilo. Podobnie zrobilo Sony pare miesiecy wstecz. Poza tym nie oszukujmy sie - ani Sony, ani MS nie dam nam w tym momencie takiego skoku jakosciowego jak poprzednie generacje. Dlatego ja nie hejtuje ani Sony, ani MS, tylko czekam na rozwoj wydarzen. Zobaczymy co pokaza obie konsole jak juz wyjda na rynek. Ja na razie kupie konsole wylacznie dla jednej gry - Watchdogs... a dlatego, ze ten tytul najlepiej "widac", pokazali konkretne i dlugie gameplaye, zadnego innego na razie nie "widac", sa tylko suche zapowiedzi. Forza 5 nie jara mnie, bo te rendery byly slabe i na sile.
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Ladny kolorek. Koncowki wydechu beda walic w dokladke niemilosiernie.
-
A4 B6 by P-U-M-A
Dziwne, ze odmowili Ci wjazdu. Ciekawe co ja dostane... w sumie myslalem, ze uda mi sie wyslac zgloszenie na 19", ale prawdopodobnie beda tylko 18". Boberek twierdzi, ze powinienem dostac zaproszenie z uwagi na setup, zobaczymy... na poczatku czerwca bede wysylal zgloszenie.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
jedrekx, a moze Vag Event w Żerkowie? Jesli zaakceptuja moje auto, to jade
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Te czasy to mozna o kant d*py... to czasy z USA, ktore zawsze mocno roznia sie od Polskich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj, wpadaj
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Przed remontem silnika mysle, ze byloby na moja korzysc, ale jak patrze na Twoje nagrania, to mysle, ze spokojnie bys mnie objechal... musze w koncu swoje padlo porzadnie wystroic i pokusic sie o swieze glowice, bo w sumie maja juz 14 lat ))
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
przede wszystkim to poczekaj na E3, tam dowiesz się konkretów. To typowo teaserowa konferencja, której w sumie mogłoby nie być... Ja czekam na konkretne info na temat exclusive'ów, chcę zobaczyć gameplay'e, wtedy zacznę oceniać nowego X'a. Poza tym kaman... poczekajmy aż ta konsola zostanie w 100% odkryta, niech pokaże pełnię możliwości, komplet usług. Nowej PS nawet nie widzieliśmy, tylko kilka gameplaye'ów, które też nie powaliły na kolana. OT fajna grafika i tyle. Jak ktoś teraz podejmuje decyzję co kupi... to przepraszam, ale nie skomentuję tego ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Xbox One na spokojnie Ť Playing Daily
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Mnie to nie dziwi, zdrowe S4, ogarniety kierowca i BMW ktore moze miec np. 400PS, to przy roznicy 50PS nigdy nie bedzie przepasci na drodze.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A ile kosztowala C6? Chyba cos kolo 400?
-
Forza Motorsport 5
Mam tylko jedno wymaganie od nowej FM5 - wiecej europejskich torów... jak ich nie będzie, to niech się gonią.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Wyjechales z PL i od razu dziwna mentalnosc widzisz. Wrzuciles posta, to czego oczekiwales? Wyrazilem swoje zdanie, od tego jest forum dyskusyjne. Wazne, ze w nazwie tematu jest kolejny markowy mod
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Fajne... ale to zbędny gadżet. Sam się przez chwilę zastanawiałe jak wystawił to żabba. Na k03 raczej trójniki nie strzelają, a jak strzelą, to za 50PLN kupujesz nowy. Pod większe moce już się ten dolot raczej przerabia...