Treść opublikowana przez Flyer
-
Interfejs pod iPod/iPhone (Spotify) pod RNS-E
Troche szukalem, ale nie znalazlem... Chce kupic intefejs do iPoda/iPhone'a pod RNS-E - ale tak zebym mogl odtwarzac muzyke z poziomu aplikacji w telefonie. Nie chcialbym zeby urzadzenie (iPod / iPhone) bylo traktowane jako dysk przez intefejs/rsne > tak podobno robia oryginalne interfejsy. Ktos cos doradzi ? Z gory dzieki
-
Spotkania na drodze
tez Cie widzialem... po wlepie na klapie ...i wcale nie SREBRNY ! No dobra niech będzie - "ładny" był ;-) tylko, ze brudny...
-
Spotkania na drodze
tez Cie widzialem... po wlepie na klapie ...i wcale nie SREBRNY !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Audi wypadło z drogi. Nie żyje pasażerka, trzy osoby ranne 450km, zero wyobrazni i pewni kiepska opona... - Ma ktos w Wawie 19" z RS6 C5 ? Chcialbym przymierzyc, czy mi wejda na zaciski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przeciez nie ma zadnego zametu, jak zwykle sa spoty w Promce.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Carlos, felgi uzywki? W jakiej cenie udalo Ci sie znalezc? Moze byc na PW.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
w serii tak, ale watpie zeby Szymeniu chcial miec serie. Po modach koszty utrzymania to juz inna liga niz Audi. Skrzynie sie sypia i kosztuja maaająąątek.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ta ale jesteś tylko mistrzem prostej Fajny autostradowy zapierdalak. To nie auto na tor, ile jeszcze bedziemy o tym dyskutowac ?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
do dzisiaj sie zastanawiam co on palił...
-
B6 DIVISION
Powiem tak - sporo druciarstwa, ja tak mialem kiedys... rok temu zmienilem na oryginalny zderzak sline i jest znacznie lepiej spasowany. Ja zaplacilem 700 albo 800 za gore + dol s-line, wiec wstrzymaj sie i sledz allegro.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Swietne auto, moje marzenie. ...ale nie moge Carlos zniesc jednego Pare lat temu B8 3.0TDI na wypasie - SREBRNE, teraz C7 3.0TDI na wypasie - SREBRNE. Rozumiem, ze jasny = srebrny kolor latwo przyjmuje brud, kurz, wiem - tez mam cos podobnego... ale przeciez sa inne fajne jasne kolory - WTF ? Naprawde nie chciales nic innego niz klasyczny srebrny, ktory jest chyba najbardziej oklepanym kolorem swiata ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie... w Promce byl moj 1 spot 6 lat temu !
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No... moze tak byc. Mi zanim padla pierwsza konsola z 2006 roku, to tez czasami mialem czerwone kontrolki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry? Nie sądzę Z Twoich okolic przecież do Promki lecisz cały czas Wałem... jest pusto.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
taaa... a za fajera RSa siedziala kobita no i pytanie ile ten RS mial mocy... bo wcale bym sie nie zdziwil jakby wypluk 360-380PS, wiec 300PS Pozka w tym przypadku bylo sporo lzejsze, mniejsze kola itd... Swoja droga kiedys moj stary byl na Miedzianej pojezdzic Prosiakiem i rozmawiajac z instruktorami dowiedzial sie, ze ich zdaniem najlepiej na tym torze radzil sobie RS4 B7 wlasnie... - mimo, ze wyrwane z kontekstu i nie wiadomo do czego do porownywali, to mimo wszystko swiadczy, ze to fajne auto nawet do wyskoczenia na tor.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
kto mi zrobi? zaplace !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
deczko, tlumiki glosne dosc, moglem od nowa wypelnic tlumiki wygluszeniem i miec spokoj na dlugo, ale wolalem dolozyc tysiaka i zrobic calosc profi od nowa.
-
Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)
Poszukaj aplikacji Rev Edit https://itunes.apple.com/us/app/rev/id302420711?mt=8 Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 $39 i kijowe noty niby jest wersja za free, ale tez jakis syf. Poszukam moze czegos... mam ten intefejs, ale zmienilem telefon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa Wpisów w chu...a i ciut ciut czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... wreszcie spoty w Promce, to moze sie rozkreci... Arkadia jest ch*jowa ja dzis nie mam auta, bo sie robi wydech nowy, ale wpadam za tydzien.
-
Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)
Jest do tego soft na iOS'a?
-
czarna B7 2006; 2.0T s-line special edition
Jezdziles wczesniej subaru, czy jak? Naped zniesie bez zadnych problemow i 2x260KM. Wrzuic zdjecia.
-
[B7 ASB] Czarnuch 3.0 quattro
To ma byc ta ekstremalna gleba ?
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
po przygodzie z AP postanowilem sprawdzic tansza połke gwintu - wpadł mi w rece nowy TA TECHNIX - cały komplet (gwarancja 2lata), od razu jazda probna i wielkie zaskoczenie - myslałem ze bedzie beton, sztywniak a tu rozczarowanie auto prowadzi sie po nierownosciach b.fajnie, lepiej niz na AP, ogolnie fajn ie wybiera narazie zadowolony jestem, co ci powiem flyer to to, że z tylu sprezyny TA sa szersze i krotsze niz AP i auto na podniesieniu na maxx siedzi -60 od serii nie wiem czemu tak jest , przód TA jest ok mozna wysoko podniesc i tez ladnie zglebic no i niestetyy bede musiał wyrownac przód zeby to jakos mialo rece i nogi ale ogolnie tak chcialem auto posadzic. mam nadzieje ze TA wytrzyma mi dluzej niz AP (2 lata i zonk) ale nieraz i tka bywa, a nie chcialem ladowac znowu gwintu za 2-3koła bo nie wiem jak sprawa z autem sie potoczy - czy go nie sprzedam. teraz auto jest u lakiernika gdyz po zimie odprysł klar na spodzie auta(dokladka, listwy, progi) ale na dniach odbior i wrzuce foty - moge powiedziec jak widzialem glebe na tyle i nowe fele ze bedzie ciekawie (jeszcze przy zalozonych dystansach). Pozdrawiam. no to czekam na relacje z jazdy po dluzszym okresie, bo jestem ciekaw tylko ta gleba... -60mm to raczej nie dla mnie
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
No i to jest wlasnie zupelnie normalne... przy wyzszych predkosciach Twoja pojemnosc robi robote. Kiedys ganialem sie z lekko dlubnietym Subaru GT, do 160-170 szlismy w miare rowno, moze z moja delikatna przewaga, a jak zapinalem 4 bieg przy 160km/h, to robila sie mega przepasc na moja korzysc.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
a od kiedy auta jada moca? moc to nie wszystko.