Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
dev, ile Ty juz tych samochodow kupowales... to nie jestem w stanie zliczyc
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
szału brak, nic ciekawego nie pokazali, ba... nawet samej konsoli nie pokazali. zapowiedzi gier - nic ciekawego, nie widac tego przeskoku, ktory byl z ps2 na ps3... wygladaja ladnie, ale to wszystko. z technicznych spraw - tez nic ciekawego niestety, zadnych nowinek. imho - ta prezentacja byla chyba tylko po to zeby wyprzedzic MS w jakichkolwiek oficjalnych zapowiedziach.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
w sumie, przy takim nakladzie kosztow, to mogles pojechac na hamownie przed i po remoncie glowic
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mały szacher macher - zaznaczyłem żeby ludzie nie eliminowali go korzystając z wyszukiwania... bo każdy szuka "bezwypadka", a mój jest raptem po wymianie zderzaka, maski i chłodnicy. Nawet pas przedni został na swoim miejscu. W opisie na samym górze jest informacja o kolizji, a każdy zainteresowany dostanie komplet zdjęć z miejsca stuknięcia.
-
Jaki router WIFI (Vectra, 40mb) ?
Nie przycina Ci transferu po WIFI ? Idzie pelne 40mb?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
bo nie mam Musze zrobic. Jak ktos bedzie powaznie zainteresowany autem, to wnetrze moze obejrzec na zywo.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Znajdź mi klienta, to będzie pińcet
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dzięki
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie zamierzam się oszukiwać, cena jest wysoka, zaporowa. Na razie nie mam ciśnienia żeby pozbywać się auta w cenie gołego TDI. Z drugiej strony ludzie potrafią płacić po 30-32k za zadbane TDI bez specjalnego wyposażenia. A propos szukających B8 za 50k, to... to nie jest mój target klientów
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No i wylądowało na allegro... Jeśli ktoś gdzieś może wystawić to ogłoszenie, to będę wdzięczny Audi A4 S4 2.7V6 BITURBO quattro S-line, IDEAŁ! (3030741417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
przynajmniej jestes wlascicielem, ktory kupil auto, na ktorego serwisowanie go stac
-
Jaki router WIFI (Vectra, 40mb) ?
Musze dokupic router wifi, gdyz moj starty dlink dir-615 wyzional ducha. Internet po kablu od Vectry, 40mb. Czy da sie kupic router, ktory nie bedzie obcinal transferu po WIFI stosunkowo tanio? Nie chcialbym wydawac ponad 200PLN... Z gory dzieki za porady
-
B6 DIVISION
Pytanie do ludzi, ktorzy montowali spoilerki/daszki s-line z B7 w B6 Czy nie macie problemu z tym, ze po otwarciu tylnej klapy spoilerek opiera sie o dach ? Pytam, bo mam zalozone nieoryginalne silowniki i jest kupa. Na ori jest okej, czy ktos stosowal krotsze?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mega latwa, skoro nawet ja zrobilem wszystkie achievementy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buba, zmien ten awatar, bo i tak Ci zaraz go usuną(niemy)
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
10mm ???? w/g mnie minimum 12-13mm, inaczej nie bedzie centrowania ja mam 10mm z centrowaniem, ale ciezko takie dostac. Produkuje je H&R i ECS.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
szczerze? za***isty układ. Już dawno myślałem o kupnie drugiego auta do miasta, a smarta w tej chwili można kupić za grosze. Pali mało, serwis tani, zaparkujesz wszędzie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
walka jest banalna, schematyczna, przeciwnicy za każdym razem tacy sami. model jazdy jest fatalny, to fakt... ale nie o to w tej grze chodzi przecież.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mało realne żeby trafić w dobrej kasie...
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Wnętrze masz bajkowe, zazdraszczam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Osiagi nie są priorytetem, ale na pewno mniejszego silnika jak 3 litry nie będzie... raczej diesel, bo zaczynam jeździć znacznie więcej niż dotychczas. Co będzie następne - nie wiem, wszystko zależy od tego co się trafi. Co do B8... chyba nie chce C6 3.0TDI z coolerem, wydechem i softem powinno wypluć 320-330PS, więc jakoś to będzie się toczyć 530d też mam cały czas z tyłu głowy, ale jednak mam obawy o mocne RWD, w lato super, w zimę już gorzej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Laski? Na zwykłe kombi? Eee tam Niestety nie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
strasznie kwadratowa gra... silnik jak z 2005 roku, grało się jako tako, klimat całkiem spoko, fabuła prosta. 7-/10 imho.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Auto sprzedane - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)