Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. dev, ile Ty juz tych samochodow kupowales... to nie jestem w stanie zliczyc
  2. szału brak, nic ciekawego nie pokazali, ba... nawet samej konsoli nie pokazali. zapowiedzi gier - nic ciekawego, nie widac tego przeskoku, ktory byl z ps2 na ps3... wygladaja ladnie, ale to wszystko. z technicznych spraw - tez nic ciekawego niestety, zadnych nowinek. imho - ta prezentacja byla chyba tylko po to zeby wyprzedzic MS w jakichkolwiek oficjalnych zapowiedziach.
  3. w sumie, przy takim nakladzie kosztow, to mogles pojechac na hamownie przed i po remoncie glowic
  4. Mały szacher macher - zaznaczyłem żeby ludzie nie eliminowali go korzystając z wyszukiwania... bo każdy szuka "bezwypadka", a mój jest raptem po wymianie zderzaka, maski i chłodnicy. Nawet pas przedni został na swoim miejscu. W opisie na samym górze jest informacja o kolizji, a każdy zainteresowany dostanie komplet zdjęć z miejsca stuknięcia.
  5. Nie przycina Ci transferu po WIFI ? Idzie pelne 40mb?
  6. bo nie mam Musze zrobic. Jak ktos bedzie powaznie zainteresowany autem, to wnetrze moze obejrzec na zywo.
  7. Znajdź mi klienta, to będzie pińcet
  8. Nie zamierzam się oszukiwać, cena jest wysoka, zaporowa. Na razie nie mam ciśnienia żeby pozbywać się auta w cenie gołego TDI. Z drugiej strony ludzie potrafią płacić po 30-32k za zadbane TDI bez specjalnego wyposażenia. A propos szukających B8 za 50k, to... to nie jest mój target klientów
  9. No i wylądowało na allegro... Jeśli ktoś gdzieś może wystawić to ogłoszenie, to będę wdzięczny Audi A4 S4 2.7V6 BITURBO quattro S-line, IDEAŁ! (3030741417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. przynajmniej jestes wlascicielem, ktory kupil auto, na ktorego serwisowanie go stac
  11. Musze dokupic router wifi, gdyz moj starty dlink dir-615 wyzional ducha. Internet po kablu od Vectry, 40mb. Czy da sie kupic router, ktory nie bedzie obcinal transferu po WIFI stosunkowo tanio? Nie chcialbym wydawac ponad 200PLN... Z gory dzieki za porady
  12. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie do ludzi, ktorzy montowali spoilerki/daszki s-line z B7 w B6 Czy nie macie problemu z tym, ze po otwarciu tylnej klapy spoilerek opiera sie o dach ? Pytam, bo mam zalozone nieoryginalne silowniki i jest kupa. Na ori jest okej, czy ktos stosowal krotsze?
  13. mega latwa, skoro nawet ja zrobilem wszystkie achievementy
  14. buba, zmien ten awatar, bo i tak Ci zaraz go usuną(niemy)
  15. 10mm ???? w/g mnie minimum 12-13mm, inaczej nie bedzie centrowania ja mam 10mm z centrowaniem, ale ciezko takie dostac. Produkuje je H&R i ECS.
  16. szczerze? za***isty układ. Już dawno myślałem o kupnie drugiego auta do miasta, a smarta w tej chwili można kupić za grosze. Pali mało, serwis tani, zaparkujesz wszędzie.
  17. walka jest banalna, schematyczna, przeciwnicy za każdym razem tacy sami. model jazdy jest fatalny, to fakt... ale nie o to w tej grze chodzi przecież.
  18. mało realne żeby trafić w dobrej kasie...
  19. Osiagi nie są priorytetem, ale na pewno mniejszego silnika jak 3 litry nie będzie... raczej diesel, bo zaczynam jeździć znacznie więcej niż dotychczas. Co będzie następne - nie wiem, wszystko zależy od tego co się trafi. Co do B8... chyba nie chce C6 3.0TDI z coolerem, wydechem i softem powinno wypluć 320-330PS, więc jakoś to będzie się toczyć 530d też mam cały czas z tyłu głowy, ale jednak mam obawy o mocne RWD, w lato super, w zimę już gorzej.
  20. Laski? Na zwykłe kombi? Eee tam Niestety nie.
  21. strasznie kwadratowa gra... silnik jak z 2005 roku, grało się jako tako, klimat całkiem spoko, fabuła prosta. 7-/10 imho.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.