Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. oj, zanim sprzdam to pewnie duzo wody w Wisle uplynie W sumie to zastanawiam sie, czy nie zaczac wlasnie od mobile.de z wieksza cena. Robert od sprowadzania aut moglby mi ogarnac temat sprzedazy. Na razie nie mysle co dalej, po glowie chodzi mi E60 3.0d, albo E90 z sensownym silnikiem... zobaczymy. Jakby sie trafilo ladne C6 3.0TDI to tez nie pogardze. B8 kompletnie mnie nie jara, a na A5 mnie nie stac
  2. znaczy o 10 idziesz i nie ma Cie do konca dnia? no to jak mamy sie spotowac z Marcinem tylko to slabo. ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:37 ---------- Puk puk. Zapowiadalem juz pare razy, ale w koncu powoli dojrzewam do decyzji o zmianie auta. Wszelkie detale i opis na pierwszej stronie tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/ Kto zna, ten dobrze wie, że auto bardzo zadbane i doinwestowane w 100%. Stan: rozrząd ma 25000km, silnik szczelny i suchy, sprężarki ciche, konsumpcja oleju znikoma, cały osprzęt sprawny, zawieszenie przód (Lemforder) wymieniane 10000km temu, hamulce również. Mankamenty (ktore prawdopodobnie usunę przed ew. sprzedażą): nie działający silnik wycieraczki tył, odstające oparcie fotela kierowcy (zestaw naprawczy mam) Kolizja: w tym roku, wymieniony zderzak, maska i grill, pomalowany cały przód (zdjęcia uszkodzeń mam), naprawione bez żadnego oszczędzania. Kontakt: na PW podaję nr telefonu. Generalnie lać i jeździć. Więcej zdjęć przygotuję na dniach. -- Cena: 44999 PLN Cena nie jest niska, ale jeśli ktoś myśli o swapie, to ma już wszystko gotowe za dużo niższą kwotę niż musiałby wyłożyć
  3. Wykonanie pod maska w tej S4 od proturbo nei podoba mi sie w ogole... ale z drugiej strony miejsca tam za wiele nie ma. Widac tez, ze dosc pozno wstaje, wiec wolalbym mimo wszystko kompresor do tego auta.
  4. Wspolczuje Mirek. Mega strata... nie dosc, ze swietne autko, to jeszcze finansowo dolina Po raz kolejny przestrzegam - chronić swoją prywatność (nie ujawniać miejsca zamieszkania) oraz usuwać tablice ze zdjęć (!).
  5. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MAPY 2012 RNS-E RNSE AUDI A3 A4 A6 TT Lamborghini (2838457170) - motoAllegro
  6. a mozesz podac zrodlo tego newsa? bo zaden liczacy sie serwis nie pisze o takiej dacie. Xbox 720 release date, news and rumours | News | TechRadar
  7. U mnie Assassin's Creed III skonczone... 35h gry! Jade zaraz po Sleeping Dogs
  8. Flyer odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    bajk, jak oceniasz glosnosc wydechu? jak w tym subaraku, ktorego kiedys ogladalismy?
  9. teraz ten fotoradar nie irytuje, bo i tak jest tam korek... ...ale jak otworza tunel, to c**jnia, zwykle przelatuje sie tam majac okolice setki.
  10. Silowniki mam nieoryginalne, zmierze w wolnej chwili.
  11. dzieki, ale czy przypadkiem nie sa to silowniki avant / sedan ? bo dziwne te wymiary...
  12. W tym tygodniu 3 zalewasz za 2 dychy, czy jak?
  13. to co - we wtorek po spocie?
  14. Musze zmienic silowniki tylniej klapy na krotsze, bo po montazu spoilera S-line zawadza on o dach. Ktos ma pomysl z jakiego auta moglyby byc ok? wystarczy 1-2cm krotszy silownik. dzieki
  15. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja swoja zgubilem...
  16. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto z Was ma zamontowany kompletny tunel USA ? Bo mi lezy i sie kurzy w garazu od 3 lat, musze go w koncu wrzucic do auta. Nie mam tylko kurde tego "czegos" co jest za kubkami pod prawej stronie (po lewej jest reczny)... moglby mi ktos trzasnac zdjecie co tam jest? Jestem ciekaw, czy dostane ten element w ASO.
  17. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee... nie bedzie problemu z oslonami, u mnie poza silnikiem nic sie nie zmienilo Jak nie zamowie przed wtorkiem, to zrobimy przymiarke na spocie.
  19. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzialem, ale mozna sie pogubic w tym temacie... nie wiem w koncu jakie oslony zamowic do B6 zeby pasowaly idealnie. B7 ma inny pas przedni, a tam glownie rozmowy o B7.
  20. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma moze ktos pod reka numery oslon pod maske? (lewa za dolotem i prawa strona nad zbiorniczkami plynu sprysk. i wspomagania) Pytalem juz pewnie nie raz, ale zawsze przepadaja mi notatki, a zbieram wieksze zamowienie do ASO.
  21. az tak grubo? PIXI, specjalnie dla Ciebie, czarogoł https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/12671_4865323080285_1588417279_n.jpg
  22. no ja tyz bede

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.