Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. no ale to byla raczej seria? wiec miala 313PS.
  2. Jakbym słyszał swojego kolegę, który tydzień temu mi właśnie tak zachwalał swoją fabię za 13 tysięcy. Po co od tego zaczynać prezentację używanego samochodu? Każdy kupuje co chce. zazdrość Cię żżera? bo nie rozumiem po co w ogóle pisać takiego posta.
  3. a masz juz skill, ze tych pancernikow zabijasz nozem? bo oni maja mocno ograniczony kat widzenia i latwo ich podejsc, w dodatku sa wolni. na drugiej wyspie sa tez latwe posterunki, wiec dasz rade
  4. Coś byki na tym blogu ortograficzne... RS7 mnie się podoba. ten blog to zwyczajna amatoryszczyzna, w dodatku koles wali spamem na facebooku.
  5. bardzo latwo to zrobic, mi sie udalo bez problemu. raz nawet nie zrobilem NIC i przejalem posterunek... bo w momencie jak namierzalem gosci aparatem, to na posterunek wpadl tygrys z pobliskiej dzungli i zajebal wszystkich far cry 3 to pierwsza gra, w ktorej zrobilem wszystkie achievementy [czyli w jezyku ps3 - platyna]
  6. Flyer odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    przeciez tu wyraznie widac, ze dokladka siedzi nizej niz np. progi...
  7. a propos Bioshocka 2 - gral ktos w jakiejs DLC?
  8. masz 100% racji, ja tylko opisalem Ci jak to wygladalo u nas... nie wierzę a Ty kolego to juz sie nie udzielaj nawet... odkad pamietam przyjezdzasz tylko na spoty zeby ktos Ci szczytal bledy, cos tam wyrezal, kabelki polutowal... a sam NIC, ZERO. Jeszcze widzialem, ze w weekend trollowales u Boberka w garazu.
  9. Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze. Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo. Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.
  10. V8 to jednak V8...
  11. no, szczegolnie przy niskiej temp. i w deszczu
  12. nie o to chodzi... auto po prostu gasnie, jak jest zimny silnik albo rozgrzany do 90 st, to jest OK. A nie wiesz czy to ma przepływkę czy ten czujnik ciśnienia atmosferycznego czy jakoś tak? zorientuje sie
  13. nie o to chodzi... auto po prostu gasnie, jak jest zimny silnik albo rozgrzany do 90 st, to jest OK.
  14. nie ma ktos z Was dobrego speca od Opli ? Kumpel ma problem z Astra III 1.8, auto nie trzyma obrotow na jalowym jak jest lekko zagrzany silnik... trafia do samych idiotow, nikt nie moze pomoc.
  15. Pisalem juz 1,5 r temu n/t moich wrazen z trasy PL > DE > PL zrobionej zwykla 320D - bardzo fajne auto.
  16. Poczekajcie, jeszcze nie zdarzylem nawet porzadnie A4 wystawic na sprzedaz
  17. z przodu w 3er jest mniej miejsca niz w B6, ale z tylu porownywalnie
  18. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest kiera od B5 z tipem
  19. Już 2,5 roku po swapie, czas zapitala. B8 allroad piękne, ale zdecydowanie nie mój budżet
  20. Far Cry 3 za***isty!
  21. eh, bo zla zmiane zrobiles moim zdaniem FWD + 1.8T, to niestety nie to co RWD albo Q i przynajmniej 6 garow...
  22. Waski, zejdzmy na ziemie nie kupie auta za 100k, nawet jakby mnie bylo stac, to nie wylozylbym takiej gotowki na samochod, stracone pieniadze Alv, tak, lakier odswiezony, lampy odswiezone, pare mini modow
  23. Latwiej bedzie kupic mocnego diesla niz np. mocna turbo benzyne... 335i sie cenia, jest ich malo, E60 ma w ogole ten silnik? W C6 nie widze lepszego silnika niz 3.0TDI, na 3.0TFSI mnie nie stac
  24. Na razie to chcialbym sprzedac obecne... a z tym nie wiem jak bedzie. Za pare dni laduje na mobile.de i allegro - zobaczymy. Okres na zmiane auta troche slaby. Na nastepne auto mam kilka pomyslow, C6, E60/E90, na pewno nie A5, bo 80-90k nie wyjme z kieszeni. Na pewno nie bedzie to zwykly golas, bo z kazdym autem wiaza sie rozne pomysly a jak z tym silnikiem? Slyszalem, ze potrafi platac figle, a serwis kosztuje odpowiednio. Nie ukrywam, ze jakies 535d byloby dla mnie idealnym wozidlem... Znam jeden przyklad gdzie udalo sie kupic lekko uderzone za naprawde smieszna kase (w budzecie ktory mam).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.