Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. zmieniles B5 na B5? WTF?
  2. jakieś pytania?
  3. chcesz "zestaw startowy" ??? Ale Ja mam legalną konsolę pfffff , GRID-a sobie załatw Dwójeczka jakoś niedługo... ...muszę se odpalić jedynkę i podriftować, bo to był dobry fun
  4. Gra bardzo dobra... z pewnoscia nie Twoj klimat
  5. Flyer odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    Pomiedzy lampa, a chlodnica masz taka wystajaca "gumowa" srube - pokrec nia, a maska obnizy sie i ladnie spasuje z linia blotnika.
  6. rozumiem chęć cięcia kosztów, ale jakbym miał jeździć GT-Rem z naklejką "pomoc drogowa", to tak jakbym wrzucił gaz do Cayenne'a z salonu
  7. Nie, w najbliższym czasie to tylko nowy wydech 2x2,5", musze felgi RH (ten wzór a'ka MTM Bimoto) oddać do renowacji, jakieś opony na lato kupić... i tyle. Chciałbym w końcu dorwać też jakieś Recarosy, ale zawsze są ważniejsze wydatki.
  8. Widziałem, że zamknęli wyjazd z Domaniewskiej na Niepodległości, niezłą masakrę musicie tam teraz mieć...
  9. no przeciez pisałem parę postów wcześniej...
  10. Miron, a heble jakieś rezasz?
  11. Gdyby był ktoś zainteresowany, to mam bardzo fajnego laptopa na sprzedaż: http://a4-klub.pl/sprzedam-22/laptop-hp-pavilion-dv7-3010ew-17-led-hd-500gb-4gb-ram-stan-idealny-264734/#post3388559 W poniedziałek pojawi się iMac, więc ten jest mi już zbędny
  12. Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się...
  13. Gdyby ktoś był zainteresowany... http://a4-klub.pl/sprzedam-22/oryginalna-kierownica-xbox360-stojak-wheel-stand-pro-264571/
  14. Miron czemu obniżasz? Przeciez auto siedzi Ci idealnie... żebyś potem nie wracał do serii
  15. raptem raz przesuneli
  16. New Vegas super, choc brakowalo mi czasami wsparcia polskiego tlumacza...
  17. Dokładnie, dla mnie 15-20h to maks. Ostatnią grą, którą z przyjemnością opierdoliłem w 50h to był Fallout 3 / New Vegas, choć i tak można było jeszcze grać...
  18. ja sie dziwie dlaczego tam nie ma ori carbonów , na gówniane woski-sroski wydajesz majatek a tak wybuliłbys pare stowe i miał srodek jak z bajki dokladnie
  19. Tomb Raider w domu!
  20. Dzięki za życzenia... do Twojego wątku już nie zaglądam co by nie załapać doła
  21. Nie, ciężko mi na sercu... Ogarniam ostatnie duperelki, w weekend zrobiliśmy u boberka w końcu silnik wycieraczki tył, został jeszcze zamek klapy. Za 3 tygodnie wpada też nowy wydech 2x2,5", obecny byłby raczej za głośny dla przyszłego właściciela Jeszcze nie wiem, czy wystawie na mobile... tak jak pisał Rosemeyer - przed 30-stką nie potrzebuje większego auta i ciężko mi się z nim rozstać. Kusi mnie teraz 400+... Eh, jak z babą
  22. Nie, cały czas u mnie. Zainteresowanie mizerne zresztą wcale mi się nie śpieszy do rozstawania się z tym autem... zbyt fajnie jeździ
  23. Nagraj jak to jedzie 50-200, albo 100-200, jestem ciekaw. Oczywiscie jak juz dotrzesz glowy i sprzeglo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.