Treść opublikowana przez Flyer
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
zmieniles B5 na B5? WTF?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
jakieś pytania?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chcesz "zestaw startowy" ??? Ale Ja mam legalną konsolę pfffff , GRID-a sobie załatw Dwójeczka jakoś niedługo... ...muszę se odpalić jedynkę i podriftować, bo to był dobry fun
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gra bardzo dobra... z pewnoscia nie Twoj klimat
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Najlepszego!
-
[ALL B6] S4 b6
Pomiedzy lampa, a chlodnica masz taka wystajaca "gumowa" srube - pokrec nia, a maska obnizy sie i ladnie spasuje z linia blotnika.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
rozumiem chęć cięcia kosztów, ale jakbym miał jeździć GT-Rem z naklejką "pomoc drogowa", to tak jakbym wrzucił gaz do Cayenne'a z salonu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, w najbliższym czasie to tylko nowy wydech 2x2,5", musze felgi RH (ten wzór a'ka MTM Bimoto) oddać do renowacji, jakieś opony na lato kupić... i tyle. Chciałbym w końcu dorwać też jakieś Recarosy, ale zawsze są ważniejsze wydatki.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Widziałem, że zamknęli wyjazd z Domaniewskiej na Niepodległości, niezłą masakrę musicie tam teraz mieć...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no przeciez pisałem parę postów wcześniej...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron, a heble jakieś rezasz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdyby był ktoś zainteresowany, to mam bardzo fajnego laptopa na sprzedaż: http://a4-klub.pl/sprzedam-22/laptop-hp-pavilion-dv7-3010ew-17-led-hd-500gb-4gb-ram-stan-idealny-264734/#post3388559 W poniedziałek pojawi się iMac, więc ten jest mi już zbędny
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na razie nie wznawiam ogłoszenia na allegro, chwilowo straciłem ochotę na pozbywanie się...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gdyby ktoś był zainteresowany... http://a4-klub.pl/sprzedam-22/oryginalna-kierownica-xbox360-stojak-wheel-stand-pro-264571/
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron czemu obniżasz? Przeciez auto siedzi Ci idealnie... żebyś potem nie wracał do serii
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
raptem raz przesuneli
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
New Vegas super, choc brakowalo mi czasami wsparcia polskiego tlumacza...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dokładnie, dla mnie 15-20h to maks. Ostatnią grą, którą z przyjemnością opierdoliłem w 50h to był Fallout 3 / New Vegas, choć i tak można było jeszcze grać...
-
[ALL B5] Audi S4
ja sie dziwie dlaczego tam nie ma ori carbonów , na gówniane woski-sroski wydajesz majatek a tak wybuliłbys pare stowe i miał srodek jak z bajki dokladnie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
mistyfikacja przód na glebe !!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tomb Raider w domu!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dzięki za życzenia... do Twojego wątku już nie zaglądam co by nie załapać doła
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, ciężko mi na sercu... Ogarniam ostatnie duperelki, w weekend zrobiliśmy u boberka w końcu silnik wycieraczki tył, został jeszcze zamek klapy. Za 3 tygodnie wpada też nowy wydech 2x2,5", obecny byłby raczej za głośny dla przyszłego właściciela Jeszcze nie wiem, czy wystawie na mobile... tak jak pisał Rosemeyer - przed 30-stką nie potrzebuje większego auta i ciężko mi się z nim rozstać. Kusi mnie teraz 400+... Eh, jak z babą
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie, cały czas u mnie. Zainteresowanie mizerne zresztą wcale mi się nie śpieszy do rozstawania się z tym autem... zbyt fajnie jeździ
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Nagraj jak to jedzie 50-200, albo 100-200, jestem ciekaw. Oczywiscie jak juz dotrzesz glowy i sprzeglo