Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Michał wiem kto miał były straszne jak mówisz do malowania tylko się nadawały. dam znać jak się zorientuję mozemy zawsze zrobic deal... kupic nowe na allegro, a ja zabieram stare do malowania
  2. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane
  3. nie widac fotek... jaki gwint wrzuciles? rozumiem, ze AP padlo?
  4. za zdrowym V8 ! a takie niestety szarpie po kieszeni
  5. Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.
  6. Rozne opony na osiach to nie jest problem dla quattro, jesli oczywiscie rozmiary sa takie same. Gdyby na jednej osi byly rozne... to tak.
  7. dziadek, ale nie porownuj przecietnego RWD 200-300PS do RWD 800PS (bo rozumiem, ze o takiej mocy mysli Szymek) - to naprawde juz nie przelewki i "pare lekcji jazdy" raczej nie wystarczy
  8. Tymczasem w poniedziałek po majówce jedziemy na nowy wydech Vario wydipował mi nowe końcówki 100mm:
  9. Jeszcze stoi, ale za niedlugo powinna byc w Wawie Koniec imprezy, dziekuje, dobranoc
  10. no to dziś promenada !!
  11. Parę lat temu pozostawało ASO, albo samodzielna naprawa. Pojawiły się jakieś tanie zamienniki... MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 SEAT EXEO NOWY (3197800845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 CIĘGNA NOWY!! (3139675551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma to ktoś u siebie?
  12. No wlasnie, Szymek, jezdzisz jakas tam A6-tka... kup w koncu RS6
  13. kto jutro sie pisze na PROMKE?
  14. Flyer odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    PUMA, gdzie kupowales rotory?
  15. Miron, moglbys podac jeszcze raz namiar na goscia od felg? Wiem, ze gdzies tu ostatnio sie przewijal, ale zapomnialem zapisac.
  16. Bardzo fajna zmiana. Zawsze jaralem sie komfortem w tym aucie... jest niesamowity.
  17. Bardzo poważnie rozkminiam... a czy ja mówię, że nie? Miałem kiedyś krótko Potenzy, jeżdziło się elegancko, ale przelatałem na nich raptem tydzień, więc nie mam zadania... Bez sensu do takiego użytkowania jak moje, fajnie wyglądają, ale w deszczu chcę za***rdalać bezstresowo ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:04 ---------- Ciekawostka - nie mialem zadnych telefonow z allegro... do dziś a aukcja od 2,5 miesiaca w archiwum.
  18. Wojtek, mam ochote na te Twoje sporteci...
  19. Te Sessanty moge miec nawet taniej, bo 1900 z hakiem, ale czytałem różne opinie. Jednym świszczą, u innych zbierają dużo kamieni (z uwagi na bieżnik) i biją potem, nie mam do nich przekonania. Buba, a po cholere mi semi slicki?
  20. A ja właśnie mam takie doświadczenia, że Conti jest dość śliskie... czy to letnia, czy zimowa. Fakt faktem ostatni raz jeździłem na Conti 3 jak sprowadziłem auto z DE, potem już tylko Conti 2. No i Conti są zdecydowanie droższe, 700 sztuka.
  21. No i jak te Sessanty? Bo cenowo stoją dobrze, ale opinie przeróżne. To mnie mocno zainteresowało... Pirelli P Zero Nero GT 235/40 R18 95 Y XL. Opony Pirelli . Oponeo.pl
  22. Jak na oske bardzo dobry wynik. Dokladnie każdy przód naped zżera opony bardzo szybko.
  23. Szukam nowych opon na lato w rozsadnej cenie, czyli do 2500 za komplet. Ktoś coś poleci? Jest tego troche na allegro, czy w intercarsie. Tak na szybko: OPONY BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN RE002 235/40R1 (3182605032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 235/40/18 BRIDGESTONE POTENZA RE050A. NOWE. POZNAŃ (3143964414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Vredestein Ultrac Sessanta 235/40ZR18 235/40/18 (3179605996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (te moge miec jeszcze taniej) Yokohama Advan Sport 235/40/18 235/40 R18 ZR18 (3191682361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Hankook VENTUS S1 EVO 235/40/18 235/40 ZR18 (3134377095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OPONY PIRELLI P ZERO 235/40R18 ZR XL (3178822157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.