Treść opublikowana przez Flyer
-
B6 DIVISION
Michał wiem kto miał były straszne jak mówisz do malowania tylko się nadawały. dam znać jak się zorientuję mozemy zawsze zrobic deal... kupic nowe na allegro, a ja zabieram stare do malowania
-
B6 DIVISION
Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
nie widac fotek... jaki gwint wrzuciles? rozumiem, ze AP padlo?
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
za zdrowym V8 ! a takie niestety szarpie po kieszeni
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Rozne opony na osiach to nie jest problem dla quattro, jesli oczywiscie rozmiary sa takie same. Gdyby na jednej osi byly rozne... to tak.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dziadek, ale nie porownuj przecietnego RWD 200-300PS do RWD 800PS (bo rozumiem, ze o takiej mocy mysli Szymek) - to naprawde juz nie przelewki i "pare lekcji jazdy" raczej nie wystarczy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Brawo ! Kiedy robimy stronkę?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tymczasem w poniedziałek po majówce jedziemy na nowy wydech Vario wydipował mi nowe końcówki 100mm:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jeszcze stoi, ale za niedlugo powinna byc w Wawie Koniec imprezy, dziekuje, dobranoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to dziś promenada !!
-
Zamienniki mechanizmu wycieraczek
Parę lat temu pozostawało ASO, albo samodzielna naprawa. Pojawiły się jakieś tanie zamienniki... MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 SEAT EXEO NOWY (3197800845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 B7 CIĘGNA NOWY!! (3139675551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma to ktoś u siebie?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No wlasnie, Szymek, jezdzisz jakas tam A6-tka... kup w koncu RS6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto jutro sie pisze na PROMKE?
-
A4 B6 by P-U-M-A
PUMA, gdzie kupowales rotory?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron, moglbys podac jeszcze raz namiar na goscia od felg? Wiem, ze gdzies tu ostatnio sie przewijal, ale zapomnialem zapisac.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Bardzo fajna zmiana. Zawsze jaralem sie komfortem w tym aucie... jest niesamowity.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bardzo poważnie rozkminiam... a czy ja mówię, że nie? Miałem kiedyś krótko Potenzy, jeżdziło się elegancko, ale przelatałem na nich raptem tydzień, więc nie mam zadania... Bez sensu do takiego użytkowania jak moje, fajnie wyglądają, ale w deszczu chcę za***rdalać bezstresowo ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:04 ---------- Ciekawostka - nie mialem zadnych telefonow z allegro... do dziś a aukcja od 2,5 miesiaca w archiwum.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wojtek, mam ochote na te Twoje sporteci...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Te Sessanty moge miec nawet taniej, bo 1900 z hakiem, ale czytałem różne opinie. Jednym świszczą, u innych zbierają dużo kamieni (z uwagi na bieżnik) i biją potem, nie mam do nich przekonania. Buba, a po cholere mi semi slicki?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A ja właśnie mam takie doświadczenia, że Conti jest dość śliskie... czy to letnia, czy zimowa. Fakt faktem ostatni raz jeździłem na Conti 3 jak sprowadziłem auto z DE, potem już tylko Conti 2. No i Conti są zdecydowanie droższe, 700 sztuka.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No i jak te Sessanty? Bo cenowo stoją dobrze, ale opinie przeróżne. To mnie mocno zainteresowało... Pirelli P Zero Nero GT 235/40 R18 95 Y XL. Opony Pirelli . Oponeo.pl- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak na oske bardzo dobry wynik. Dokladnie każdy przód naped zżera opony bardzo szybko.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szukam nowych opon na lato w rozsadnej cenie, czyli do 2500 za komplet. Ktoś coś poleci? Jest tego troche na allegro, czy w intercarsie. Tak na szybko: OPONY BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN RE002 235/40R1 (3182605032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 235/40/18 BRIDGESTONE POTENZA RE050A. NOWE. POZNAŃ (3143964414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Vredestein Ultrac Sessanta 235/40ZR18 235/40/18 (3179605996) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (te moge miec jeszcze taniej) Yokohama Advan Sport 235/40/18 235/40 R18 ZR18 (3191682361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Hankook VENTUS S1 EVO 235/40/18 235/40 ZR18 (3134377095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OPONY PIRELLI P ZERO 235/40R18 ZR XL (3178822157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]