Treść opublikowana przez Flyer
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ostatnio 2 dni z rzędu spotykałem R8 Spyder na ulicy, w dodatku V10... to dopiero robi wrażenie
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
CK. Sa do kupienia 19" na innym forum, ale opony ciut za szerokie... bo 265 chyba.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bulla już upalasz? made my day k**wa
-
Drogówka
Najwyraźniej masz żenująco niskie pojęcie o kinematografii. Na Smarzowskiego można iść w ciemno.
-
2.5TDi 180km quatrro po modzie wibruje na 4,5 biegu
A gdzie czujesz te wibracje? z tyłu, czy od silnika/skrzyni? Niekoniecznie musi to być od razu dwumas... może to być też półośka.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Wzór lambo jest fajny, ale w 19"... Ja bym poszukał czegoś a'la MTM, Sportec, B7 DTM, BBS - mowa oczywiscie o felgach, które są dostępne w rozsądnej kasie. Poza tym IMHO do tak szybkiego auta to tylko mocna felga, z moich doświadczeń większość aftermarketów to plastelina.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wczoraj dopiero dzwonił, sprawa się rozstrzygnie w ciągu paru dni.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Moim zdaniem mają dziwny profil ramion, imho do budy B6/B7 pasują felgi które mają albo wklęsły profil, albo prosty. Tomasony to takie "pajęczaki".
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Prosze Cie... zepsujesz auto Te felgi maja strasznie tani, zeby nie powiedziec "allegrowy" design... ale jesli Ci sie podobaja, to luz. Jest znacznie wiecej fajnych wzorow do eSki.
-
Spotkania na drodze
To bylo chyba w poprzedni wtorek, kolo 20:30 - czarny sedan B6, ramki klubowe, blachy WF - pod Hala Pilkarksa na ks. Boleslawa (Bemowo). Kto to?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
w sumie racja...
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Brakuje tylko pakietu od eSy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Moc 300+, prawdopodobnie okolice 320PS. Soft Sporteca. Musze go w koncu shamowac... o ile zdarze, bo pojawil sie dzis potencjalny klient na horyzoncie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no stałem pod płotem i krzyczałem... ale mama powiedziała, że wyjdziesz dopiero jak zjesz... zaraz stuknie 6 lat jak mam to auto, chce się czegoś nowego...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Siur.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzięki za pozytywy 10mm
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak zawsze obiecanki mam juz foty, wrzuce dzis w wolnej chwili, za duzo pracy ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Obiecane foty z sesji.
-
FiFa 13 - lista graczy
Bramkarzem nawet nigdy nie probowalem... bo wiadomo, ze nuda. Sorry, ale nawet w realu granie na bramku to nuuda
-
FiFa 13 - lista graczy
Zaczalem ostatnio grac wirtualnego zawodnika... bardzo fajnie to w 13-tce zrobili. Duuuzo lepiej niz w 11-tce.
-
[ALL B5] Audi S4
to niech se chlopa znajdzie... no brudu spod zderzaka to nawet Makki nie wyciagal
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan znajdz se w koncu dupe...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dam komplet zdjęć po weekendzie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
cieszę się, że się podoba(ją), wreszcie porządnie mogę pokazać paździerzaka większych jak 1600px nie będzie raczej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W okolicach Ursynowa, to tylko Nosb.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bo kto do konsoli wsadzi karte za kilka kafli? nikt. Bez sensu takie dywagacje o jakosci, konsole zawsze beda mialy ciut gorsza grafike, ale Remik nie pociesze Cie... coraz wiecej bedzie portów (juz nawet tak jest) z konsol na pecety, a za pare lat kazdy bedzie mial w d*pie produkowanie gier pod pecety. Dlaczego? Bo mocno rozwija sie mobile, za 2-3 lata spora czesc gamingu przeniesie sie na tablety, konsole czeka juz ostatnia generacja, bo nastepna to bedzie "chmura" - czyli bedziesz gral z poziomu TV, a nie puszki stojacej obok. Miejsca dla pecetow juz nie bedzie. Gwarantuje Ci to