Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Ostatnio 2 dni z rzędu spotykałem R8 Spyder na ulicy, w dodatku V10... to dopiero robi wrażenie
  2. CK. Sa do kupienia 19" na innym forum, ale opony ciut za szerokie... bo 265 chyba.
  3. Bulla już upalasz? made my day k**wa
  4. Flyer odpowiedział(a) na Luke20 temat w Lifestyle i Hydepark
    Najwyraźniej masz żenująco niskie pojęcie o kinematografii. Na Smarzowskiego można iść w ciemno.
  5. A gdzie czujesz te wibracje? z tyłu, czy od silnika/skrzyni? Niekoniecznie musi to być od razu dwumas... może to być też półośka.
  6. Wzór lambo jest fajny, ale w 19"... Ja bym poszukał czegoś a'la MTM, Sportec, B7 DTM, BBS - mowa oczywiscie o felgach, które są dostępne w rozsądnej kasie. Poza tym IMHO do tak szybkiego auta to tylko mocna felga, z moich doświadczeń większość aftermarketów to plastelina.
  7. Wczoraj dopiero dzwonił, sprawa się rozstrzygnie w ciągu paru dni.
  8. Moim zdaniem mają dziwny profil ramion, imho do budy B6/B7 pasują felgi które mają albo wklęsły profil, albo prosty. Tomasony to takie "pajęczaki".
  9. Prosze Cie... zepsujesz auto Te felgi maja strasznie tani, zeby nie powiedziec "allegrowy" design... ale jesli Ci sie podobaja, to luz. Jest znacznie wiecej fajnych wzorow do eSki.
  10. To bylo chyba w poprzedni wtorek, kolo 20:30 - czarny sedan B6, ramki klubowe, blachy WF - pod Hala Pilkarksa na ks. Boleslawa (Bemowo). Kto to?
  11. Moc 300+, prawdopodobnie okolice 320PS. Soft Sporteca. Musze go w koncu shamowac... o ile zdarze, bo pojawil sie dzis potencjalny klient na horyzoncie
  12. no stałem pod płotem i krzyczałem... ale mama powiedziała, że wyjdziesz dopiero jak zjesz... zaraz stuknie 6 lat jak mam to auto, chce się czegoś nowego...
  13. jak zawsze obiecanki mam juz foty, wrzuce dzis w wolnej chwili, za duzo pracy ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- Obiecane foty z sesji.
  14. Bramkarzem nawet nigdy nie probowalem... bo wiadomo, ze nuda. Sorry, ale nawet w realu granie na bramku to nuuda
  15. Zaczalem ostatnio grac wirtualnego zawodnika... bardzo fajnie to w 13-tce zrobili. Duuuzo lepiej niz w 11-tce.
  16. to niech se chlopa znajdzie... no brudu spod zderzaka to nawet Makki nie wyciagal
  17. Gracjan znajdz se w koncu dupe...
  18. Dam komplet zdjęć po weekendzie.
  19. cieszę się, że się podoba(ją), wreszcie porządnie mogę pokazać paździerzaka większych jak 1600px nie będzie raczej
  20. W okolicach Ursynowa, to tylko Nosb.
  21. bo kto do konsoli wsadzi karte za kilka kafli? nikt. Bez sensu takie dywagacje o jakosci, konsole zawsze beda mialy ciut gorsza grafike, ale Remik nie pociesze Cie... coraz wiecej bedzie portów (juz nawet tak jest) z konsol na pecety, a za pare lat kazdy bedzie mial w d*pie produkowanie gier pod pecety. Dlaczego? Bo mocno rozwija sie mobile, za 2-3 lata spora czesc gamingu przeniesie sie na tablety, konsole czeka juz ostatnia generacja, bo nastepna to bedzie "chmura" - czyli bedziesz gral z poziomu TV, a nie puszki stojacej obok. Miejsca dla pecetow juz nie bedzie. Gwarantuje Ci to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.