Treść opublikowana przez Flyer
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Spoko... nowy xbox nadciaga
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tak jak mowi turdzi... ja w sobote zalozylem nowe zimowki, rozmiar ten sam, tylko marka inna (pirelli > conti), i opona optycznie jest duzo wezsza.
-
B6 DIVISION
Wymienial moze ktos z Was silownik zamka tylnej klapy? Pasuje moze z innego auta?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
E tam, zrobmy spota w CK, takiego prawdziwego
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
podejrzewam, ze bede wyjezdzal gdzies w polowie dnia, max 14:00.
-
[ALL B5] Audi S4
Felgi pikne, lakier na nich tez, ale... (zawsze mam jakies "ale" ) do chromow srednio pasuje ten kolor... Nie chciales walnac ich w srebro?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Oooo... czoeku, o 19 w sobote to ja juz bede jedna noga na imprezie pewnie We wtorek po spocie ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jakoś po południu? Jadę rano zmieniać oponki, kleić spoiler S-line i pare pierdół... wracając mogę zahaczyć o Cię.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobrze mówi mala zmiana planow, bede za tydzien na caly weekend. w niedziele mozemy sie spotkac gdzies jak bede wyjezdzal... bo bede sam, bez kobity
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Assassin's Creed III - anyone? Po slabym moim zdaniem Revelations trzecia czesc daje rade
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
eee... od czasu mojego swapa juz znam przynajmniej 3-4 sztuki B6-ek z 2.7BiT pod maską Jedna w Warszawie, druga w Opolu, trzecia w Lublinie chyba (nawet byla do kupienia ostatnio). btw, bede w Kielcach w najblizszy weekend... ale raczej nie dam rady na spota wpasc zadnego
-
Forza Horizon
Ja jezdze tak: symulacja, skrzynia manual, brak TCS, ABS wlaczony, brak przewijania, przeciwnicy sredni... inaczej tez bym sie wk***ial... to nie FM4 zeby sie tak mocno spinac
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
a to nie lepiej jechac przez Torun > Wloclawek > Lodz? Czemu chcesz sie pchac E7?
-
B6 DIVISION
prosze, prosze... radzi ten co mi wiazki nie wyslal wiem, ze ktos zmienial chyba glowny kabel zasilajacy czy cos takiego...
-
B6 DIVISION
Ja szukam... w dobrej kasie Dawaj na PW. Pany, jak to jest z rezaniem BOSE - mam komplet, glosniki, sub, wzmak i wtyka do wzmaka. Warto wymieniac cos wiecej z wiazki, czy nie ma to zadnego znaczenia?
-
Forza Horizon
Siur. Horizon, czy FM4? Nie wiem, czy za pare dni nie sprzedam Horizona, bo nie bede w niego teraz pewnie gral... a po nowym roku znowu kupie jak stanieja W Horizona gram codziennie wieczorami (po 22-23), wiec w razie czego to pisac, albo gadac przed headset. W FM4 zawsze jestem chetny na sparing.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kto lyka HALO 4? Zbiera same za***iste recenzje.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Bardzo fajnie wyglada cale czarne wnetrze z carbonami i biala skora...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma za co kto wpada dzis? ja bede.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale przeciez to sa inne gry... z tego co widzialem, to w MW skaczesz przez budynki i konstrukcje... a w Forzie po prostu sie scigasz.
-
[ALL B5] Audi S4
Zacna felga, tylko mam nadzieje, ze to nie ten spawany komplet, ktory kiedys krazyl w PL... btw, na 225/35/19 to niestety, ale nie poszalejesz... chyba, ze na autostradzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze Arkadia jutro w koncu, co?
-
Forza Horizon
Ja sie wkrecilem mocno... im wiecej gram, tym jest fajniej. Swiat w calosci piekny. Musimy sie koniecznie zgrac i posmigac w kilka osob... Jak na razie skonczylem wszystkie pokazowe, wszystkie przystanki, przejechalem wszystkie trasy, znalazlem prawie 100 kuponow rabatowych i 8 zagionionych aut. Zostala mi ostatnia opaska i multi.
-
Gran Turismo 5
Obstawiam, ze kariera w GT5 jest ciekawsza niz w FM4 mimo, ze nie gralem w ta pierwsza. PABLO ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a co za roznica?