Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Jak dostane finalny pakiet fotek od Piotrka i niektóre podretuszuje nieco
  2. Mocniejszego nie będzie na pewno
  3. mi też... zresztą nie wiem, czy się sprzeda w ogóle. Plan na następne auto jest równie bogaty, więc... może jednak czas na zmianę
  4. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja... ale nie wiem za jaka cene
  5. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prąd ?
  6. tutaj byla seria ? Audi A4 quattro, sprint 0-200km/h on Vimeo
  7. a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc...
  8. Taaa... wystawie niedlugo, ale podpora walu mi sie odezwala, wiec musze ja zrobic najpierw.
  9. Ziutek, wyślę cuś... wiem, masz już coś od niego?
  10. Dziś Piotrek z fotomotive.pl zrobił mi małą sesję (polecam!). Mały sneak peak
  11. A kiedy ustawiałeś zbieżność kół? ja ostatnio pojechałem po zmianie kół i zawieszenia na ori bo auto nie chciało jechać jak należy, teraz leci jak na sznurku a mi si wydaje, ze kolega po prostu przecenil quattro ja jezdze na szerokiej zimowce (235/40/18) i nawet quattro nie pomaga w pokonywaniu malych rond, czy ostrych zakretow... zwalniam rownie mocno jak inni w oskach, czy rwd. duza masa auta tez robi swoje.
  12. Tym razem do Rogala? czemu nie do GTO?
  13. uzywke w empiku? swoja droga, mega drogo jak na uzywke AC3
  14. taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ?
  15. zero postow od paru dni? duch w narodzie ginie?
  16. gears of war 1-3, borderlands 1-2
  17. Listwy w czarnym macie wygladaja bardzo fajnie... szczegolnie w kontrascie z bananowymi skorami. Tylko nie mow, ze pomalowales ori alu listwy...
  18. ale ze niby ktos sie licytuje ?
  19. przeciez w takich grach jak GTA 4, czy Max Payne 3 to masz autocelowanie... wystarczy wcisnac przycisk i juz celownik laduje na przeciwniku.
  20. na pewno nie ma 210PS.
  21. Flyer odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    nie zablysnales, kazdy kto choc troche interesuje sie tematem tuningu doskonale wie, ze gotowce i boxy od niektorych zachodnich tunerow sa *uja warte.
  22. eee tam, Goral moze nawet wiecej Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy
  23. jak kiedys stanalem seria 265PS obok takiej samej B6, jak moja tylko 2,5TDI po sofcie (ok. 200PS), to tez byla mega przepasc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.