Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
do czegoś mocniejszego nie zakładałbym 225, tylko 235
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Czym Ty to auto malujesz?
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
Ta kierownica wygląda dramatycznie
-
B6 DIVISION
Kto ma u siebie tunel USA ?
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Koza
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Przeciez w kazdym jasnym kolorze jest taka roznica, nawet jak dopiero co z salonu wyjechal.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wczoraj przy okazji odbioru kół z malowania pstryknąłem słit focie z kalkulatora- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mam stare foty, jak byly jeszcze srebrne, nie wygladaja wcale na "male"- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ktoś reflektuje na takie felgi? Dziś odebrane z malowania, jest gwarancja na lakier. RH 18" ET35, wzór MTM Bimoto. Bardzo fajne kółko- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
lambo to lans, bo osiagi slabe- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak kiedys nagram, to wrzuce, ale pewnie zaden film nie odda efektu na zywo. p.s. dzieki za zacisk !- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szukam na lato 19", a na zime coś nowego... bo DTMy już mi się znudziły- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
każdy zawsze zaliczy jakiś fuckup... ważne, że u mnie wyszlo git Swoją drogą, sprzedaję też 18" DTM, w razie czego tu info: http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-dtm-b7-grafitowe-oponami-273743/- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a co? znasz ich? nie wiem, nie interesowalo mnie to... mialo byc cicho, ale rasowo- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak to jakie puszki ?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pełen custom, tłumiki robione pod auto na miejscu... Moto Wydech - robia wydechy i coolery dla Sportmile. Brzmi genialnie, nie za glosno, nie za cicho. Fotek za bardzo nie mam, tylko jedna kiepska srajfonem.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ciezko powiedziec, w jednym miejscu zauwazylismy, ze koncowka chyba obila sie o dokladke, albo cos w nia trafilo... pojezdze z miesiac i dam znac czy sie trzyma Jedyny minus - za***iście absorbuja kurz i piasek... Myjka > krotki przejazd i sa zakurzone ...ale za to nowym wydechem sie meeeeega jaram- B6 DIVISION
prosta robota http://i.imgur.com/sDmbswk.png dokładnie, tak . bardzo prosta robota, sam się zdziwiłem że to takie proste taaa... ale trzeba mocno uwazac zeby szyba nie pekla- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jutro odbieram z renowacji bardzo fajne koło - RH, wzór MTM Bimoto - 18", 8 cali, ET35. Felgi będą na sprzedaż. Pomalowane proszkowo w grafit (ani jasny, ani ciemny - idealny ) z połyskiem. Felga wyglada tak: Jutro wrzucam ogłoszenie na forum razem z dokładnymi zdjęciami. W razie pytań, czy zainteresowania, walić na PW.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzis bede. Boberek i Boogi jak znam zycie tez- prezent dla kolegi na wesele
ja j*bie, myslalem, ze takie tematy tylko na forum onetu.- Interfejs pod iPod/iPhone (Spotify) pod RNS-E
takie opcje maja np. nieoryginalne... ale nie wiem jakie i takich szukam- Interfejs pod iPod/iPhone (Spotify) pod RNS-E
ale dziala Ci on tak jak opisalem? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.