Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. do czegoś mocniejszego nie zakładałbym 225, tylko 235
  2. Czym Ty to auto malujesz?
  3. Ta kierownica wygląda dramatycznie
  4. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto ma u siebie tunel USA ?
  5. Przeciez w kazdym jasnym kolorze jest taka roznica, nawet jak dopiero co z salonu wyjechal.
  6. Wczoraj przy okazji odbioru kół z malowania pstryknąłem słit focie z kalkulatora
  7. Mam stare foty, jak byly jeszcze srebrne, nie wygladaja wcale na "male"
  8. Ktoś reflektuje na takie felgi? Dziś odebrane z malowania, jest gwarancja na lakier. RH 18" ET35, wzór MTM Bimoto. Bardzo fajne kółko
  9. Jak kiedys nagram, to wrzuce, ale pewnie zaden film nie odda efektu na zywo. p.s. dzieki za zacisk !
  10. Szukam na lato 19", a na zime coś nowego... bo DTMy już mi się znudziły
  11. każdy zawsze zaliczy jakiś fuckup... ważne, że u mnie wyszlo git Swoją drogą, sprzedaję też 18" DTM, w razie czego tu info: http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-ori-18-dtm-b7-grafitowe-oponami-273743/
  12. a co? znasz ich? nie wiem, nie interesowalo mnie to... mialo byc cicho, ale rasowo
  13. Pełen custom, tłumiki robione pod auto na miejscu... Moto Wydech - robia wydechy i coolery dla Sportmile. Brzmi genialnie, nie za glosno, nie za cicho. Fotek za bardzo nie mam, tylko jedna kiepska srajfonem.
  14. Ciezko powiedziec, w jednym miejscu zauwazylismy, ze koncowka chyba obila sie o dokladke, albo cos w nia trafilo... pojezdze z miesiac i dam znac czy sie trzyma Jedyny minus - za***iście absorbuja kurz i piasek... Myjka > krotki przejazd i sa zakurzone ...ale za to nowym wydechem sie meeeeega jaram
  15. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prosta robota http://i.imgur.com/sDmbswk.png dokładnie, tak . bardzo prosta robota, sam się zdziwiłem że to takie proste taaa... ale trzeba mocno uwazac zeby szyba nie pekla
  16. Jutro odbieram z renowacji bardzo fajne koło - RH, wzór MTM Bimoto - 18", 8 cali, ET35. Felgi będą na sprzedaż. Pomalowane proszkowo w grafit (ani jasny, ani ciemny - idealny ) z połyskiem. Felga wyglada tak: Jutro wrzucam ogłoszenie na forum razem z dokładnymi zdjęciami. W razie pytań, czy zainteresowania, walić na PW.
  17. Ja dzis bede. Boberek i Boogi jak znam zycie tez
  18. ja j*bie, myslalem, ze takie tematy tylko na forum onetu.
  19. takie opcje maja np. nieoryginalne... ale nie wiem jakie i takich szukam
  20. ale dziala Ci on tak jak opisalem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.