Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No wlasnie lece do Kielc w czwartek rano i zostaje do soboty
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No na szczescie nie moge narzekac, od momentu swapa wymienialem tylko czujniki EGT (2x120PLN) - jesli chodzi o sam silnik. Za to wymienic poduszki silnika, to jest niezla przeprawa z tym silnikiem w tej budzie... Nie ma dojscia do gornego mocowania zadnej poduszki, bo przeszkadza kolektor wydechowy po obu stronach. Lapy trzymajace poduszki maja po 4 sruby mocujace... do 3 srub jest jako taki dostep, ale kazda ma 1 srube, ktorej nie da sie odkrecic. Prawa poduszke wyciagnelismy glownie dzieki temu, ze urwala sie od mocowania... ale do wyciagniecia lewej - albo silnik out, albo kompresor klimy out Jak umyje auto, to cos pstrykne kalkulatorem.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kiedys obiecalem sesje spod maski po letnich porzadkach... ale w koncu nic nie wyszlo. W weekend przy okazji walki z poduszka silnika udalo mi sie cos tam ustrzelic W aucie nic sie specjalnego nie zmienilo, pomalowalem kola zimowe na czarny polysk (18" DTM), mysle powoli nad setupem 400+, ale to raczej druga polowa 2014. Stare turbiny za cholere nie chca sie rozleciec, wszedzie sucho, oleju nie ciagna...
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Ojezu, ale przezywacie. Porownan do Nosba nie unikniesz, bo to auto wyglada po prostu tak samo. Gdybys zalozyl inne kola, to byloby zupelnie inaczej. W dodatku sporo czesci masz od Nosba (deska, ktora tez rzuca sie w oczy, fotele z biala nicia tez chyba?). Ja majac po sasiedzku takie auto, na pewno nie pomalowalbym go na bialo... a nawet jakbym chcial miec bialy, to staralbym sie zeby sie chociaz czyms odroznical, a efekt jest taki jak widzisz wiec kaman... porownania beda ZAWSZE i wyluzujcie, bo tu sie nikt nie spina.
-
B6 DIVISION
najlatwiej jest zdjac jak masz zderzak zdjety, nic nie jest klejone, jest na zaczepach.
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
btw, bede w czwartek u Nosba rano... wpadaj
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
Szkoda, ze to auto wyglada jak klon Nosba, nie ma sie czym juz podniecac. Zdziwilem sie mocno, ze wybrales ten sam lakier, bo az prosi sie o jakis grey, albo blue do tego body... w dodatku felga tez jest biala. Brakuje mi w tym projekcie detalu. Buda wypicowana na 1 rzut oka, a kola budżetowe... Zimowki moglyby chociaz pojsc w jakis grafit, bo ten srebrny ni cholery nie wyglada. Szukaj tez lusterek RS4, IMHO powinny byc. Duzy +, ze starasz sie zrobic ori wnetrze, kiera RS4, galka RS4, fotele porzadne, mam tylko nadzieje, ze bedzie to wygladalo duzo lepiej niz u Nosba, bo tam ewidentnie brakowalo szlifu
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Zrób przed zimą... Tak jak Andrzej mówi, po zimie będziesz miał większe bąble i może CI się to bardziej rozprzestrzenić. jak go znam to i po nastepnym lecie nie zrobi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tylko z tego co patrze, to cena za nie mocno skoczyla. W czerwcu placilem 580 / szt, a teraz sa po 730...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Cisza totalna.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
P Zero Nero GT, tegoroczny model? MEGA opona na suchym i mokrym, w dodatku duuuzo tansza od Conti, Bridgestone'a i reszty.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
BC-Racing nie bedzie wiele tansze... ja bym kupil nowe AP, albo Weitec'a z regulacja. Do lekkiego 1.9TDi spokojnie wystarczy. Tymbardziej, ze potrzebujesz gwintu do normalnej jazdy, a nie do latania po torze
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek, pamietasz jak sprzedawalem Tobie te 19stki na tej oponie? Tez bylo u mnie twardo i mialem dosc... Teraz wrocilem do 19", kupilem nowe Pirelli, zalozylem gwint i jest duuuuzo lepiej. Ori zawias w Audi nie lubi chyba po prostu duzego kola, a nowa opona tez robi mega robote. Stare zimowki na 18", ktore teoretycznie sa miekksze sa tak samo komfortowe jak nowe 19".
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Szczerze? Nuuuda Caly czas podobne ujecia i kadry, muzyka kompletnie nie pasuje do materialu, po minucie juz masz dosc, bo nie dzieje sie nic... ale pewnie chlopak sie uczy
-
B6 by Armi - sesja s.25
Avus III na czarnym aucie wyglada super
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
With all respect, ale... gruba predkosc, ranek i taka droga? Gdzie Ty chlopie glowe miales? Dobrze, z szczescie Cie nie opuscilo, bo jakbys tak poszedl bokiem po tej trawie i nagle auto zaczeloby dachowac, a potem wpadlo w drzewa, to moglbys juz z nami nie pisac Mi zawsze ojciec wklepywal do glowy, ze jak rano gdzies ruszam, bo zebym nawet latem uwazal, bo mozna sie zdziwic (rosa, sliski asfalt). Wybacz, ze tak bezposrednio, szacunek, ze piszesz o czyms takim publicznie, ale obys wyciagnal wnioski z tego. Ja sam po sobie zaobserwowalem, ze im wiecej jezdze autem, tym ostrozniej i wolniej niz jeszcze pare lat temu (paradoskalnie mam teraz duzo szybsze auto).
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Seriously? Czy to jakies 2, ktore miales luzem?
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
no ale jak sam Nowak napisal... tak sie nie da jezdzic. Wiem sam po sobie, moge zrobic niskie spalanie w 2,7 w miescie i trasie, ale... no nie da sie. W momencie jak wyprzedzaja Cie wszystkie flotowe corsy, focusy, to az zal dupe sciska.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ja dalem... z bolem serca, ale nie moglem znalezc uzywki.
-
Grand Theft Auto V
ja sie czasami Reniu zastanawiam co na to Twoja rodzina...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mega przesiadka Zazdroszcze. Jesli pytasz o roznice w zimowkach 18/19, to mysle, ze nie zauwazysz zadnej...
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
To w sumie za 350zł idzie proszkowo pomalować:whistling:Ale dipem można samemu i bez zdejmowania gum:wink: 19"? gdzie? i na jaki kolor? porzadne malowanie z piaskowaniem to 600-800 za komplet 19".
-
B6 DIVISION
Siemian i Fly latają zimą na 18tkach. siemian lata na 19tkach a Ty na jakich latasz zimą ?? mi ciezko oceniac jazda na 18 w zime, bo od samego poczatku jak mam B6 to jezdze w zimie minimum na 17" 225, na pewno czuc szersza gume... ale mam tez quattro, nie wiem jak sie prowadzi FWD.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
To jaki mniej wiecej koszt malowania? Kiedys myslalem zeby swoje Sportec'i psiknac jak mi kolor po malowaniu proszkowym nie podchodzil...
-
Grand Theft Auto V
Mi wczoraj przyszedl preorder, pogralem 3 godzinki, ale to za malo zeby oceniac... oczywiscie jak zwykle Rockstar dale rade, klimat, fabula, lektorzy na wypasie. Polskie tlumaczenie daje rade mocno, ale "bralbym jak rolnik doplate" w ustach czarnucha juz srednio przekonujaco brzmi Nie do konca wczuwam sie w klimat LA... wolalem zdecydowanie NY, ale podejrzewam, ze jeszcze 10-15 godzin gry i zacznie sie ostra jazda Przeciez normalnie wchodzisz w zarzadzanie pamiecia i usuwasz sama instalacje gry, save'y, czy DLC to oddzielne elementy, ktore sa wyszczegolnione na dysku.