Treść opublikowana przez Flyer
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jakby ktos mial problem z nisko siedziacym tylem (np. zalozyl gwint od sedana do avanta / quattro), to mam zrobione specjalne podkladki [na sprzedaz] - PW.
-
B6 DIVISION
Plyn wspomagania do sevotronica, jaka specka? mam na minimum i musze dolac, bo czuje wspomaganie oslablo (wyciek z przewodu). Mam zwykly mineralny Febi, moge dolac? Dzieki!
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ja
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Nawet eSkowe carbony robia robote... ale te klamki... jak ktos ma za duzo kasy to spoko
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Mnie tam wali żółta barwa postojówek... nawet mi się podoba ten kontrast między xenonem, a postojówką
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Zmien gniazda z H6W na W5W, do kupienia w ASO za ok. 50PLN. W5W swieca duuuuuzo dluzej.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Na finalnym, jak masz cos obnizac / podkrecac, to poczekaj zanim nie dojdziesz do finalnego setupu.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Musisz cos z przodem, albo tylem zrobic, bo wyglada komicznie taka pol-gleba Felga bardzo ladna
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Marcin, mam dla Ciebie rozwiazanie > PW
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Teraz brakuje lamp RS6
-
W co teraz gracie na telefonach (android) ??!!
Szczerze polecam Another Case Solved oraz Puzzle Craft. Gry ze stajni studia, w ktorym pracuje [www.arsthanea.com] Obydwie na iOS i Androida. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.anothercasesolved https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.puzzlecraft.android.rowgplay&hl=pl
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest...
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Teoretycznie nie powinno byc problemu... regulacje powinny byc podobne jesli chodzi o wymiary, bo to prawie ten sam producent.
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Szkoda, ze nie dales znac, ze jestes w Wawie, to bym wpadl moze.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nówka funkiel sztuka. Czy avant,sedan nie ma znaczenia... ważne, że od quattro + V8, więc uniesie avanta V6
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ty... a wiesz, ze nie sprawdzilem nawet?
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Gratki Tomek ! A mowili, ze kolektory ch*jowe Czemu nie udalo sie dobic do 500PS? Bo setup chyba na to pozwalal.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Spoko Wandej, bede pewnie jakos na poczatku kwietnia. - Jest plan na sobotę
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Tylko pojemność silnika ma inną... i 2 cylindry wiecej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tylko, ze A4 Avant z mocnym motorem to nadal nie jest auto do zabawy... Evo, czy STI to kompletnie inne auta. Jak potrzebujesz auto tylko do zabawy to sprzedaj, a jak chcesz miec szybszy dupowoz to swap jest sensowna opcja. ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Nie. W mieście.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
W opcji bida z nędzą* wystarczy te 15k. * czyli bez coolera, wydechu, kompleksowego serwisu silnika, paru drobnych modów.
-
Spotkania na drodze
Yep
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jechalem i tankowalem ..nawet pracownik Orlenu dobrze ogarnial temat A4-ek, moze to Ty ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a orientacyjna cena takiej imprezy? 15k trzeba miec - silnik, serwis, czesci, robocizna.
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]