Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Jakby ktos mial problem z nisko siedziacym tylem (np. zalozyl gwint od sedana do avanta / quattro), to mam zrobione specjalne podkladki [na sprzedaz] - PW.
  2. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Plyn wspomagania do sevotronica, jaka specka? mam na minimum i musze dolac, bo czuje wspomaganie oslablo (wyciek z przewodu). Mam zwykly mineralny Febi, moge dolac? Dzieki!
  3. Nawet eSkowe carbony robia robote... ale te klamki... jak ktos ma za duzo kasy to spoko
  4. Mnie tam wali żółta barwa postojówek... nawet mi się podoba ten kontrast między xenonem, a postojówką
  5. Zmien gniazda z H6W na W5W, do kupienia w ASO za ok. 50PLN. W5W swieca duuuuuzo dluzej.
  6. Na finalnym, jak masz cos obnizac / podkrecac, to poczekaj zanim nie dojdziesz do finalnego setupu.
  7. Musisz cos z przodem, albo tylem zrobic, bo wyglada komicznie taka pol-gleba Felga bardzo ladna
  8. Marcin, mam dla Ciebie rozwiazanie > PW
  9. Szczerze polecam Another Case Solved oraz Puzzle Craft. Gry ze stajni studia, w ktorym pracuje [www.arsthanea.com] Obydwie na iOS i Androida. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.anothercasesolved https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.puzzlecraft.android.rowgplay&hl=pl
  10. Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest...
  11. Teoretycznie nie powinno byc problemu... regulacje powinny byc podobne jesli chodzi o wymiary, bo to prawie ten sam producent.
  12. Szkoda, ze nie dales znac, ze jestes w Wawie, to bym wpadl moze.
  13. Nówka funkiel sztuka. Czy avant,sedan nie ma znaczenia... ważne, że od quattro + V8, więc uniesie avanta V6
  14. Ty... a wiesz, ze nie sprawdzilem nawet?
  15. Gratki Tomek ! A mowili, ze kolektory ch*jowe Czemu nie udalo sie dobic do 500PS? Bo setup chyba na to pozwalal.
  16. Spoko Wandej, bede pewnie jakos na poczatku kwietnia. - Jest plan na sobotę
  17. Tylko pojemność silnika ma inną... i 2 cylindry wiecej
  18. Tylko, ze A4 Avant z mocnym motorem to nadal nie jest auto do zabawy... Evo, czy STI to kompletnie inne auta. Jak potrzebujesz auto tylko do zabawy to sprzedaj, a jak chcesz miec szybszy dupowoz to swap jest sensowna opcja. ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Nie. W mieście.
  19. W opcji bida z nędzą* wystarczy te 15k. * czyli bez coolera, wydechu, kompleksowego serwisu silnika, paru drobnych modów.
  20. Yep
  21. Jechalem i tankowalem ..nawet pracownik Orlenu dobrze ogarnial temat A4-ek, moze to Ty ?
  22. a orientacyjna cena takiej imprezy? 15k trzeba miec - silnik, serwis, czesci, robocizna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.