Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Było 490PS, ale 486PS to "bezpieczna" opcja 8-10.11
-
B6 DIVISION
Panowie, mam problem z servotronikiem - nie ma wspomagania. Magiel jest na pewno dobry, bo w starym maglu miałem założony ten sam zawór. Raczej zawór do wymiany niż przekaźnik, nie?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pojadę, ale 18-19 to najgorsza godzina, bo jest mega ruch nawet na S2.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
haha. Swoją drogą dawno Twoich postów nie widziałem, myślałem, że już Cię nie ma tutaj Nagram kiedyś coś na pewno, świeża obwodnica niedaleko domu, więc jest gdzie jeździć wieczorami Po 18:00 odbieram, więc pewnie jakieś wrażenia opiszę wieczorem, ale... nie będzie gdzie pojeździć jak będę wracał.
-
Gwint AP vs Eibach Pro Kit
Bierz nowe AP. Każdy gwint będzie lepszy niż springi + amory oddzielnie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No i mody zakończone. Dziś wystrojone na 486KM i 590NM. Soft w wersji "lajt" na 430PS 515NM Auto jeszcze u Witka, jutro odbieram
-
B6 DIVISION
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie- W co kto gra (X360 & PS3) ?
To taki quasi-legal. Kupujesz "gre" z tej aukcji - dostajesz namiar na konto, z ktorego sciagasz gre, przypisujesz swoja konsole jako dodatkowa. To dziala, ale jak bedziesz chcial kupic inna gre w ten sposob (dostaniesz wtedy dane do innego konta zeby pobrac) to wczesniejsze zakupy przestana dzialac. Najlepiej ten manewr zrobic z dobrym kumplem, z ktorym mozna kupic razem rozne gry w przyszlosci. Jeden robi zakupy, drugi ustawia jego konsole jako domyslna na swojej i dzielicie koszt zakupow na dwóch. Wychodzi to samo, bo FIFA15 w wersji cyfrowej kosztuje 289PLN. Oczywiscie dotyczy to rowniez DLC, preorderow itd. Ja ostatnio w ten sposob kupilem DriveClub za 85 zeta- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Koło jest bardzo spoko. AVUS jest ponadczasowy. Z doświadczenia i przerobienia chyba z 8-9 kompletów felg w swoim aucie mogę powiedzieć, że każde koło po krótkim czasie jest... nudne- B6 DIVISION
Elo! Szukam gałki 6B z mieszkiem z B6/B7 + listw szczotkowane alu - ktoś coś?- A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Normalnie Masz regulacje sily tlumienia = 10 stopni. Moze byc bardzo komfortowo i betonowo.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiek, czy Ty masz jakikolwiek czas na pracę? rodzinę? ...bo mam wrażenie, że nie- A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Też mam ten model Bilsteina i jest za***isty. W wakacje zjeździłem całą Sardynię C-Maxem na 15" i jak wsiadłem do B6 na PSS9 + 19" to nie czułem żadnej różnicy w komforcie- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
...ale ja się nie wybieram na Ułęż Co do króćca - nie mam pojęcia.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
27.09 to na 95% nie będzie jeszcze wystrojony, więc nie ma co sprawdzać. A jak słyszysz pompę? Bo u mnie to taki charakterystyczny syk.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak w ogóle to auto dziś odpalone. Jak na razie wszystko OK, więc pozostało dospawać DP Na dniach odbiór, kilkaset km na dotarcie, a potem strojenie... niestety (albo i stety) jadę w niedzielę na 2 tygodniowy urlop, więc zanim wystroję dziada to minie trochę. Najlepsze są głowice 2,4, ale to jakaś kosmetyka względem 2,8, różnią sie chyba tylko wałkami. 2,4 ma takie wałki jak RS4. Do takich modów jak moje nie ma znaczenia, czy 2,4, czy 2,8. Wszystko seria. Jakbym ruszył kolektory wydechowe* to wtedy jest dopiero sens ruszać dolot. Puszka jest z S4 B6, w środku wkładka K&N, reszta wyspawana z kwasa + FMIC, więc starczy * ale nie stać mnie na Wagnery za 9k Spoko, kukam pytam z ciekawości, bo kolega sie przymierza do dlubania silnika i pytam orientacyjnie z ciekawości możesz jescze napisac czy sprzeglo S4 czy RS4 no i czy seryjny trójnik? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Sprzęgło RS4 z nową kelvarową okładziną. Na razie nie chciałem wywalać 3000PLN za lepsze sprzęgło, bo do mojej jazdy to póki co zbędny wydatek. Auto już w domu. Na razie docieranie, 2 tygodnie urlopu, więc strojenie u Witka na początku października. Po cichu liczę na okolice 500PS na dobry paliwie nie wiem tylko, czy FMIC da radę. Pierwsze wrażenia po remoncie silnika - zero drgań, mrowienia na jałowym, co każdy w 2,7 BiT uznaje za "standard". Najwyraźniej to nie jest standard Łagodnie i żwawo wkręca się na obroty, pracuje fajnie, miękko. Bosch 044 jest za to k**ewsko głośny dynamat pójdzie w ruch.- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Przecież takim potworem da się normalnie jeździć...- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wszystko seria. Jakbym ruszył kolektory wydechowe* to wtedy jest dopiero sens ruszać dolot. Puszka jest z S4 B6, w środku wkładka K&N, reszta wyspawana z kwasa + FMIC, więc starczy * ale nie stać mnie na Wagnery za 9k- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, znajomy z Krakowa ma problem z s-troniciem w B8. W ASO juz go skroili na 6k, a problem nadal jest. Znacie kogos w Malopolsce kto jest w stanie dobrze zdiagnozowac i naprawic ta skrzynie? Z gory dzieki!- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Muszę w końcu zważyć swoje, zabieram się do tego od 4 lat- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
WOW, rzeczywiscie duzo. Myslalem, ze 2,7 BiT to ciezkie bydle, ale nie sadzilem, ze 2,5 to taki waleń W dodatku masz FMIC, ktory pewnie wiecej wazy niz 2 boczne.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Już myślałem, że chcesz głowy zrzucać... Yyyyy... nie. Po co?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak wciąga Ci trochę oleju, to można zajrzeć- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bo wypicowany Odpalenie po weekendzie. - W co kto gra (X360 & PS3) ?