alvaro: Jak Ci sie jezdzi na tych 18"? Komfort nie spadl znacznie? Nie jest zbyt "twardo"? Tez planuje takie felgi (ew. od sline'a) i najlepiej 18, ale mam watpliwosci co do komfortu... a nasze drogi sa jakie sa.
Witajcie,
Jako, ze panuje tu taki, a nie inny zwyczaj - witam ;-)
A4'ka pochwalic sie jeszcze nie moge, ale w ciagu 2-3 miesiecy planuje przesiadke z Golfa IV 1.9 TDI (AFN) do jakiejs ladnej B6 2.5 TDI + Q. Zyczcie powodzenia w znalezieniu czegos porzadnego ;-).
Kind regards,
Michal.