Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Jezdze na 235 i koleiny to faktycznie kiepska sprawa, ale da sie zyc...
  2. kaj82: Mowiac o objawach co masz na mysli? Naczytalem sie juz tyle dyskusji na ten temat, ze powoli zaczynaja mi sie mieszac wszystkie informacje
  3. Wyciagaczki to ja mam, tylko moj debiut na spocie potwierdze dopiero jutro popoludniu.
  4. Gdzie jutro jest ten Wasz spot? Bo planuje sie przejechac :drool: ...jesli nadmiar pracy mi nie przeszkodzi.
  5. Po dokladnej diagnostyce bede mial jasnosc, czy i jakie koszty mnie czekaja
  6. Zastanawiam sie, czy przy sprawdzaniu napiecia paska rozrzadu (mam takie zapisy w ksiazce) w serwisie niemcy patrza tez na inne podzespoly.. Wiecie cos na ten temat? Gdzies czytalem, ze sprawdzanie stanu walkow i hydrauliki nie jest wpisane jako obowiazkowa pozycja podczas przegladu.
  7. Samochod ledwo co dopiero kupiony... sprawdze dzis.
  8. Mi czasami przy maksymalnym "skrecie" i parkowaniu (czyt. wolnej jezdzie) piszczy. What's wrong?
  9. AndyN: Walkow jeszcze nie sprawdzalem, czekam na wolny termin na diagnostyke... To 04/2003, wiec jeszcze AKE, inne wchodzily od 06/03. Sam chcialem sie za to nawet zabrac i porobic zdjecia, ale jak pojechalem na mazury tak tylko Zmiana na BOSE nie jest taka prosta z tego co widze... okablowanie, sprzet, na allegro raczej tego nie ma (ostatnio byl niby zestaw, ale niekompletny i kosztowal 1800). RNS-E nie wkladam dla lepszej jakosci dzwieku, to logiczne "Follow me" to taki maly bzdet, nawet nie warto bylo o tym pisac Samochod "oswietla Ci" droge do domu po jego opuszczeniu Co do cen, poprzegladaj: http://www.autohus.de
  10. C.MILE: Felgi na razie zostaja, jesli bedzie jakas zmiana to na 18" i pewnie ten sam wzor... Co do innych zmian - zderzaki i grill od S4, boczne listwy, ale jescze nie wiem jakie... Na razie na dniach wrzucam RNS-E. pet3r: dzięki.
  11. Ja tez ubezpieczylem u znajomego agenta (compensa) i wyszlo najtaniej. PZU wyliczalo mi 6800 , AXA 5800, compensa byla znacznie tansza... mrog: nie wiem... byc moze, takie informacje dostalem od lokalnego agenta mtu
  12. Jest ładnie, myslalem, ze bedzie gorzej
  13. 800? To i tak tanio, sadzilem, ze z 2k polskich złotych. Raczej bede to zalatwial droga ubezpieczeniowa...
  14. Maly edit malik: Obnizaj! Osobiscie sadzilem, ze 17" to za male felgi, przez niska zawieche bede obrywal dokladki zderzakow... ale samochod wyglada ok, a nad kraweznikami sie mieszcze
  15. W standardowym s-line B6 sa takie jak pilka golfowa? Ja mam wlasnie gladkie, szczotkowane...
  16. O ile sie nie myle, to wlasnie mam zmieniona, musze jeszcze raz sie przyjrzec oznaczeniom
  17. Zawsze moge ja schowac gdzies w garazu, porobic odpowiednie zdjecia i pokazac fakture zakupu i wymiany nowej. Jak komus to nie wystarczy, to jego problem...
  18. Szybe wymienie jak najbardziej, ale pojezdze 2-3 tygodnie, bo glupio tak dzien po ubezpieczeniu zwracac sie o dotacje Pajaczek nie jest duzy ma z jakies 5-7 mm srednicy.
  19. Jak to jest z psiaczkami - podczas ew. kontroli czepiaja sie takich pajaczkow, czy tylko wiekszych pekniec?
  20. No i 1 przygoda. Pajaczek na przedniej szybie, ziarenko piasku wylecialo spod TIRa na trasie...
  21. Flyer, to po angielskiemu ulotka, szczerze to nawet nie pamietam kiedy mi to do glowy przyszlo...
  22. BOSE :gwizdanie:, o wentylowanych skorach nie slyszalem, ale brzmi ciekawie, wiec tez poprosze
  23. Jest korekta, teraz 38l na kilometr
  24. Dokładnie... imo zbyt duzy lans, szpan i kox Te co widzialem na zdjeciach z Waszych spotow sa fajne...
  25. On akurat skakal po tych ubezpieczalniach, bo raczje nie jezdzil S-klasami... Teraz ma paska i jest w MTU (bo tanio), ale MTU nie daje AC na Audi, BMW i inne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.