Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
No i nie masz napedu na 4 łapki... "paździoch"
-
[B6,3.0 V6] Audiczka - DjLeonn
Silnik piekny, kolor troche nudny , do wypasu brakuje tylko xenonow, bose i tempomatu... ps. Pod srodkowym nawiewem masz wgnieciona tapicerke?
-
Czas urlopów.gdzie?
Ja jade w tym roku na urlop do Kaletki, hah.
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Ale co to ma niby dac? Jesli ktos chce zmienic kategorie to czeka go wojskowa komisja lekarska.
-
Fotoradar-Niemcy!!!
Jesli jechales na polskich blachach - to nic nie przyjdzie. Jesli jechales na niemieckich blachach probnych (np. kupiles samochod i wracales do Polski), to spodziewaj sie zdjecia.
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Transfer mozna zmniejszyc - ale to wymaga troche nakladu pracy / finansowego. Forum jest kiepsko zakodowane - na tabelkach. Mozna tez postarac sie o wylacznie css'owy layout - czyli bez grafiki, lzej. Mozecie sprawdzic ile ruchu nabijaja Wam obrazki tj. avatary, emoty?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
1,5? O godz. 16-17 nierealne. Jezdze czesto na dzialke w okolice kaletki i naprawde rzadko trafia sie "pusta" trasa.
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
..a wczoraj cieszyl sie na spocie, ze nie ma w domu stalego dostepu do netu by sie wtedy dzialo...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
MorgothV8: ale kto bedzie jechal z Warszawy na Olsztynek przez Pułtusk? Ja nie wiem...
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Ufff...
-
[B7 BPG] Sprężarka potrzebna ahhh potrzebna
Gdybys szukal zderzakow S4/S-line to dam Ci namiary na goscia z wawki, ktory handluje tylko tego typu rzeczami. Kupilem dzis u niego zderzak od Ski, wszystko cacy.
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
K.. mam nadzieje, ze nie ja
-
Kto generuje największy ruch na forum ?? - Zagadka
Hugo - a o jakim okresie mowisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic. Wlasciciel jezdzi i spi w nim. 30k km przez pol roku, ta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..i z czerwona torebka
-
1.9 115ps Prośba o ocenę logów
Moj ojciec ma 50tke, a pierwsze co zrobil po zakupie paska B5 to program
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawzajem Milo bylo poznac wszystkich, na razie czulem sie jak _sluchacz_ , bede wpadal systematycznie.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ja tez bede w czwartek, nawet jesli nie bedzie dla mnie miejsca na nocleg to przespie sie na dzialce u siebie (10km blizej Olsztynka).
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Wpadnijcie po mnie, bo bede pod Olsztynkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z ta sesja in-motion na zlocie letnim to fajny pomysl. Droga Olsztynek - Kaletka bylaby idealna. Na pewnym etapie jest rowny nowy asfalt, troche gorek, las, no i prawie nie ma ruchu...
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Moje boje. Samochod zarezerwowany na mnie, wspolwlasciciel ojciec (bo ma wieksze znizki z racji wieku). 60% na OC, 0 % na AC (niestety ani mi ani jemu nie stuknal jeszcze rok korzystania z AC ). PZU proponowalo 6800, AXA 5800, Compensa 5200. Stanelo na polisie tylko na ojca za 3400 - OC AC NNW.
-
Strefa Śmiechu
W dowód przyjaźni Bush z Putinem zamienili się sekretarkami. Po jakim czasie sekretarka Busha telefonuje do niego z Rosji. - Szefie, ja tutaj nie wytrzymam. Kazano mi związać włosy, założyć stanik i podłużyć spódnicę. Wkrótce do Putina telefonuje ze Stanów jego sekretarka. - Szefie, ja tutaj nie wytrzymam! Kazano mi rozpuścić włosy, zdjąć stanik i tak skrócić spódnicę, że lada moment będzie mi widać kaburę i jaja.
-
[B7 i co dalej ?] czyli najzgrabniejsza dupka w mieście i .......
http://www.allegro.pl/item220123425_audi_s4_a4_s_line_zderzak_przedni_tuning.html http://www.allegro.pl/item220571388_audi_s4_zderzak_przod_05_07r.html Małe logo "S4" mozesz zdjac i miec poprostu ladna "buźkę", nikt nie mowi o robieniu fałszywego S4 ze zwykłego 2.0T...
- RS4
-
[B7 i co dalej ?] czyli najzgrabniejsza dupka w mieście i .......
Zawsze mozesz sobie skompletowac caly pakiet s-line we wlasnym zakresie . Tymbardziej, ze jak piszesz masz palniete auto...