Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. No i nie masz napedu na 4 łapki... "paździoch"
  2. Silnik piekny, kolor troche nudny , do wypasu brakuje tylko xenonow, bose i tempomatu... ps. Pod srodkowym nawiewem masz wgnieciona tapicerke?
  3. Ja jade w tym roku na urlop do Kaletki, hah.
  4. Ale co to ma niby dac? Jesli ktos chce zmienic kategorie to czeka go wojskowa komisja lekarska.
  5. Jesli jechales na polskich blachach - to nic nie przyjdzie. Jesli jechales na niemieckich blachach probnych (np. kupiles samochod i wracales do Polski), to spodziewaj sie zdjecia.
  6. Transfer mozna zmniejszyc - ale to wymaga troche nakladu pracy / finansowego. Forum jest kiepsko zakodowane - na tabelkach. Mozna tez postarac sie o wylacznie css'owy layout - czyli bez grafiki, lzej. Mozecie sprawdzic ile ruchu nabijaja Wam obrazki tj. avatary, emoty?
  7. 1,5? O godz. 16-17 nierealne. Jezdze czesto na dzialke w okolice kaletki i naprawde rzadko trafia sie "pusta" trasa.
  8. ..a wczoraj cieszyl sie na spocie, ze nie ma w domu stalego dostepu do netu by sie wtedy dzialo...
  9. MorgothV8: ale kto bedzie jechal z Warszawy na Olsztynek przez Pułtusk? Ja nie wiem...
  10. Gdybys szukal zderzakow S4/S-line to dam Ci namiary na goscia z wawki, ktory handluje tylko tego typu rzeczami. Kupilem dzis u niego zderzak od Ski, wszystko cacy.
  11. K.. mam nadzieje, ze nie ja
  12. Hugo - a o jakim okresie mowisz?
  13. Nic. Wlasciciel jezdzi i spi w nim. 30k km przez pol roku, ta?
  14. ..i z czerwona torebka
  15. Moj ojciec ma 50tke, a pierwsze co zrobil po zakupie paska B5 to program
  16. Nawzajem Milo bylo poznac wszystkich, na razie czulem sie jak _sluchacz_ , bede wpadal systematycznie.
  17. Ja tez bede w czwartek, nawet jesli nie bedzie dla mnie miejsca na nocleg to przespie sie na dzialce u siebie (10km blizej Olsztynka).
  18. Wpadnijcie po mnie, bo bede pod Olsztynkiem
  19. Z ta sesja in-motion na zlocie letnim to fajny pomysl. Droga Olsztynek - Kaletka bylaby idealna. Na pewnym etapie jest rowny nowy asfalt, troche gorek, las, no i prawie nie ma ruchu...
  20. Moje boje. Samochod zarezerwowany na mnie, wspolwlasciciel ojciec (bo ma wieksze znizki z racji wieku). 60% na OC, 0 % na AC (niestety ani mi ani jemu nie stuknal jeszcze rok korzystania z AC ). PZU proponowalo 6800, AXA 5800, Compensa 5200. Stanelo na polisie tylko na ojca za 3400 - OC AC NNW.
  21. Flyer odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W dowód przyjaźni Bush z Putinem zamienili się sekretarkami. Po jakim czasie sekretarka Busha telefonuje do niego z Rosji. - Szefie, ja tutaj nie wytrzymam. Kazano mi związać włosy, założyć stanik i podłużyć spódnicę. Wkrótce do Putina telefonuje ze Stanów jego sekretarka. - Szefie, ja tutaj nie wytrzymam! Kazano mi rozpuścić włosy, zdjąć stanik i tak skrócić spódnicę, że lada moment będzie mi widać kaburę i jaja.
  22. http://www.allegro.pl/item220123425_audi_s4_a4_s_line_zderzak_przedni_tuning.html http://www.allegro.pl/item220571388_audi_s4_zderzak_przod_05_07r.html Małe logo "S4" mozesz zdjac i miec poprostu ladna "buźkę", nikt nie mowi o robieniu fałszywego S4 ze zwykłego 2.0T...
  23. RS4

    Flyer odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękne cacko.
  24. Zawsze mozesz sobie skompletowac caly pakiet s-line we wlasnym zakresie . Tymbardziej, ze jak piszesz masz palniete auto...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.