Treść opublikowana przez Flyer
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
Samochod ubezpieczony chyba nie na Ciebie? Chyba, ze ta Cigna jest tak smiesznie tania...
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
hah, jasne, w polsce tez wielu "tunerow" je montuje Brewki to festyn, zdejmuj je i nie szpec auta...
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Ten tuning zewnetrzny mi zupelnie nie lezy, a "brewki" to juz w ogole solidne kupsko. Masz ladna felge, ladny kolor (jak moj ), pakiet chrom, grill od S4, zmien zderzaki, albo same dokladki i bedzie pieknie... Napisz cos o wyposazeniu, przebiegu, daj fotki wnetrza... ps. Bedziesz niezle klal na to dodatkowe "ospojlerowanie" podczas poruszania sie po miescie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh... a probowales wyjasniac to na stacji? ps. Kto jest w stanie poratowac mnie mapami do rns-e?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A bawi sie ktos w ogole xboxem360? ;>
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
No tak mi sie wydaje, ze mozna Sa na liscie 4 osoby i moga byc kolejne 4 w dostawce, wiec pewnie zaden problem...
-
[B5 AFN] P_O_D_Z_I_E_K_O_W_A_N_I_A
"Flaszka dla xxx za: xxx - odbior osobisty na zlocie po okazaniu dokumentu tozsamosci"
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
TV LCD podlaczasz w ten sam sposob jak monitor do karty graficznej, ale nie wiem, czy bedzie Ci wygodnie programowac na TV, mimo wszystko rozdzielczosc jest mala w TV...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
To na jakim zlocie byles? BMW?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Nick jest bo jest, wole po imieniu ;>. Koniec offtopa.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Moj post to tyz zart. No i bez tego a w nicku prosze
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Generalnie dobrze widzisz. Samsung do takich zastosowan to bedzie dobry wybor, tylko nie patrz wylacznie na cene i nie kup czegos z kiepskim czasem reakcji oraz slabym katem widzenia - bo polozy sie kolo Ciebie ukochana i pod katem bedzie ogladala inny film niz Ty. Przejedz sie do wiekszego centrum, popatrz na jakosc, porownaj i kup online.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Pojedziesz na zlot, a zona sie wezmie za czytanie archiwalnych postow Zawsze mozesz sie przekimac w ktoryms z domkow, z tego co widze nigdzie nie ma kompletu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahah, jakis ciekawski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spocik mega, za tydzien co prawda wyjezdzam, ale moze sie poswiece i dojade te 65km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To tak na zachete.. ..a ja kur.. dalej nie mam
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
nuti: To co napisales to wie kazdy, kto zna znaczenie slowa "regeneracja". Mnie interesuja konkrety - ile pojezdze na regenerowanych, jak trwaly jest to zabieg, jakie sa doswiadczenia ludzi z takimi walkami... Byc moze ktos bedzie znal odpowiedzi na moje pytania i konkretne doswiadczenie z walkami po regeneracji - czy to B5, czy B6.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogóry...
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
Spotkalem sie juz z roznymi opiniami. Jedni polecaja regeneracje walkow/hydrauliki u Swiatka, inni twierdza, ze to pomylka i warto dolozyc troche kasy na nowe graty z ASO. Roznica w cenie pozostaje znaczna. Cena nowych walkow+hydrauliki w ASO to 5500. Jak to w koncu jest? Macie jakies doswiadczenia w tej materii? ps. Mnie ten problem nie dotyczy poki co, a jesli dotyczy to przez najblizsze 3 tygodnie bede zyl w nieswiadomosci
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Sprawdz tez czym predzej popularne wałeczki rozrządu
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Zderzaka szukaj na allegro. Ja kupilem nowke od eSki za 400. W dodatku Ty obecnie masz dokladke do zderzaka (taka jak np. w 1.8T), a nie zderzak od S4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro podobno ma byc sunshine - promenada, czy torwar?
-
Czy są potrzebne spryskiwacze w xenonach
Moze poprzedni wlasciciel palnal przodem i naprawil najmniejszym kosztem?
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
Piekna bryka, felgi pasuja swietnie.
-
Strefa Śmiechu
I nawet jedzie prosto... http://img.mail.ru/r/video/player_full_size.swf?par=http://video.mail.ru/mail/swmikh/127/%24132%240%2420