Treść opublikowana przez Flyer
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
DeeJay_Kill zabiles mnie Norbi po zalogowaniu w kaletce ja nie mam innych planow
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ty sie liczysz jako 2
-
Poszaleć audi po jeziorze :)
Takie W12 stoi u mnie na osiedlu, musze kiedys pozyczyc...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Stary, ile Ty masz lat? Nie rob z tego forum jakiegos bloga...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Mowisz o porannej, czy poludniowej zmianie/ekipie? Jak dobrze pojdzie to w Płońsku bedziemy z wawy w ciagu 30 min, wiec celuj zeby byc ~8:30 (mozesz zjesc sniadanie na KFC, ktore jest przy 7 )
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Spac nie musisz w domku, mozesz tez pod namiotem (jest tam podobno pole, zawsze taniej jak krucho z $$ stoisz). Trasa dla Ciebie: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=Lodz&daddr=Nowa+Kaletka,+Purda,+Poland&sll=52.259998,21.02&sspn=0.147939,0.458679&ie=UTF8&z=8&om=1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet bedzie zamykal stawke talią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie sie spieszcie http://www.autokrata.pl/ogien/2309/wypadek_audi_a4/
-
B6 - proszę o identyfikację zderzaka
Oba 100% S4. To pelny zewnetrzny pakiet S4 (zderzaki, boczne listwy, lusterka, chromy, grill, felgi, bixenony).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To niech Cie rozboli glowa i wyjdz wczesniej z pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi: no my we 3ech lecimy z rana... inni kolo poludnia, wiec zabieraj sie z nimi albo dzien wolny w pracy i z nami z rańca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczesniej chyba nie ma sensu, bedziemy tam jechac ~1,5-2h.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
angela: to teraz czas na rogala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas spetsnaz Nie wiem, czy jutro bede na spocie (nie mam bryki do srody) - umawiamy sie na wylocie z wawy (mcdonald zaraz za koncem wislostrady przy pulkowej) na 8:00 w piatek?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taa.. pamietalem o tym dokladnie, ale ze srubokreta uciekla "kuleczka" i nic sie go nie trzymalo o czym dowiedzielismy sie po fakcie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No wlasnie - przy prawej lampie byly troche za krotkie, wiec za jakis czas bede musial je przedluzyc o 2-3 cm zeby nie byly tak naprezone jak obecnie. Co sie okazalo - przetwornice w BI sa wieksze i jakies kable musielismy przekladac w inne miejsce (obok zbiorniczka plynu wspomagania), ale ogolnie bez komplikacji. Gorzej, ze raz nam spadla koncowka srubokreta na oslone pod sinikiem . A jeszcze jedna na niej lezy...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Pułkowa/Papirusów - tam macie Maka z parkingiem.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ludziska, nie jedzcie przez Olsztynek, za Nidzica konczy sie praktycznie dobry asfalt. Mam dzialke 15k od Olsztynka i 15 km od Kaletki, wiec latam tam xx razy w roku. Co prawda miedzy wawa, a mostem na wisle kolo modlina droga tez jest po czesci z d*py, ale pozniej jest sam miod, bardzo fajna trasa Idealna trasa: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=Warsaw,+Poland&daddr=Nowa+Kaletka,+Purda,+Poland&sll=52.259998,21.02&sspn=0.147939,0.458679&ie=UTF8&z=8&om=1
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Felgi i profil opony masz taki sam jak ja - powinno Ci sie jezdzic dobrze po wawie :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to nie pomoge... nie znajde tyle czasu jutro. Z ciekawosci - co kupujesz? Moze wstrzymasz sie do czwartku? Beda lecieli na zlot prosto z wawy (hugo, spanky).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sprinter: ktorego Szczytna? k/wawy czy tego na mazurach?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Nie ma sie co dziwic, koniec lata, zawsze w tych rejonach nie jest juz rozowo z pogoda...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ryjek i tyłek na zlot beda od Ski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z mojego balkonu tez nie bylo nic widac niestety. Zbyt male to "miasteczko" zbudowali. Zeby Kubica pojezdzil wzdluz lotniska to dzieki lornetce byloby widac idealnie...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
malik: dzis zalozylismy z lukaszem bi-xenony, idealnie wpasowaly sie w moj kolorek