Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zasuwam z projektami zeby jechac z czystym sumieniem na spot-zlot. A po zlocie znowu tydzien na Mazurach
-
Ballada o miłości...
Oj nudzi Wam sie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://allegro.pl/item225884918_relingi_chrom_audi_a4_2001_idealne_chromowane.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i wyraznie lampa odstaje
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Bryka klasyk. Piekna.
-
Instrukcja obslugi
Kupuja ludzie samochody za 50-70k polskich zlotych i nie stac ich na kupno instrukcji... :bicz3: Nawet by mi sie nie chcialo czytac takiej zeskanowanej, wolalbym usiasc z normalna ksiazka w reku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik: fotka ladna, nawet relingi wygladaja na satynowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik: Jezdziles 2.5 w Q? Mozemy porobic troche jazd probnych, moze sie przekonasz..
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Zartuje, 2x0.7 wystarczy
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Good idea! Swoja droga - bez 2 litrow nie ma wjazdu.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Spoko, zrobimy nieoficjalne rozpoczecie zlotu
-
Strefa Śmiechu
macdac na dostawie: http://pl.youtube.com/watch?v=cAWFqwEuiMo Kultowe teksty z politycznej areny... Wasz premier Jaroslaf Kaczynsky
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahah... na Gdańsk. Konczy sie wislostrada i wpadasz na pułkową, miniesz taka mala stacje benzynowa po prawej, po lewej beda komisy, a zaraz za stacja po prawej (przed laskiem) jest MAK.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Za mala felga jak do tego ospojlerowania (niczym samolot), wydechy i oznaczenia tez bym wywalil...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Keżor: To chyba na Mińskiej, tak? Musisz usmiechnac sie np. do Lukasa, bo od niego to calkiem blisko, ja musialbym dymac przez cala wawe, a czasu malo w ostatnich dniach przed urlopem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A powiedz mi gdzie to jest do odbioru, to moze bedzie mi po drodze w czwartek...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A na zlot nie lecisz przez wawe przypadkiem?
-
[B6 AWX] zmiana skrzyni 5 biegów na 6 biegów
pre_pl: chyba zalety skrzyni 6 sa oczywiste, szczegolnie w trasie
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Tez nie
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Podpowiedz: To nie Renault Thalia 1.5
-
Poszaleć audi po jeziorze :)
Miedzy rolnikami (gielda) ?
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Chcialbym zobaczyc napruta ekipe z A4 Klub sprawdzajaca ta bryke
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Brynia: prosta pff... jak lubisz emocje to w poblizu jest piekna kreta trasa po nowiutkim asfalcie prawie do samego Olsztynka
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
"Nagly atak wyrostka robaczkowego" moglby byc skuteczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem, celowo napisalem kursywa, a Ty pieprznales byka w mojej xywie Nadal rozmyslasz nad tym 1.9+Q?