Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Tu podobno ryby swieca w nocy
  2. Dobrze, ze nie na Wisle
  3. marinero to Ty taki fanatyk, ze dymasz specjalnie z Ostrowa na spota w wawie?
  4. MorgothV8: Ty naprawde chcesz ladowac 4-5 tys za sam wydech w samochod, ktory wart jest 20tys ?
  5. Chucki z Piotrkowa
  6. I ma znaczek S4 na grillu?
  7. Jak juz bedzie wszystko cacy, to poprosze malika o profi sesje zdjeciowa i pochwale sie szanownemu gronu. Fotki mialy byc ostatnio, ale bodyguard z promenady przeszkodzil nam. Poki co auto idzie na wiekszy przeglad + rozrzad.
  8. Mam 2 rury w dol, jak na prawdziwego diesla przystalo, hah A tak na powaznie - brak czasu zeby jechac na zmiane koncowek, mialem zrobic to w sobote, ale... zaspalem Moze w tym tygodniu...
  9. Self-made s-line moze nie, ale fabryczny raczej tak Bynajmniej ja mam i juz nie raz widzialem
  10. Niutonow pewnie tez mogloby byc, tylko skrzynia zostalaby na pierwszych swiatlach
  11. Czekamy na wynik oniaka
  12. Zmienie temat... "Mogę się poświęcić i znów być premierem" - J. Kaczyński
  13. nie lepiej poczytać coś z motoryzacji Wlasnie. Chociazby AutoŚwiat.
  14. lukaszr: odkryles ameryke
  15. Tez to mam
  16. Gdzie ten kosmos? Normalne wnetrze B6/B7 Nawet RNS-E nie ma
  17. lukaszr: Katowicka, norma. Ja pare m-cy temu zostawilem tam litra Ballentines'a
  18. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Huba?
  19. http://www.swiatek.com.pl Norbi regenerowal w AKNie i polecal. Na AKP rowniez polecaja to rozwiazanie, wiec wal jak w dym do nich.
  20. Nowe raczej sie nie kalkuluja biorac pod uwage wartosc Twojego auta. Regeneracja u Swiatka jest skuteczna, co wiecej - walki podobno sa 2x trwalsze niz nowe z ASO. Hydraulike tez robia, wiec w razie tego problemu dzwon do Bydgoszczy i pytaj o koszty...
  21. A ile ma palic 5.0 V10 ? Litosci, przeciez nie tyle co 1.9.
  22. 13-15 to wskazania FISa od momentu wyjechania z mineralnej w kierunku trasy siekierkowskiej, jak juz wjechalem na trase i korek zniknal - spalanie spadlo momentalnie do 10,5 Jest mozliwe, ale to juz totalny hardcore. Przy jezdzie 90-100 spalanie jest bardzo male.
  23. Mi ciagle wychodzi ~8,5 na trasie przy jezdzie 140-180. Jesli to jest to stala predkosc bez specjalnego wyprzedzania to spadnie do 7,5. Miasto w maksymalnym korku do 13-15, normalnie 9-10 . Wszystkie pomiary z wlaczona klima.
  24. tropico: jakie predkosci i jaki styl jazdy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.