Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu podobno ryby swieca w nocy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze, ze nie na Wisle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
marinero to Ty taki fanatyk, ze dymasz specjalnie z Ostrowa na spota w wawie?
-
[A8 D2 ABZ] Zastanawiam się na jakimś fajnym wydechem
MorgothV8: Ty naprawde chcesz ladowac 4-5 tys za sam wydech w samochod, ktory wart jest 20tys ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chucki z Piotrkowa
-
Spotkania na drodze
I ma znaczek S4 na grillu?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak juz bedzie wszystko cacy, to poprosze malika o profi sesje zdjeciowa i pochwale sie szanownemu gronu. Fotki mialy byc ostatnio, ale bodyguard z promenady przeszkodzil nam. Poki co auto idzie na wiekszy przeglad + rozrzad.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mam 2 rury w dol, jak na prawdziwego diesla przystalo, hah A tak na powaznie - brak czasu zeby jechac na zmiane koncowek, mialem zrobic to w sobote, ale... zaspalem Moze w tym tygodniu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Self-made s-line moze nie, ale fabryczny raczej tak Bynajmniej ja mam i juz nie raz widzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niutonow pewnie tez mogloby byc, tylko skrzynia zostalaby na pierwszych swiatlach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekamy na wynik oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zmienie temat... "Mogę się poświęcić i znów być premierem" - J. Kaczyński
-
Link do oglądania filmów bezpośrednio z netu
nie lepiej poczytać coś z motoryzacji Wlasnie. Chociazby AutoŚwiat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr: odkryles ameryke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez to mam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie ten kosmos? Normalne wnetrze B6/B7 Nawet RNS-E nie ma
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr: Katowicka, norma. Ja pare m-cy temu zostawilem tam litra Ballentines'a- A u mnie pokazały sie grzyby, a u was
Huba?- [B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
http://www.swiatek.com.pl Norbi regenerowal w AKNie i polecal. Na AKP rowniez polecaja to rozwiazanie, wiec wal jak w dym do nich.- [B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
Nowe raczej sie nie kalkuluja biorac pod uwage wartosc Twojego auta. Regeneracja u Swiatka jest skuteczna, co wiecej - walki podobno sa 2x trwalsze niz nowe z ASO. Hydraulike tez robia, wiec w razie tego problemu dzwon do Bydgoszczy i pytaj o koszty...- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A ile ma palic 5.0 V10 ? Litosci, przeciez nie tyle co 1.9.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
13-15 to wskazania FISa od momentu wyjechania z mineralnej w kierunku trasy siekierkowskiej, jak juz wjechalem na trase i korek zniknal - spalanie spadlo momentalnie do 10,5 Jest mozliwe, ale to juz totalny hardcore. Przy jezdzie 90-100 spalanie jest bardzo male.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi ciagle wychodzi ~8,5 na trasie przy jezdzie 140-180. Jesli to jest to stala predkosc bez specjalnego wyprzedzania to spadnie do 7,5. Miasto w maksymalnym korku do 13-15, normalnie 9-10 . Wszystkie pomiary z wlaczona klima.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
tropico: jakie predkosci i jaki styl jazdy? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.