Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No nie wiem... na starcie i poczatkowych okrazeniach bedzie mial lzejszy bolid i wieksza mozliwosc odrobienia kilku pozycji.
  2. "Przykazania dla diesla": 1) nie będziesz jeździł na dziadowskim paliwie ze stacji hipermarketowych i nie bedziesz lał paliwa które nie wie co to liczba cetanowa. Lej za to wszystko co czyste, łącznie z opałem , by traktor twój pędził z pociągu zapałem.
  3. Ja ostatnio mialem przez cala noc po jakims wirusie grypy, ktory panuje...
  4. Widac to zalezy od WK, bo mi zabrali juz 3 komplety
  5. W wydziale komunkacji nie chcieli od Ciebie niemieckich blach? Lampki bylyby spoko gdyby nie te biale kwadraciki...
  6. Niektory poprostu nudzi sie pisanie pier**l, ile mozna
  7. Zanim Ci zablokuja temat, to zapytam: czy wciskasz check podczas jazdy? Jesli tak, to niczego sie nie dowiesz. "Inspekcja" dziala tylko podczas postoju.
  8. Norbi to Ty kupiles ten monitorek na aukcji?
  9. Norbi <przytul>
  10. Jesli jest jakas roznica w spalaniu i osiagach to kompletnie nie zauwazalna (u mnie)
  11. heheh... pamietam te miny na orlenie jak tankowalem... - ekodiesel?! - Do audi??!!!
  12. lexpar: zapytaj rogala, chyba najlepiej Ci doradzi skoro zajmowal sie programem.
  13. za***ista giera
  14. Jestem ciekaw tych przyrostow mocy heheh...
  15. W jakim sensie pilnowac oliwy? Od kiedy to V6 biora olej? Zapomniales tez o tym, ze przy okazji rozrzadu warto zajrzec w pare innych miejsc, przeczyscic lub wymienic odme, termostat, glowna zasada to "nie oszczedzac" na eksploatacji i przegladach.
  16. Malujesz cala bude?
  17. Niedlugo Cie dogonie :drool:
  18. krzyniek: moj pewnie pamietasz po tym jak sie logowalem do Waszego domku w kaletce
  19. Zwracam honor, zapomnialem o naszym pilocie
  20. I tak najladniejsze 2.5 w stadzie zostalo dzis w domu
  21. Ktos nowy byl?
  22. Tu jest lepszy koks: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/63bf190924a6f9ca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/499c80b6ddbd1cf7.html Tony postow napisano na temat tych motorowni na AKP. Takie efekty sa w zaniedbanych i zle serwisowanych 2.5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.