Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, ostrzezenie? Nie powiem kto porusza sie nie przystojacym na klubowicza autem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wstydze sie, obiecuje poprawe za tydzien. Niestety za duzo pracy i za daleko od domu te spoty mam zeby tak w 15 minut podskoczyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet: no przeciez nie Twoich i nie moich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
On myslal o tych wiekszych zarowkach bynajmniej nie nalezacych do auta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak czy siak polecam http://rutube.ru/tracks/175581.html?v=d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brr... nie moge wstawic flasha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://rutube.ru/tracks/175581.html?v=d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a
-
Seriale
Nie Musisz obejrzec caly 3ci sezon Losta zeby go ocenic... Pierwsze odcinki zawsze nie sa najlepsze, dopiero w trakcie akcja sie rozkreca. Z Invasion tez bylo tak samo, poczatek byl taki sobie, ale dopiero po 10tym odcinku naprawde akcja zaczela sie fajnie rozwijac i milo wspominam ten serial. Szkoda, ze amerykancy go udupili.
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Jezdzilem rok 1.9, po przesiadce na 2.5 nigdy nie powroce juz do R4 poziek: To co wydam na rozrzad, posiadacz 1.8T wyda na paliwo w ciagu roku Np. Brynia (15-17/100?)
-
Seriale
spanky: mam, ale dzis na spocie mnie nie bedzie... pw.
-
Seriale
Do stycznia juz blisko...
-
Seriale
Vanished tez ogladalem, Day Break tez zdjeli, a nawet chyba skrocili juz w trakcie sezonu Obejrzyj tez Invasion, jak dla mnie nr 1 na rowni z Lostem. Niestety tez zdjety po 1 sezonie. Jesli mowisz, ze Lost w 3 serii to juz kupsko, to moim zdaniem jestes w duzym bledzie... Mi sie serial bardzo milo ogladalo do konca 3ciej serii i czekam na 4. Trudno przez prawie 70 odcinkow zaskakiwac widza, moim zdaniem Lost to i tak najlepszy serial jaki do tej pory powstal. Wielki szacun dla tworcow, a wszelkie spadki formy im wybaczam, bo nie da sie zrobic produkcji idealnej (na taka skale). Jesli ktos nie ogladal 24 Sutherland'a, a lubi klimaty sensacyjne, to tez nie bedzie zalowal. Obejrzalem 6 sezonow i kazdy nastepny jest lepszy od poprzedniego (!). ps. Proponuje zmienic nazwe tematu na Seriale.
-
Seriale
LOST, 24, Dexter, Invasion, Heroes, Day Break, Jericho + pare innych, ale juz sie skonczyly.
-
Seriale
1 sezon dal rade, ale drugi to klapa i mam nadzieje, ze w trzecim cos sie polepszy. ps. Jest kilka o wiele lepszych seriali.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cło + akcyza? To juz napewno nie poltory krajowej Poza tym nie wierze w te 17500 ojro za RS, niestety
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cena bardzo niska, zeby mozna bylo za taka kase kupic RSa to bym teraz nim jezdzil zamiast B6... Ta bryka jest ze szwajcarii, wiec cła i inne bzdety jeszcze Cie obowiazuja niestety
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Na ta chwile chyba nie da sie, chociaz Rogal podobno walczy z tym tematem. Niektore AKE tez maja blokade. Nie wiem, czy sam jej nie mam...
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Mi mocy nie brakuje (na razie)
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
A ja Ci radze sprawdzic, czy to przypadkiem nie wyrobiona juz wkladka zamka od drzwi... Psiknij WD na zamek i przejedz sie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kobiety, nie lubicie Sean Connery Style?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit: nr 2 rox! Norbi: bierz tego RSa (swoja droga prezentuje sie za***iście), raz sie zyje
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
W silnikach na "B" (i nawet w niektorych AKE) sa blokady na pompie paliwa (i nie tylko), stad dosc ograniczone pole manewru dla tunera... To wszystko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak Silnik: ASB 3.0 232PS Swapa zrobiles?
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Da sie poprawic, ale nie beda to duze przyrosty.
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Nie opalca Ci sie robic nic przy Twoim silniku. Przyrost bedzie w granicach 10-15PS.