Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. hornet, ostrzezenie? Nie powiem kto porusza sie nie przystojacym na klubowicza autem
  2. Wstydze sie, obiecuje poprawe za tydzien. Niestety za duzo pracy i za daleko od domu te spoty mam zeby tak w 15 minut podskoczyc
  3. hornet: no przeciez nie Twoich i nie moich
  4. On myslal o tych wiekszych zarowkach bynajmniej nie nalezacych do auta.
  5. Tak czy siak polecam http://rutube.ru/tracks/175581.html?v=d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a
  6. brr... nie moge wstawic flasha
  7. http://rutube.ru/tracks/175581.html?v=d2e23afbd92cb44884ff97f129af8e8a
  8. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie Musisz obejrzec caly 3ci sezon Losta zeby go ocenic... Pierwsze odcinki zawsze nie sa najlepsze, dopiero w trakcie akcja sie rozkreca. Z Invasion tez bylo tak samo, poczatek byl taki sobie, ale dopiero po 10tym odcinku naprawde akcja zaczela sie fajnie rozwijac i milo wspominam ten serial. Szkoda, ze amerykancy go udupili.
  9. Jezdzilem rok 1.9, po przesiadce na 2.5 nigdy nie powroce juz do R4 poziek: To co wydam na rozrzad, posiadacz 1.8T wyda na paliwo w ciagu roku Np. Brynia (15-17/100?)
  10. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    spanky: mam, ale dzis na spocie mnie nie bedzie... pw.
  11. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Do stycznia juz blisko...
  12. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Vanished tez ogladalem, Day Break tez zdjeli, a nawet chyba skrocili juz w trakcie sezonu Obejrzyj tez Invasion, jak dla mnie nr 1 na rowni z Lostem. Niestety tez zdjety po 1 sezonie. Jesli mowisz, ze Lost w 3 serii to juz kupsko, to moim zdaniem jestes w duzym bledzie... Mi sie serial bardzo milo ogladalo do konca 3ciej serii i czekam na 4. Trudno przez prawie 70 odcinkow zaskakiwac widza, moim zdaniem Lost to i tak najlepszy serial jaki do tej pory powstal. Wielki szacun dla tworcow, a wszelkie spadki formy im wybaczam, bo nie da sie zrobic produkcji idealnej (na taka skale). Jesli ktos nie ogladal 24 Sutherland'a, a lubi klimaty sensacyjne, to tez nie bedzie zalowal. Obejrzalem 6 sezonow i kazdy nastepny jest lepszy od poprzedniego (!). ps. Proponuje zmienic nazwe tematu na Seriale.
  13. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    LOST, 24, Dexter, Invasion, Heroes, Day Break, Jericho + pare innych, ale juz sie skonczyly.
  14. Flyer odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    1 sezon dal rade, ale drugi to klapa i mam nadzieje, ze w trzecim cos sie polepszy. ps. Jest kilka o wiele lepszych seriali.
  15. cło + akcyza? To juz napewno nie poltory krajowej Poza tym nie wierze w te 17500 ojro za RS, niestety
  16. Cena bardzo niska, zeby mozna bylo za taka kase kupic RSa to bym teraz nim jezdzil zamiast B6... Ta bryka jest ze szwajcarii, wiec cła i inne bzdety jeszcze Cie obowiazuja niestety
  17. Na ta chwile chyba nie da sie, chociaz Rogal podobno walczy z tym tematem. Niektore AKE tez maja blokade. Nie wiem, czy sam jej nie mam...
  18. A ja Ci radze sprawdzic, czy to przypadkiem nie wyrobiona juz wkladka zamka od drzwi... Psiknij WD na zamek i przejedz sie.
  19. Kobiety, nie lubicie Sean Connery Style?
  20. wit: nr 2 rox! Norbi: bierz tego RSa (swoja droga prezentuje sie za***iście), raz sie zyje
  21. W silnikach na "B" (i nawet w niektorych AKE) sa blokady na pompie paliwa (i nie tylko), stad dosc ograniczone pole manewru dla tunera... To wszystko.
  22. oniak Silnik: ASB 3.0 232PS Swapa zrobiles?
  23. Da sie poprawic, ale nie beda to duze przyrosty.
  24. Nie opalca Ci sie robic nic przy Twoim silniku. Przyrost bedzie w granicach 10-15PS.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.