Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja zmienie temat i powiem, ze gnojowka z orlenu (zwykly eko diesel) jest za***ista. Wczoraj przy dosc ostrej jezdzie spalil mi o prawie litr mniej niz na innych. Cynk sie sprawdzil
-
Dobre texty ze zlotu
Jakie wszyscy... ja mialem 0.4, a oniak 1.1
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jasna sprawa Swoja droga - nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie zapytam - kto w sobote nie polegl i dal rady z piciem? No kto?
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ja dodam jeszcze od siebie, ze powyzej 140 km/h dopiero porzadnie wytrzezwialem Nie wiem jak Wy, ale ja znowu ide chlac...
-
Dobre texty ze zlotu
No przeciez jeża to ja namierzylem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobra dobra, jutro koncoweczki beda jak ta lala.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeciez chlalismy to jak mielismy pisac...
-
Dobre texty ze zlotu
Szyszki w d*pie i nie ma mocnych
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Ale byl kurvva wypierd. Rewelacja. Za tydzien znowu moge jechac Zloty powinny byc co miesiac Ktory ma jeszcze szyszke w d*pie? ps. Widzielismy Hołka z Lukasem na trasie
-
[B6 AVJ] zmieniac lampy czy przerabiac
..a ja kompletne xenony za prawie ta sama kase co oferuje Ci elektryk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dluga historia. Zona faceta jest po ciezkiej operacji i byl dzis "offline". Umowilem sie z nim na poniedzialek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zderzaki zmienione, troche kolor sie rozni jak samochod stoi na sloncu, ale nie ma tragedii... Niestety bede jechal na starych wydechach, ale nie wyglada to tragicznie. Malik zamawiam sesje bryki na mazurach
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Nie wierze, ze nie uslysze zadnej sasiadki...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
~ 180 km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedziesz do Olsztynka? Bo ja nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do plonska i pozniej mozecie jechac za mna, bo wiem gdzie zawsze stoja. Dobry patent to sprawdzanie kogo sie mija Reszta kolo Nidzicy niech uwaza na bordowe Mondeo, bardzo czesto je spotykam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie
-
Symphony?Concert CD .
Na Twoim miejscu dolozylbym kilka stowek i kupil RNS-E zamiast Navi+... Muzyka z CD jak i z karty pamieci (MP3). W dodatku kupa innych mozliwosci z nawigacja na czele...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:th:
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Brynia: zacznij drukowac liste userow 5000 kolejek przed nami...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Juz widze te kolejki na myjniach w Olsztynku i Nidzicy...
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
W domkach zapewne lodowki sa, w pokojach za te cene tez powinny byc 24h do