Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Fort Wola z tego co mi wiadomo Co to jest FW, to wiem, pytalem o parking
  2. Nie ma co marudzic, ze daleko. Ja mam do promenady jakies 75km z obecnego miejsca zamieszkania, wczesniej dojezdzalem z okolic Carrefoura Bemowo . Niedlugo bede dojezdzal spod lasku kabackiego. Carrfour Bemowo - jestem na tak, parking zawsze prawie pusty, blisko do fastfoodow , jest tor gokartowy - jakby nam sie kiedys zachcialo. Galeria Mokotow - ile razy w niej bylem, zawsze jest gesto i parking jakis taki malo przyjazny Zasadnicze pytanie - co jest w FW? Jakis zamkniety parking, gdzie jest cieplo i dlatego tam mamy sie przeniesc na zime?
  3. Ja bym obstawial Zakopane, ale nie ma takiej opcji do wyboru
  4. Nie, dalej promenada.
  5. Rozumiem, ze w B6 i B5 silowniki sa te same? Jesli tak, to bierz, moze wiciu skorzysta
  6. Co do ogranicznikow na pompie - w silnikach na B sa chyba wszedzie, w AKE i sa, i nie - nie ma na to reguly (tak twierdzi Rogal). Mowie oczywiscie o tych wkladanych do B6.
  7. Diagnozowaliscie porzadnie auto zeby zobaczyc gdzie te konie uciekly? Jesli nie, to nie rozumiem jak mozna bylo zrobic program Pytam, bo jeszcze nie spotkalem sie zeby V6 TDI nie trzymalo serii na takim poziomie...
  8. Ja tu ratuje kraj od dobrego tygodnia, a Ty mi mowisz, ze mam sie nie denerwowac?
  9. Jakie kierunki, pińcet bledow VAG pokazuje i mu mrygaja ostrzegawczo QWA! Kto mi podpis w profilu zmienil?
  10. Przeca to sie nie psuje Chyba, ze ktos jezdzi na 4 roznych kolkach.
  11. Się zgadza się. Moje tylko i wylacznie trzymaja klape w gorze oraz pomagaja ja podniesc. Sama do gory nie idzie.
  12. Tutaj np. Sportec, o ktorym wspominalem.
  13. Sam zrobisz dynamiczne? Powodzenia
  14. Podawalem dane B6 - tam tych roznic nie widze zarowno w 1.8T, jak i 3.0V6. Byc moze w B5 takie roznice byly, ale nawet te 0,4s to niewiele. W praktyce moim zdaniem zadnych roznic nie ma, a Q czasem lepiej wystartuje z miejsca (a moze i lepiej ) niz FWD.
  15. Jesli chodzi o spalanie to z pewnoscia Napisales, ze - osiagi aut z 200KM i nizej z Q sa slabsze - wiec odpisalem, ze rozmijasz sie z prawda - bo osiagi sa takie same. To samo przyspieszenie, vmax rozniacy sie o 1-2 km/h. Jesli takie roznice masz na mysli, to o czym my tu rozmawiamy? Badz powazny. Takie porownania kompletnie nie maja sensu.
  16. Działa. http://c15.wrzuta.pl/wi17296/7c73616f001b05ce45be54c6/spalone%20AUDI%20A8?type=i&key=qbCaHVfUzl&ft=f
  17. To margota? Bo fela podobna
  18. Oczywiscie, ze moze. Nie naginaj moich wypowiedzi. Rewelacyjnie wygladaja auta w USA na felgach i pakietach zew. Sportec'a na przyklad. Ta fela to nawet do B5 srednio pasuje To jego samochod i niech robi z nim co chce, ja tylko wyrazam swoja opinie
  19. Miales kiedys auto z Q, ze takie dziwolagi wypisujesz? Jezdzilem wczesniej FWD, teraz Q i widze znaczaca roznice. Prowadzenie w zakretach, gwaltowniejsze manewry, szybkie łuki - nie ma co porownywac. O mokrej czy sliskiej nawierzchni nie pisze, bo to oczywizm. Co do osiagow - to tez mijasz sie z prawda.
  20. Diody wygladaja fajnie w A5, w B8 - jak sa umieszczone w lampach i sa to rozwiazania seryjne . Trzeba wziac pod uwage, ze w naszym pieknym kraju jezdzimy w dzien na swiatlach, a swiatla + diody to juz IMO festyn Keżor, bez urazy, ale ta fela poprostu nie pasuje do tego charakterystyki i stylistyki tego auta, przykro mi
  21. lukaszr tez wczoraj odczuł brak jak wjezdzalismy z wislo na aleje
  22. miron, czyli 1.9Q odpadlo?
  23. wałtek = wałek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.