Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fort Wola z tego co mi wiadomo Co to jest FW, to wiem, pytalem o parking
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma co marudzic, ze daleko. Ja mam do promenady jakies 75km z obecnego miejsca zamieszkania, wczesniej dojezdzalem z okolic Carrefoura Bemowo . Niedlugo bede dojezdzal spod lasku kabackiego. Carrfour Bemowo - jestem na tak, parking zawsze prawie pusty, blisko do fastfoodow , jest tor gokartowy - jakby nam sie kiedys zachcialo. Galeria Mokotow - ile razy w niej bylem, zawsze jest gesto i parking jakis taki malo przyjazny Zasadnicze pytanie - co jest w FW? Jakis zamkniety parking, gdzie jest cieplo i dlatego tam mamy sie przeniesc na zime?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym obstawial Zakopane, ale nie ma takiej opcji do wyboru
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, dalej promenada.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem, ze w B6 i B5 silowniki sa te same? Jesli tak, to bierz, moze wiciu skorzysta
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
Co do ogranicznikow na pompie - w silnikach na B sa chyba wszedzie, w AKE i sa, i nie - nie ma na to reguly (tak twierdzi Rogal). Mowie oczywiscie o tych wkladanych do B6.
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
Diagnozowaliscie porzadnie auto zeby zobaczyc gdzie te konie uciekly? Jesli nie, to nie rozumiem jak mozna bylo zrobic program Pytam, bo jeszcze nie spotkalem sie zeby V6 TDI nie trzymalo serii na takim poziomie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu ratuje kraj od dobrego tygodnia, a Ty mi mowisz, ze mam sie nie denerwowac?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie kierunki, pińcet bledow VAG pokazuje i mu mrygaja ostrzegawczo QWA! Kto mi podpis w profilu zmienil?
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Przeca to sie nie psuje Chyba, ze ktos jezdzi na 4 roznych kolkach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Się zgadza się. Moje tylko i wylacznie trzymaja klape w gorze oraz pomagaja ja podniesc. Sama do gory nie idzie.
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Tutaj np. Sportec, o ktorym wspominalem.
-
[A6 C5 ALF] Padnieta przeplywka??
Sam zrobisz dynamiczne? Powodzenia
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Podawalem dane B6 - tam tych roznic nie widze zarowno w 1.8T, jak i 3.0V6. Byc moze w B5 takie roznice byly, ale nawet te 0,4s to niewiele. W praktyce moim zdaniem zadnych roznic nie ma, a Q czasem lepiej wystartuje z miejsca (a moze i lepiej ) niz FWD.
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Jesli chodzi o spalanie to z pewnoscia Napisales, ze - osiagi aut z 200KM i nizej z Q sa slabsze - wiec odpisalem, ze rozmijasz sie z prawda - bo osiagi sa takie same. To samo przyspieszenie, vmax rozniacy sie o 1-2 km/h. Jesli takie roznice masz na mysli, to o czym my tu rozmawiamy? Badz powazny. Takie porownania kompletnie nie maja sensu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Działa. http://c15.wrzuta.pl/wi17296/7c73616f001b05ce45be54c6/spalone%20AUDI%20A8?type=i&key=qbCaHVfUzl&ft=f
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To margota? Bo fela podobna
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Oczywiscie, ze moze. Nie naginaj moich wypowiedzi. Rewelacyjnie wygladaja auta w USA na felgach i pakietach zew. Sportec'a na przyklad. Ta fela to nawet do B5 srednio pasuje To jego samochod i niech robi z nim co chce, ja tylko wyrazam swoja opinie
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Miales kiedys auto z Q, ze takie dziwolagi wypisujesz? Jezdzilem wczesniej FWD, teraz Q i widze znaczaca roznice. Prowadzenie w zakretach, gwaltowniejsze manewry, szybkie łuki - nie ma co porownywac. O mokrej czy sliskiej nawierzchni nie pisze, bo to oczywizm. Co do osiagow - to tez mijasz sie z prawda.
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Diody wygladaja fajnie w A5, w B8 - jak sa umieszczone w lampach i sa to rozwiazania seryjne . Trzeba wziac pod uwage, ze w naszym pieknym kraju jezdzimy w dzien na swiatlach, a swiatla + diody to juz IMO festyn Keżor, bez urazy, ale ta fela poprostu nie pasuje do tego charakterystyki i stylistyki tego auta, przykro mi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr tez wczoraj odczuł brak jak wjezdzalismy z wislo na aleje
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
miron, czyli 1.9Q odpadlo?
-
Gdzie kupić w WAWIE oliwe Motul 8100 x-cess
InterCars
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
wałtek = wałek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
j/w