Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nic poza 18" i nowym lakierem na zderzaki i progi. Przy okazji lakierowania dojda boczne listwy od eSki, ktore sie aktualnie kurza...
-
Potrzebny ktos kto ma srebrne a4 avant b6!!!
Ja nie mam srebrnego
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
E tam, foty sa kiepskie, nie mam porzadnego fotopstrykacza, tylko jakis kompakt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia ma srebrnego, ale nie wiem, czy za te 200zl dojechalaby chociaz do Grójca przy jej spalaniu
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
Z tego co widze po forum, to 4.2 jest bardziej ekonomiczne w stosunku do tego co jest w stanie zaoferowac - niz 1.8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Wybór auta
Keżor, ale to nie znaczy, ze wszystkie silniki biora po 15l oleju na 10.000km. 2.2ctdi to udane silniki, tez zastanawialem sie nad accordem, ale komfort jazdy i wykonanie (+ wyglad, ale to kwestia gustu) zdecydowanie po stronie B6.- [BKN B7] Potrzebuję wiecej mocy..co radzicie?
Nie bredzi. Taka jest prawda. Zreszta nawet ono mierzyl sie z norbim i wyszlo dokladnie tak, jak opisuje to poziek.- [TDI] PB zamiast ON
Trzeniu, nie mow, ze sam nalales PB do swojego nowo zakupionego 2.5?- [B6 BAU] Chiptuning BAU
Uwierz mi, ze nie sa- [B6 BAU] Chiptuning BAU
Przyczyna jest pompa, ktora ma "blokade" utrudniajaca chiptunning na sensownym poziomie. Teoria jest taka ,ze audi celowo wprowadzilo owa blokade aby nie odciagac klientow od nowszych modeli i silnikow - tj. 2.7/3.0. 2.5 po zmianie softu uzyskalby osiagi na poziomie seryjnego 3.0, albo i nawet lepsze.- Gdzie kupić w WAWIE oliwe Motul 8100 x-cess
Kupiles motul w metalowej puszce?- [B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Sasiad Ci go raczej nie zamontuje, musi to byc ktos kto o tym jakies pojecie- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie zmienione, bo pewnie za jakis czas bede od nowa malowal zderzaki (kiepsko dobrany lakier).- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nowe fotki (ale bez rurek na razie) na 1 stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.msg168301.html- [B6 AWX] Mój S-Piachoo
Ten czlowiek chyba wiecej przespal w samochodzie niz we wlasnym lozku- [B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
miron, wiedzialem, ze po zlocie bedziesz chcial kupic dokladnie to samo, co ja mam Oprocz silnika i paru detali- [B6 BAU] Chiptuning BAU
Na razie w Polsce nie znam takiego miejsca/osoby. W Niemczech byc moze sa tacy fachowcy...- [B6 AWX] Mój S-Piachoo
No gratuluje, najwazniejsze, ze wyjazd z R sie udal. Napisz cos o wyposazeniu, porob wiecej fotek i dawaj do promenady we wtorek...- [B6 AVF] moja druga 4
Tylko nie zakladaj takich cudacznych lamp jak w B5- [B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Kaśka, jak chcesz sam soft do 1.8T to jedz do VTG, ew. do Rogala. Ryzyko ewentualnych kosztow po kiepskim chipie z allegro jest niewspolmierne do tego co wydasz u normalnego tunera...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tam sa nawet barany- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Mi termin osobiscie jest obojetny, ale niektore sesje trwaja nawet na poczatku marca- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczymy ile sie autem nacieszysz ps. Mozna potestowac w zimie rozne lokalizacje, od FW, przez Bemowo...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik... - Wybór auta